Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

Hohóó je to tam!!! :jupi: :oslava: :oslava: :vitaz:

Velké díky a gratulace všem spoluhráčům za mimořádně povedenou sezonu zakončenou historickým triumfem pro Blue Angeles. Jsem poctěn a potěšen, že jsem u toho mohl být (díky kapitáne). Potvrdit výkony ze základní části není nikdy jednoduché, ale nám se to díky skvělé týmové chemii podařilo, fantastická práce. :klobuk:
Gratulace i ode mě! :)
dnes nas Walt zachranil pred hanbou :scare:
dnes to teda bol riadny šok, mne sa večer hneď nezdalo, že to máte dosť divne, ale tak je začiatok sezóny, to sa časom zladí :yes: :wink2: :oslava:
hapy, na dnes si nenatipoval jeden zapas.
S mojí mizernou formou by to ani nevadilo, ale doplněno.
hm, tak prve kolo moc nevyslo :eek2: zrejme unava po vitaznej sezone :jn:
Příšerný start v nové sezoně :oops: zpočátku to nevypadalo tak zle,ale potom jsme dostali nakládačku..... :hroza: . Za svůj výkon se omlouvám, přeji všem hodně štěstí v dalších kolech.
hapy píše:
sob 12. říj 2019 11:57
S mojí mizernou formou by to ani nevadilo
tak to ja o tej mojej radšej pomlčím, tragédia... :hroza:
konecne sa nam zacalo darit. Treba to udrzat do konca kola a sme spat v hre o playoff.
hapy gratulujem k 1. miestu v individualke :cool: :good:

Konecne to bolo podla nasich predstav a vystrelilo nas to 3. miesto v tabulke.

Zajtra zacina 5. kolo. nastupime proti Grizzlies :box:
Super výkon Hapy !! :cool: Velká gratulace :good:
Pěkná práce ode všech. :yes: Snad to potvrdíme a uděláme konečně dvě slušné umístění za sebou. :povzbudzovanie: Zatím je to jak na houpačce.
pripájam sa hapy - super práce, toto kolo bolo konečne podľa predstáv, všetci šli na doraz a ja som to "v poklidu" istil na modrej... :ciga: :lol3:
žiadna sláva, ale aspoň trochu sme si pomohli tým záverečným vyšvihnutím na 5. miesto. Na 4. miesto v tabuľke sezóny strácame iba 4 body, to je hrateľné.

Do toho angels :wave:
no a hlavne tvojou zásluhou, za čo dík... ja klasicky, hrám to na tie prekvapenia a aj preto to vyzerá, ako to vyzerá :hroza:
piskej konec! :ref:
Walt si setril formu na zaver :ciga:
Super výsledek nás vrátil do hry o play off. :cool: Finiš bude drama tak hodně štěstí
:good: :good: :good: BLUE ANGELS :rocker: :rocker: :rocker:
Zajímalo by mě, na kdy si formu šetřím já... :paperbag: Z mé strany to byla slušná bída. :sorry:
tak neviem či forma, ale už som sa chcel viac zamerať ma rozum, než len vyplniť čo vy ste nedali, to nikam neviedlo, takže aj to pomohlo :yes:
každopádne počíta sa výsledok tímu a to je podstatné, žijeme :good: :cool:
sorry za nenatipovanie prvych 2 zapasov chalani. :hroza: Ale aj tak by som ich netrafil :oops:
tak nasou posilou na Playoff sa stava stary harcovnik a dlhorocny anjel j0man :) Tak vitaj spat j0man a dufam, ze nie si sklamany z toho, ze ides nam :-D
dobrá volba :good:
vitaj :klobuk:
No pánové, když se dívám kdo si koho draftoval, tak musím říct, že jste na tohle Play Off získali fanouška :jn: Hodně štěstí :oslava:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG