Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:
stř 06. bře 2019 16:54
Co ma jako ted fanousek delat?
Nedívat se ? Já jen sleduji výsledky a sem tam se potěším pěkným gólem Larkina. :jn:
Nevím, třeba já se od října těším na draftovou loterii...
jono, to je asi cely smysl teto hry, tesit se na draft, ze? jinak nuly dnes vyhraly :D fakt ten tym uz doslova nesnasim
Ninety91one píše:
pát 08. bře 2019 09:22
fakt ten tym uz doslova nesnasim
:sok:
Já mám třeba teď zrovna na sobě jejich pěknou mikinu :rofl:
Že jim není hanba takto hrát.
Když na víc nemají? :neviem: Kdo je z vašeho rosteru použitelný, když se podívám jak jste hráli s Cats:
Nováčci Zadina a Rasmussen, mladý Bert a samozřejmě vaše trojma Mantha, Larkin (včera nehrál) a AA, Helm jako solidní na PK. V beku mladý Hronek a s přivřením oka DeKeyser, který ale nikdy nedosáhl na svůj potenciál, s touhle obstarožní a pomalou obranou parádu neuděláš, to pak mají vaši sice přeplacení, ale jinak docela průměrní golmani těžké. Jinak to je bída a škoda že tomu nenasuzje tentokrát korunu Witkowski.
tohle uz davno neni o nejakem rosteru. Tyhle nymandy by porazil i vyber uklizecek
pro mě to znamená nedívat se ani kdybych mohl a ani na sestřih. Tím mi vlastně vyhovuje, že se prohrálo. Nečekám, že nás vytáhnou v loterii, ale i tak čím horší jsme, tím lepší pick - a i kolem 4. / 5. místa by měli být letos pěkní hráči k dispozici.
Nevím, jestli do toho ještě všichni dávají 100% (což by mohlo ublížit Zadinovi, kdyby nedávali). Je ale dobré, že se může využít ten čas, aby se dali dohromady ti pochroumaní - Green, jestli to u něj ještě půjde, a hlavně Larkin
tohle je na tom ta nejvetsi parada, ze vlastne musime fandit, abychom prohravali. A toto proste nejsem schopen akceptovat. Ani si nedokazu predstavit, ze bych temhle smejdum mel jeste fandit. Jinak Larkin ma nejakou smrtelnou chorobu, ze se bude lecit 6+ mesicu? nebo na co je dobre, ze se vyuzije ten cas aby se dali dohromady ? :D :D
Ninety91one píše:
stř 13. bře 2019 16:49
Jinak Larkin ma nejakou smrtelnou chorobu, ze se bude lecit 6+ mesicu? nebo na co je dobre, ze se vyuzije ten cas aby se dali dohromady ?
:rofl:
Ninety91one píše:
stř 13. bře 2019 16:49
Jinak Larkin ma nejakou smrtelnou chorobu, ze se bude lecit 6+ mesicu? nebo na co je dobre, ze se vyuzije ten cas aby se dali dohromady ?
Nebo se nemusí vracet hned, co obuje brusle, ale může dát rekonvalescenci týden nebo dva navíc, aniž by ho štvalo, že tím oslabí tým :frajer:
U nás už je 10 let zákaz 30 a více branek za sezónu, proto Larkin chybí.
Začínám se obávat, že ta Ottawa vás ještě přeskočí. :hroza:
zacinam nas fakt nenavidet. Naprosto nechapu, jak chce nase "vedeni" v pristich letech hrace donutit neco hrat. Ti uz to budou mit u prdele stejne jako Edmonton. Fakt se nedivim Edmontonu, ze uz jim proste nejde vyhravat, kdyz je tam leta ucili prohravat :D
Redy píše:
pát 15. bře 2019 12:06
Začínám se obávat, že ta Ottawa vás ještě přeskočí.
no je mozne ze to este bude drama :nervozny: :lol2:
ale ja som (zatial) optimista... wings a kings snad este aspon po 2 zapasy vyhraju nejako... a ottawa snad nevyhra 4 z 11
Bomba, že si teď zahrají mladí, perspektivní. Ideální příležitost jim dát šanci.
Obranný pár Lashoff - Witkowski bude snad už příští sezónu postrachem celé ligy :respect:
Oni jsou takoví idioti, že jsou schopni ještě pár zápasů vyhrát..
vsak celou dobu nam ani nikdo neveri, ze dokazeme byt posledni. Jenze my pak vytahneme Lashoffy a jim podobne a nakonec bude jeste PO o uplny zdibicek.
Skleněnka na další rok za 4 mega + bonusy :oslava:
Podpis byl jistota, očekával jsem akorát 3 roky. Takže na tu bídu spokojenost.
Nejlepší na té smlouvě je ten bonus za play-off :lol2:
tak Howie je to posledni zlo. Spis by me zajimalo, co je to za mongola na idnes.cz, nejaky kolbabek. To, co tam pise o Detroitu, ten clovek je na dělo do držky.

btw hlavni je se zbavit errorsona a kronfaila :)
Chlapi v klidu. Sezona jde dle ocekavani. Larkin a AA ukazali velky progres. Bertuzzi je middle 9. Pro me zklamani Mantha. V obrane Hronek a Cholowski ukazali velky prislib. Prospect pool je top v ramci cele NHL. Nejvice bych vyzdvihl Velena. Deadline dopadl dle predpokladu. Protivaha za Jensena vyvazila trejd Nyquista. Verme v loterii, ale meli bychom skoncit s top centerem ci D Byramem. Osobne verim v Hughese ci Kakka. Howard na rok za 4 bez NTC je naprosto supr podpis. Osobne bych zkusil dat sanci nahore Rybarovi. Hirose vypada zatim, ze by mohl byt NHLer samozrejme po silne offseason.
Howie cajk, asi to poslední co by nás mělo tlačit. Mantha umí být lejzyasfak.
AA - 29, Lark - 28 ... že by jsme se po letech dočkali? :hmm:
Jirik19 píše:
úte 26. bře 2019 10:02
AA - 29, Lark - 28 ... že by jsme se po letech dočkali
Byl jsi rychlejší :wink2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS