Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DANGEROUS DRAGONS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

chlapY, zajtra sa prvé zápasy hrajú už o 18:00, tak nezabudnite natipovať (radšej aj dnes)
Ta dvojita X na Vancouver bol super ťah,práve to vám vybojovali vyrovnanie serie s Evil.Byl to risk,ale vyšel :wink: :klobuk:
Joe S. píše:
pát 15. bře 2019 22:32
chlapY, zajtra sa prvé zápasy hrajú už o 18:00, tak nezabudnite natipovať (radšej aj dnes)
Skoda, nakonec nas to stalo vedeni v serii...
nj, keby som na to neupozorňoval najprv všeobecne a potom ešte aj osobitne s ohľadom na sobotu :? no dúfam, že dnes natipujú všetci včas, aby sme vyronali sériu na 2:2
Tak už můžem zase oprášit golfové hole. :wink:

Soupeř byl nad naše síly, klobouk dolu. Jen pro srovnání, s Knights bysme slavili postup 4:1 a s Blue Angels by byl po dnešku stav série 3:2.

Díky chlapi za další sezonu v tomto složení (kolikátou už?).

Přiznám se, že v druhé polovině ZČ jsem dost polevil a tipoval jsem spíš narychlo a z povinnosti a bylo to znát při pohledu na moje čísla. :oops: Za to se omlouvám. Přemýšlím, že si od KTL chvíli odpočinu. Víte případně o nějaké náhradě?
Redy píše:
úte 19. bře 2019 10:53
s Blue Angels by byl po dnešku stav série 3:2
ešte dobre, že sme vyhrali ZČ a mali v 1. kole Knights. S EI by sme prehrali 1:4.
Inak škoda, konferenčné finále proti vám mohlo byť zaujímavé :jn:
Na odpočinok ti snáď bude stačiť tých pár mesiacov :nono2:
Ahojte,

Chcel by som sa vam podakovat za seriu a tiez za to, ze ste nas cely rok drzali v pozore a dychali nam na chrbat. Vela stastia do dalsich sezon, mne je velmi sympaticke drzat zlozenie timu viac rokov a vam sa to dari. Vidime sa dalsiu sezonu :klobuk:
Chlapy dnes začíname, tak šťastnú ruku pri tipoch a zároveň dochvíľnosť najmä pri skorších zápasoch :power:
1. kolo vyzeralo kadejako, ale nakoniec 3. miesto je fajn výsledok, snáď aj ďalšie kolá to bude umiestnenie do TOP 3
Mame 2. a 3. hrace v jednotlivcich a pritom jsme se dnes v noci jako tym odlepili z posledniho mista. :-D
to len dokresľuje, prečo nemám rád zápasové kolá (a play off) :scare:
6. vyhra v rade a nakonec jeste muzeme posledni hraci den bojovat o 2.misto . :klobuk:
sme sa hecli :giggle: tretie miesto isté, možno druhé delené ale najlepšie by bolo druhé samostatné, tak do boja :power:
Lukas dominuje. :poklona:
súhlasím, najmä včera nás brutálne podržal
Základná časť za nami, play off draft za nami a play off pred nami.

Tretie miesto celkovo v základnej časti je fajn, teraz len vygradovať výkony v play off. V drafte som bral podľa pokynu Redyho navyše postaveného jednotlivca v základnej časti, ktorý bol k dispozícii, takže som siahol po legende WildCeltovi, snáď sa nám tento rental pick osvedčí :thumbsup:

Takže teraz ostáva už len mať šťastnú ruku pri tipoch a hor sa do boja :box:
Joe S. píše:
čtv 05. bře 2020 16:02
V drafte som bral podľa pokynu Redyho
to je verejne priznanie toho, ze DD ovlada Redy a ty si len dosadena figurka? :hmm:
:nono: len som sa pýtal tímu, kto má aké preferencie, a jediný Redy odpísal :giggle: a mal rozumný nápad, tak som dal na neho :good:
uz som sa bal, ze po mne nikto nesiahne :nervozny:

dufal som v iny tim, cakal som iny tim, no napokon som skoncil u vas a ked tak rozmyslam, som vcelku rad

DD su jeden z najstabilnejsich timov, zatial neziskal titul, rovnako ako ja a ak sa nemylim, tak ani nik z vas ostatnych, takze o motivaciu mame postarane

kopec bodov odo mna vam slubit nemozem, no pravidelne tipovanie ano

som pripraveny maximalne sa podriadit timu, takze ak nieco na mna mate, piste SS

hor sa na nich :hfman:
Redy, tak mu teda napis, ako ma tipovat. :jn:

Wildo vitaj spat v timovej tipovacke :good: :box:
Joe S. píše:
čtv 05. bře 2020 16:08
len som sa pýtal tímu, kto má aké preferencie, a jediný Redy odpísal
Niektorí analfabeti prídu na HF, pozrú čo nové a zabudnú sa prihlásiť. :jn:
Wildiku vitaj spať v tímovej tipovačke.O tom,že to chceš skusit som vedel už pred draftom od teba,ale super,že DD k tomu svojim výberom pomohli. :wink2: :klobuk: Aj ja som nad tým premýšlal,rovnako nad dalšou legendou ICE CATS Han Solom ale vybrať sa dal len 1.Nech sa darí :yes: :klobuk:
Vítej Wildo! :klobuk: Poslední dílek :cup: skládačky.

Chris píše:
čtv 05. bře 2020 20:18
(na blackliste ma Streetmana a Lorda -ani za zlaté tele ich k mačkám nechceme :)
Promiň, ale ten tvůj novej podpis mě fakt pobavil... Vrátil jsem se v čase na základku. :D :wink:
To aj bol ucel,aby Lord tahal do draftu ze nechce do Ice Cats,aniz by sme o neho meli vubec zajem?To mne pobavilo,tak dostal rovnakym.stylom odpoved aku tam, dal nam.Bol to jeho napad ten BlackList ,ale to plati na obidve strany,nejen ze strany tiperov,ale aj GM.Neviem preco by to mali vypisovat len tiperi,ak toto chceli.takto so Streetmanom hrat tak sme, hrali,len som prijal.hodenu.rukavicu. :)
Chrisi, ty jsi vážně smutnej případ :roll:
3667 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO