Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Chlapci MUSEL SOM TUTO TEMU ZALOZIT ako pravy fan AVS :cool:

Plne s tebou súhlasí­m. Dúfam, ľe počas PO sem eąte dlho budeme prispieva». :cool:

Matejko píše:Ja som nebol vzdy ich fanusik, ale od kedy sa tam zacal presadzovat Marek Svatos mi zacalo byt Colorado sympatickejsie a sympatickejsie a ked prisiel Peto Budaj tak je to uplne super :D
Takľe si fanúąikom Colorada asi tak dlho ako ja. No to je pekné. :cool:

Mohli by sa vráti» do Quebecu, vtedy som im fandil viac 8)

Avalanche v zakladnej casti nehrali nic moc,ale teraz v play off patria k najlepsim timom.3 krat za sebou zdolat Stars nedokeze hocikto,aj ked teraz prehrali :cry: GO AVS GO

Dufajme ze bude mat rad Slovakov :D

Nevie niekto, čo je nové okolo Sakica , Svatoąa a Budaja?Sakic sa stal voµným hráčom ,bez obmedzenia.A aj Svatoą je vraj voµný.A dos» sa hovorilo o výmene Budaja, na Floridu a inam.Tak odídu alebo zostanú v Colorade?

Milos: Sakic a Blake su oporami AVS a vedenie s nimi chce predlzit zmluvu, z Budajom tiez a keby pustili svoj obrovsky talent s čuchom kanoniera, Mareka Svatosa tab by boli blázni.

OpenFire píše:Milos: Sakic a Blake su oporami AVS a vedenie s nimi chce predlzit zmluvu, z Budajom tiez a keby pustili svoj obrovsky talent s ÄŤuchom kanoniera, Mareka Svatosa tab by boli blázni.

Díky za odpoveď.Marcelovi Hossovi skončila v Rangers zmluva.Keby Colorado nechcelo predlľi» zmluvu s Svatoąom, tak by ho mohli vymeni» za Marcela.Pribalia im k nemu aj Sýkoru. :D

neblazni,Svatos v Rangers?no tam mi velmi nesedi.ale aj tak ho Colorado nepusti 8)

kajo píše:neblazni,Svatos v Rangers?no tam mi velmi nesedi.ale aj tak ho Colorado nepusti 8)
Nepustia ho,ved bol naj strelec AVS kym sa nezranil,daval same vytazne goly,dva hatricky proste buduci kanonier AVS. :cool:

1 Sakic, Joe 82 32 55 87 10
2 Tanguay, Alex 71 29 49 78 8
3 Brunette, Andrew 82 24 39 63 9
4 Hejduk, Milan 74 24 34 58 13
5 Blake, Rob 81 14 37 51 2
6 SvatoÄ…, Marek 61 32 18 50 0
7 Liles, John-Michael 82 14 35 49 5
8 Turgeon, Pierre 62 16 30 46 1
9 Laperriere, Ian 82 21 24 45 3
10 McLean, Brett 82 9 31 40 -7
11 Brisebois, Patrice 80 10 28 38 1
12 Clark, Brett 80 9 27 36 3
13 Laaksonen, Antti 81 16 18 34 -2
14 Dowd, Jim 78 5 13 18 -11
15 Konowalchuk, Steve 21 6 9 15 5
16 SkrastinÄ…, Karlis 82 3 11 14 -7
17 Hinote, Dan 73 5 8 13
18 Richardson, Brad 41 3 10 13 0
19 McCormick, Cody 45 4 4 8 1
20 Boughner, Bob 41 1 6 7 2
21 May, Brad 54 3 3 6 -14
22 Wolski, Wojtek 9 2 4 6 -5
23 Sauer, Kurt 37 1 4 5 5
24 Väänänen, Ossi 53 0 4 4 10
25 Healey, Paul 2 0 0 0 0

Co si myslite o prestupe Tanguaya za Leopolda z CGY?

Podla mna je to totalna hovadina a neviem co s tym sledovali, to skor mali dat het Hejduka ked chceli znizit rozpocet.

Tanguay :bye2: :bye2: :bye2:

Presne tak,sprostost,ze ho vymenili.Tanguay je ovela platnejsi pre COL ,ako Leopold.Este,ze sa nezbavili Sakica.....

OpenFire píše:Co si myslite o prestupe Tanguaya za Leopolda z CGY?

Podla mna je to totalna hovadina a neviem co s tym sledovali, to skor mali dat het Hejduka ked chceli znizit rozpocet.

Tanguay :bye2: :bye2: :bye2:
no komment

jj,urobili totalnu hovadinu.ale Calgary bude teraz pekne silne :shock:

Leopolda povaÄľujem za platnejsieho hraca ako Tanguaya!

Ja nemam slov,urobili totalnu ******** a este vacsiu ******** a *********. :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Musim sa z toho dostat,ale bude to chvilu trvat

Vedenie klubu NHL Colorado Avalanche stihlo pred koncom termínu na ponuky na kvalifikačné kontrakty da» návrh novej zmluvy ôsmim hráčom, ktorí by od soboty 1. júla boli obmedzenými voµnými hokejistami.

Medzi osmičkou sú aj Slováci Marek Svatoą a Peter Budaj, okrem nich dostali kvalifikačné ponuky aj Ossi Vaananen, Kurt Sauer, John-Michael Liles, Cody McCormick, Brett McLean a Vitalij Kolesnik. Svatoą v minulej sezóne v Colorade zarábal 450-tisíc dolárov, rovnaký plat ąiel aj na účet Petra Budaja. Príjmy oboch by teraz mali vzrás».
Na Kolesnika sa vys*rte,aj tak sa nenauci po americky :D :D :D .....a mal by ist do Moskvy...Bay,bay,

ta vymena Tanguaya bola blba. Utocnika z prvej lajny vymenit za obrancu, ktory nepatri k spicke, cize da sa povedat, ze priemerneho. Keby ho vymenili aspon za Regehra alebo Phaneufa, tak by to bolo akotak prijatelne :roll:
A neviem, naco brali obrancu, tych maju dost. Viac by sa im zisiel pravy kridelnik :roll:

arek píše:ta vymena Tanguaya bola blba. Utocnika z prvej lajny vymenit za obrancu, ktory nepatri k spicke, cize da sa povedat, ze priemerneho. Keby ho vymenili aspon za Regehra alebo Phaneufa, tak by to bolo akotak prijatelne :roll:
A neviem, naco brali obrancu, tych maju dost. Viac by sa im zisiel pravy kridelnik :roll:
UdrÄľali ale talentovaneho Vaananena ktory podpisal na 1 rok a v Colorade sa teraz nesmierne tesia :lol:

No tak Avalanche teraz naozaj ide :x :x
Odisiel Tanguay,Blake a Hinote.
Prisli Arnason a Leopold.
Ale aspon predlzil Vananen a Laksonen
A ponuky dostali aj Budaj,Svatos,Liles,Mclean a ten kazach + dalsi dvaja

Uz podpisali zmluvy aj Karlis Skrastins a Brett Clark,tak aspon nieco
4804 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG