Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ten Hnisóza vypada solidne, styry zapasy zatim a v kazdem bodoval. Ale asi je to stejne fuk :)
FB_IMG_1553613165986.jpg
Happy turtle day :box: :-D
Hirose je docela příslib. Vytahnuty odnikud, ale hraje vyspělou hru. Připomíná mi trochu Hudlera. Předpokládám, že příští kemp bude přetlak a tak to má být. Spoustu mladých se bude rvat o šanci. Doufám, že se obejde další rok bez podpisu typu Vanek. Z možných UFA's bych předpokládal zájem buď o Gardinera nebo Nyquista, ale osobně bych pro příští sezonu žádnou podobnou smlouvu nepodepisoval. Gardiner bude jako jeden z mála obránců na trhu a Nyquist po top sezoně, takže bude cena vysoká.
PS: je mi líto DLR, 2. srdeční arytmie během jedné sezóny dost možná bude znamenat konec.
3 výhra v řadě aneb ukázka jak se správně netankuje. :oslava:
Jirik19 píše:
úte 26. bře 2019 10:02
AA - 29, Lark - 28 ... že by jsme se po letech dočkali?
:cinka: Ještě AA :-P
Řekl jim někdo,že už nemůžou postoupit? :hmm:
AA aspoň :klobuk:
dneska hral Frk, velky prislib do budoucna. AA dal paradni golek, dva 30g hraci a patrne dva 20g hraci, to jsme nemeli dlouho :D
Jirik19 píše:
sob 30. bře 2019 09:44
Řekl jim někdo,že už nemůžou postoupit?
Přijde mi, že jo. Asi proto totiž začali vyhrávat.

Chápu, že hráči chtějí vyhrávat pokaždé a je to tak správně. I pro fandy na stadionu asi dobře. Ale pro mě to je teda dost blbá zpráva. Je dost možné, že budeme v draftu vybírat později, než vloni, což bych opravdu nečekal. Čert vem těch pár procent v loterii, ale těch pár míst by mohlo mrzet.
Rethon píše:
pon 01. dub 2019 11:11
Chápu, že hráči chtějí vyhrávat pokaždé a je to tak správně. I pro fandy na stadionu asi dobře. Ale pro mě to je teda dost blbá zpráva. Je dost možné, že budeme v draftu vybírat později, než vloni, což bych opravdu nečekal. Čert vem těch pár procent v loterii, ale těch pár míst by mohlo mrzet.
Já to mám teda úplně stejně no :?
Mantha dneska jak dabel, to byly vsecko lahudkove goly :) jenom ta konzistence. no. Jinak nas ted ceka 2x Pitt a Buff..ale my jsme takove kopyta, ze ani neumime prohravat :D
Trashhill na další 2 roky :sok:
FB_IMG_1554212472892.jpg
Antonín jede a s ním mladý Bert :sok: hoši už je konec sezóny :wave:
Dejte nám soupeře! :cinka: Bertík slušná forma :mojo:
Akorát se nám lehce ku*ví draftík ...
wow, Tyler ctvrty zapas v rade po tri body a celkove nas prvni utok - Bert - Larkin - Mantha je posledni zapasy uplne brutalni. My asi fakt netankujeme, nebe nevim
Come on hoši, ještě dvě výhry, ať jdete před nás :frajer:
Na závěr nás čeká zápas o všechno se Sabres :slintac: Zlatý hřeb další skvělé sezóny.
uz jsem se bal, ze to dnes zase vyhrajeme, ale nastesti jsme proti Pittkam jeli na pul plynu a dali jim to :) ted jeste dulezity sobotni zapas
Kluci ten mač vzali zodpovědně :lol2:
Jirik19 píše:
ned 07. dub 2019 12:57
Kluci ten mač vzali zodpovědně
:cool:
Dnes máme první skutečný důvod fandit tuhle sezonu Wings!

Let´s go Wings!!!! :oslava: :jupi: :wave:
5. flek ... tutovka :evil:
kez by pate misto..a stejne ho pak vymenime za Filppulu, nebo jineho nadejneho hrace
Tak ještě lepší. No nic, příští rok budeme snad poslední, Holland tak završí svůj víc jak desetiletý pád až na dno ligy a třeba to vyjde do té TOP 3 :-D
Kdyby mi před sezonou někdo řekl, že budeme špatní, Zadina se bude spíš hledat, z boje o play-off vypadneme ještě v roce 2018 a v loterii nás přeskočí 3 luckeři, takže budeme vybírat jako 6., tak bych mu řekl, ať jde do prdele...
Ale vlastně se mi líbí ten systém rovnováhy, co v NHL vládne - udělali jste play-off 25x v řadě? Tak teď ho stejně dlouho neuděláte, aby to bylo vyvážené.

edit: jsem byl tak rozhozený, že jsem zapomněl, že Devils nás nepřeskočili ... :slap:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS