COLORADO AVALANCHE

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

petrik píše:
úte 22. bře 2022 11:14
Lehkonen je posila vyssej kategorie, elitny defenzivny utocnik, ktory ale dokaze prispiet aj v ofenzive a ktoreho najcastejsie prirovnavaju k nasmu nichuskinovi. Takychto hracov nie je v PO nikdy dost.
Nebudete litovat, v PO dokázal vždy zahrát skvěle a to jsem na něm vždy oceňoval.
petrik píše:
úte 22. bře 2022 11:14
Ano, cena zanho bola vysoka, barron sa v prvej profi sezone v AHL ukazoval celkom slubne (habs fans uz z neho robia future 1st pairing D )
Jak vidíš Barrona ty?
V mojich ociach to bol kvalitny prospect... NHL upside takmer urcite, top4 potencial velmi solidny...
Rovnako vysoku mienku som mal aj o hellesonovi, len on je typologicky iny typ obrancu ako barron.
100pts in 67 games :ciga:
Vzhladom na to ze zapadne timy tesne pod hranicou PO (vegas a jets) mozu aktualne ziskat maximalne 104b, predpokladam ze matematicku istotu postupu by sme mohli mat este do konca tohto tyzdna, najneskor zaciatkom buduceho.
Na vychode by sme uz boli oficialne clinched, tam maju jackets ako prvy nepostupujuci tim sancu ziskat uz iba max. 99b...
samozrejme prakticky PO uz davno iste mame, rovnako ako uz cca od novembra komplet top8 timov vychodu. Na zapade je ten PO race ovela zaujimavejsi, hlavne z toho dovodu ze jednemu zo spolufavoritov nasej konferencie Vegas realne hrozi ze ani nepostupi do PO :kajo:

co je horsie tak sa zranil Mackinnon. Pravdepodobne zapastie a pravdepodobne to bolo pri bitke s dumbom v predchadzajucom zapase proti wild... snad sa da do PO do poriadku

proti lames konecne prvykrat za avs nastupil Lehkonen, doteraz nemohol hrat kvoli byrokracii s vizami.
na celkom zaujimave statistiky som natrafil

Obrázek

a

Obrázek
Prosim, viem ze je zraneny Toews. Viem ze nejde na trip von. Viem aj Murray ze stale nie je ready. Viem ze EJ dostal oddych.
Ale preco, preco tam stale hraje Jack Johnson ? :hroza:
Ten chlap ma treti najvacsi IT z obrancov. Viac ako Byram, viac ako Manson. :slap:
Veim ze sme vymenili oboch prospektov v obrane co za nieco stali. Ale to sa fakt nenajde niekto, kto je lepsi ako JJ ?
Ja si nemozem pomoct. Mozno som zaujaty a nie je to tak zle.
Ale ten chlap je vsade neskoro, vobec nestiha korculovat. Robi zle rozhodnutia. Rozohravka 0 bodov.
Sky is falling, stvrta prehra po sebe :scare:
Avs maju tychto poslednych par zapasov ZC este niekolko dolezitych cielov ktore sa zo vsetkych sil snazia dosiahnut:
1) Aby sa nikto nezranil
2) Aby sa ti co su zraneni dali dokopy pred PO (nejake zapasy na konci ZC na rozohratie by boli uplne idealne)
3) Aby najdolezitejsi hraci posetrili nejake sily pred PO
4) Aby sme z povercivosti radsej nevyhrali President´s trophy :lol2:

No a tak potom tie vysledky aj vyzeraju... uz nech zacne PO :box:

V prvom kole nas caka niekto z trojice preds – stars – vegas. Tipol by som to asi na dallas. Jeden z mala timov ktory nas tuto sezonu 2x porazil, ale napriek tomu by som bol pred takouto seriou urcite optimista a ocakaval nas postup.
ben meyers je so 4g+2a spolu s gaudetteom zatial najproduktivnejsim hracom USA na MS...
nehcem to moc prehanat s ocakavaniami, ale je tu moznost ze sme zadarmo ziskali velmi solidneho hraca... :thumbsup:
Toto je zaujimave :)

Draftove vybery Colorada z roka 2009
1.kolo Matt Duchene - teraz Nashville, SC 2022 - 1.kolo 4:0
2.kolo Ryan O'Reilly - teraz St. Lous, SC 2022 - 2.kolo 4:2
3.kolo Tyson Barrie - teraz Edmonton, SC 2022 - 3.kolo (Finale Conferencie) ???

Obrázek
Vasilevsky a Shesterkin :klobuk:

S takymi cislami ako maju brankari AVS sa veru CUP nevyhrava :?
Obrázek
Vyhra ten kto da viac golov ako jeho super... da sa vyhrat 1-0 a da sa vyhrat aj 8-6 :)
Ked sa brankarovi nedari znamena to akurat to ze utocnici musia strelit viac golov ako ked sa brankarovi dari :D

Dalej je otazne ci a kedy sa vobec kuemper vrati do branky... z G1 odstupil kvoli rozostrenemu videniu po tom co dostal do masky 2 tvrde strely. Asi netreba titul z mediciny aby cloveku doslo ze to smrdi otrasom mozgu... ktory sa moze liecit 2 dni alebo 2 mesiace alebo 2 roky. Podobne problemy mal aj pocas sezony, potom v prvom kole dostal tou hokejkou do oka, ta jeho hlava si v poslednej dobe uzila celkom dost. Mozno to vplyvalo aj na jeho vykony (prve zapasy s preds pred tou hokejkou v oku odchytal solidne)

Osobne by ma neprekvapilo keby minimalne seriu s oilers dochytal francouz. Ci mu to proti potentnym oilers pojde lepsie ako kuemperovi... We will see
MinonkySK píše:
ned 29. kvě 2022 00:06
Draftove vybery Colorada z roka 2009
1.kolo Matt Duchene - teraz Nashville, SC 2022 - 1.kolo 4:0
2.kolo Ryan O'Reilly - teraz St. Lous, SC 2022 - 2.kolo 4:2
3.kolo Tyson Barrie - teraz Edmonton, SC 2022 - 3.kolo (Finale Conferencie) ???
doplnam
3.kolo Tyson Barrie - teraz Edmonton, SC 2022 - 3.kolo (Finale Conferencie) 4:0 :klobuk:
Toto by sa sice hodilo viac do vlakna Canadiens, ale davam to sem s prepojenim na Lehkonenove stats

ocakavane goly Pre a Proti
Obrázek

Obrázek

Nichushina (UFA) a Lehtonena (RFA) by bolo fajn mat v muzstve aj buduci rok.
Tak tohle nemá chybu. :rofl:

jedna zaujimava perlicka z HFboards:

I’m listening to chiclets and JML is on right now and apparently the initial ask for Makar’s contract was 11~12 for like 5 years or something.
Sakic basically said “you’re worth every penny but if we give you that we won’t be able to sign this guy and that guy, and if take less, we’ll be able to go on more runs” and that’s how they came with an agreement of 9 for 6.

First of all great job by Sakic for not caving in, and also really love the character of Makar here. He could have been like one of those Toronto guys and absolutely f***ed up the Avs.

WOW :klobuk:
ako uz pisal @Streetman v chate, AVS podpisali Lukasa Sedlaka na rok.

https://www.bezfrazi.cz/pribehy/lukas-s ... po-kameni#
MinonkySK píše:
úte 07. čer 2022 17:39
Nichushina (UFA) a Lehtonena (RFA) by bolo fajn mat v muzstve aj buduci rok.
Psal jsem, že si Lehkyho budete hodně pochvalovat, ale co on předvádí v letošním PO překvapilo i mě, hraje fantasticky. Pořád vybojuje miliardu puků a udělá spoustu další černé práce, která nejde vidět, a navíc ještě dává góly :klobuk:

Je třeba vyzdvihnout ještě i Devona Toewse, proč ho tenkrát vlastně Lou proboha posílal pryč za ty usnoplené dvě druhé kola? :giggle: Už tehdy mi to přišlo jako jasný win pro Avs a to by stačilo, aby hrál jako doposud u Avs, ale z farmáře se stát během pár let 70+ bodovým bekem, který je oporou týmu i v PO je neskutečné.
Obrázek

aky vtipalek na konci (Justin Cox) :lol:
MinonkySK píše:
dnes, 08:19
aky vtipalek na konci (Justin Cox)
? to som nejako nepochopil... aky justin cox ??? :D
petrik píše:
dnes, 12:13
? to som nejako nepochopil... aky justin cox ???
mrkni sem.
https://twitter.com/justin_coxy/status/ ... 1200490496

Rano som to mal na twitri. Videl som tam to foto s vygravirovanymi menami. Tak som sa len tak zo zaujimavosti pozrel, ci tam je Tyson Jost, lebo viem ze sa riesilo, ak by AVS vyhrali pohar, tak ma splnene podmienky pre jeho meno na nom.

A pozeram na konci nejaky Justin Cox.
Tak som zacal hladat, ze kto to je :-D
A je to nejaky graficky designer a fanusik AVS, si dal namahu a vyrobil repliku poharu. :clap: :clap:
4745 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: FLYERS FAN
2012 LOS ANGELES KINGS