Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:
stř 10. dub 2019 08:00
třeba to vyjde do té TOP 3
never tomu :D :D :D
Tak ste sa dockali :)
Yzerman :arrow: GM
Kenny :arrow: senior VP
:clap: :clap: :clap:

je jedno, jestli mu to půjde hned od začátku, jeho jméno a strategie Detroitu mu dá hodně času na to, aby ten tým poslal správným směrem
HAHAHA NASRAT Tampe a ostatnimu srotu, skvele :)

https://www.youtube.com/watch?v=hCdgDxQbW_U
Yes :yahoo:
Už jsem nevěřil, že se toho dočkám. Lepší jak :cup: Jdu se ožrat :oslava:
Jirik19 píše:
pát 19. dub 2019 22:22
Jdu se ožrat
Uz se stalo
Jsem se regulérní málem rozbečel, jako když Steve končil.

Velký, hodně velký den, dnes se koukám opít od radosti.

Yes!

Vítej doma, chlape!
Pro nás určitě větší vítezství než Stanley Cup. Steve byl vždycky rudé křídlo.
Ken tedy patrně do Edmontonu. Hm. Nevím jak to říct, ale částečně (!) mě to mrzí, jako gm už nám neměl co dát, ale jako vp mohl být určitě užitečný (doteď to zvládal Devellano, žejaksi). Možná souvisí s tím, že Steve dostal full-competency a Ken by akorát strouhal tužky.

Těžko říct.

Do týmu přichází taky Pat Verbeek z Tampy.
tak to ja jsem maximalne stasty, konecne nas tohle ciste zlo opousti. Predpokladam, ze u Oilers zacne poslanim MCD na farmu :D tahni a nedekuji
Mimochodem, když už tu máme takovou nudu, Ken se trochu v nějakém rozhovoru rozpovídal o konci u Wings, celý jeho odchod dostal poté trochu jinou barvu, či odstín.

Zprvu se totiž zdálo, že to byl Ken, kdo Yzermanovi ´udělal místo´, přijal pozici VP klubu.

Realita je ovšem trochu jiná - podle všeho byl v podstatě vyhozen. Ale nebyl ´fired´, v obvyklých konotacích toho slova, byl prostě.. hezky česky řečeno..odejit. Co jsem si četl reakce a rozbor té situace, tak se vyjádřím v podstatě stejně - není důvod nevyjádřit respekt Kenovi za to, jakým způsobem odchod pobral, jakým způsobem předal Stevovi místo a jak se k celé věci následně vyjadřuje. Vše tak, aby navenek organizace aspoň vypadala co nejsilněji a pokud možno konsolidovaně. To je zase jako fajn.

Jinak, podepsán McIlrath a nějaký, tuším finský, obránce.
Taky jsem zahlídnul, že jsme dohodnutí s nějakým fiňákem, že ho po MS podepíšeme. Trochu překvapivé načasování, ale proč ne.

A jestli Holland opravdu nebyl soudný a nechtěl uhnout Steviemu ani tentokrát, tak snad ať Edmonton spadne pod jeho vedením do naší extraligy. Budiž mu ke cti, že navenek nebrečel a nepřivázal se v areně na protest nahej k zábradlí. Ale jestli sebe pořád považoval za lepší variantu pro Redwings než Yzermana, tak fakt ztratil veškerou soudnost.

Naopak pochvala pro Chrise Illitche - slyšel jsem, že byly ohledně jeho osoby trochu obavy, že není takovým fandou jako byl jeho táta, čili že se možná nebude tolik starat. Ale o tohle se postaral dobře.
A teď nás Stevie nezklam :good:
JKL píše:
pon 13. kvě 2019 10:50
Realita je ovšem trochu jiná - podle všeho byl v podstatě vyhozen.
Ať to bylo jak bylo je mi to jedno. Děkujeme vypadněte. Děkovat Kenovi nebudu :fucker2:
Hlavně po Yzym nemůžete chtít zázraky přes noc, ten bordel po Hollandovi tam je obrovský. Za dva, tři roky by se jeho práce mohla pořádně projevit.
Holland chce k McDavidovi křídlo a v merku má prej trejd Antonina za Nugety :scare: :scare: :scare:
On si Holly myslí, že traduje s někym podobným jako je on nebo jak tomuto drbu mám rozumět? :giggle:
Já myslím, že Abdelfuckera nebo jiného svého štědře dotovaného oblíbence (čti Nilesena) by si mohl vzít i zadarmo :jn:
kdyz uz tady hlaskujete ve stylu,. ze Mantha za RNH..co treba Abdelbrakera za Marnera ? :D
Parda píše:
stř 15. kvě 2019 08:39
Hlavně po Yzym nemůžete chtít zázraky přes noc, ten bordel po Hollandovi tam je obrovský.
Za poslední .. nevím... tři roky tam Holland už nic tragického neudělal. Celý průser je tak ve třech opravdu špatných smlouvách a zbytek je jen draft, development a možná něco navíc. Organizace jako celek není ve špatné kondici, on ten skutečný průser se odehrál někde mezi lety 2010-2015, tohle všechno je jen taková sklizeň.
ne, ze bych ten clanek cetl, to fakt ne, ale Mantha je barvoslepy ? :D

https://sport.aktuality.sk/c/398978/ms- ... -hokejkou/
Do obrany podepsán Oliwer Kaski
Jo, jenom podpis, domluvení byli už před MS, první zpráva o jeho podpisu je ze 13. května, i sem to tu psal.
Šulák do KHL :sok:
Zas takový šok to není. Nevypadalo to, že by měl příští sezonu našlápnuto do prvního týmu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS