Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BLUE ANGELS

Povzbuzuj svůj tým a hecuj se s ostatními.

excelent píše:
pát 07. pro 2018 08:56
Super výsledek 4.kola který nás posunul do klidných postupových míst v PO.
momentálny náskok je 16 bodov :frajer: Medzi postupujúcimi je to ale riadne vyrovnané (rozdiel 2 bodov medzi prvým a posledným) :nervozny:
Zatial som moc spokojny, chvalim vas pani :good: :cool:
No klobúk dolu arečku pred ziskom nováčika do KTL happyho,ktorý to tu spolu s vami skúsenými matadormi pekne rozbalil a hned sa nominoval do ASG k čomu mu gratulujem. :klobuk: :good:

Až na menší výpadok v 2 kole si idete svoje a na po máte velký náskok ,verím,že si ho vybojujete ,ste všetko skúsený matadori a postrážite si to.Good luck do dalších kôl. :wink: :klobuk:
Dnes mistrovský výkon Walt + arek :klobuk: :klobuk:
hapy, Walt, gratulujem k účasti v All Stars Game :good: :wave: :klobuk:
arek píše:
čtv 20. pro 2018 19:03
hapy,gratulujem k účasti v All Stars Game
k tomu sa pripájam i ja happynko,ako nováčik v súťaži si to tu hned pekne rozvíril a podávaš velmi dobré výkony o čom svedčí i to,že hned v 1 sezone si se dostal do ALL STARS duelu. :klobuk: :klobuk: Vela podobných výkonov i do dalších kol. :wink: :)
Happynko a Blue Angels gratulujem k double, 1 miestu ako medzi jednotlivcami,tak i týmu :klobuk: :klobuk: Play off ste si pekne poistili good luck do zbylých 2 kôl ZC :) :klobuk:
Gratulace Hapy :good: první místo mezi jednotlivci je pěkný úspěch!! Celkově jsme vyhráli skupinu což je také paráda. :wave:
playoff mame iste, na posledne 2 kola mozeme ist na Bahamy :ciga:

hapy gratulujem :good: super je, ze sme aj na delenom 1. mieste v konferencii
gratulujem hapy, išiel si parádne, celý team zahral dobre, tak spokojnosť (ja som to zo zadu istil :) ) , posledné dni som vačšinou natipoval vopred a ráno iba narýchlo skontroloval ako sme na tom, nemal som veľa času na premýšlanie ani na dianie v NHL, čiže čisto na pocit a hlavne som sa snažil poistiť výsledky, ktoré sme nemali, to len na vysvetlenie.
Teší ma, že to zatial zvládame na jednotku :good: :klobuk:
Walt píše:
sob 26. led 2019 07:49
hlavne som sa snažil poistiť výsledky
za to veľké díky :thumbsup:
inak hapy skompletizoval zbierku kovov. Už bol tretí, druhý, aj prvý :-D
vsetko najlepsie excelent :oslava:
Díky hoši. :) Povedené kolo ve všech ohledech, máme to slibně rozehrané.

arek píše:
ned 27. led 2019 14:52
Už bol tretí, druhý, aj prvý
Ale taky 46. Chtělo by to ode mě trošku stabilnější výkony bez podobných výkyvů. Je ale fajn, že když to jednomu nejde, dokáže ten tým podržet někdo jiný.
zatial to funguje, dúfam že to vydrží aj v PO, konečne by sme mohli zahrať o pohár :cup:
ten boj o celo tabulky tohto kola i celkovej tabulky je napinavy :nervozny:
je to tam :clap: :wave:
Gratulka za to 1 miesto, :klobuk: ale i celkove výkony v kole ako vám,tak Drexel i Evil napínavý duel až do posledného dna . :) :wink:
bol tu ku*va vyrovnaný boj o výhru, škoda, asi ste boli o kúsok lepší :hmm: ale sranda, že my ako tretí tím by sme v druhej konferencii boli prví. Aj tento fakt nahráva tomu, že v PO to bude riadna makačka :box:
5 dni do konca a naskok 22 bodov. To by mohlo stacit :hmm:
arek píše:
pát 08. bře 2019 16:12
5 dni do konca a naskok 22 bodov. To by mohlo stacit
no aj po dnešku pohodlný náskok :wink: u nás to bude napínavé do posledného duelu,líp by to nevymyslel ani Alfred Hitchcock :) :wink:
nie som si istý, ale toto bola v našej 12 ročnej histórii pravdepodobne najúspešnejšia základná časť :good: :thumbsup:

Tak si to zhrňme....

Tím:
celkovo 1. miesto, 65 bodov, 4 víťazné kolá, 2x 2. miesto v kolách, v závere zlatý hetrik :cool:

Tipéri:
arek (GM) - 24. miesto, 4x v bodovanej 30tke, tiež možno moja najúspešnejšia sezóna
Walt - 31. miesto, 3x v bodovanej 30tke, ostatné kolá tesne za ňou, 1x 2. miesto
excelent - 40. miesto, 3x v bodovanej 30tke, ostatné kolá tesne za ňou, 1x 3. miesto
hapy - 5. miesto, 6x v bodovanej 30tke, 1x 1. miesto, 1x 2. miesto, 1x 3. miesto

Proste všetci paráda :cinka: :cool: som maximálne spokojný.

V Play-off narazíme v 1. kole na Knights. Netreba nič podceniť, v základnej časti boli tiež často hore a podávajú vyrovnané výkony. HanSolo skončil na 2. mieste medzi jednotlivcami, takže jeho bude ťažké postrážiť. Pozrel som sa do histórie, a s Knights sme sa v PO ešte nikdy predtým nestretli, väčšinou sme boli v opačných konferenciách.
Poradie na nájazdoch určím podľa poradia v ZČ, takže hapy, arek, walt, excelent.

Začíname už zajtra, tak do nich anjeli :!: :!: :!: :wave:
prvy zapas tesny, ale timovym vykonom sme to urvali v predlzeni :cool:
paráda, z tejto sezóny mám zatiaľ iba pozitívne dojmy, len tak ďalej :klobuk: :cinka:
Knights nenačasovali formu a my z toho ťažíme. Je to 3:1, dnes môžeme rozhodnúť. :cool:
arek píše:
stř 13. bře 2019 19:50
nie som si istý, ale toto bola v našej 12 ročnej histórii pravdepodobne najúspešnejšia základná časť
To mě těší, že jsem k tomu trochu přispěl. Sezona dopadla nad očekávání dobře, snad to potvrdíme i v PO. Nic jiného, než titul, neberu! :jn:

Mně samotnému se povedlo vylepšit loňské sedmé místo celkově o dvě příčky, takže jen a jen spokojenost. Obhájit umístění z PO asi nebude reálné, ale budu rád, když se mi podaří k tomu alespoň přiblížit.
tak to vyšlo (možno) aj vďaka nenatipovaniu maja. Vďaka vám, že vy tipujete všetci pravidelne a včas. :poklona:

2. kolo začína 21.3. a čakajú nás v ňom štvronásobní víťazi KTL Evil Insiders :nervozny: Posledný titul získali pred 2 rokmi v rovnakej zostave, v akej tipujú teraz.
Budeme musieť v našich výkonoch pridať, pretože v 1. kole by nás rozstrieľali 4:1 :|

Do nich anjeli :!: :!: :!:
2740 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS