Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PHILADELPHIA FLYERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Gordon taky není ale řešení. Interim coach. Bude záležet na tom, kdo přijde jako skutečnej trenér.
CARTER! HART! :poklona:

Tak jsme se dočkali, zdá se, gólmana od Hextalla.
:klobuk:
ako máme chápať tých 6 in a row? :lol2: Niečo sa u vás obracia k lepšiemu?
arek píše:
pát 01. úno 2019 08:34
ako máme chápať tých 6 in a row?
:hfman: PO ne ?
Není tady Dave Hakstol.

Je tady Carter Hart. Ivan Provorov. Travis Sanheim. Nolan Patrick. Ani jeden tu pod Hakstolem nebyl (možná teda Provorov vloni).
klascikej streak, kterej je už asi 3.sezonu po sobě.
Ale je pravda, že po Gordonem se zvedlo hodně věcí. PK , obrana, brankář, využití mladých.
Pokud tyhle výkony dokáží udržet do konce sezony (nepočítám že vyhrajou vše ani že se dostanou do PO) a nepřijde Queneville, tak jsem pro aby Gordon zůstal.
Zatím odvádí good job.
Tak mi to nedalo a po debatě na FB s CZ/SK fans o Häggovi jsem o něm sepsal, jak špatnej (pro nás) hráč je.

http://nhlinfo.mzf.cz/analyzy/bad-class-robert-hagg/

Arek to snad promine, nejde mi tak o reklamu, jakožto o uvědomění jistých věcí. :moj:
Osvětlí mi někdo ten trade Stolarz-Talbot? Já měl za to, že chcete mí to budoucna tandem Hart-Stolarz až se zbavíte po sezoně všech tě Elliotů a Neuvirthů a vy přivedete dalšího veterána. Sice mu taky končí smlouva po sezoně, ale moc smysl to nedává, leda ho podepsat za bakšiš jako dvojku k Hartovi?
Parda píše:
ned 17. úno 2019 12:50
Sice mu taky končí smlouva po sezoně, ale moc smysl to nedává, leda ho podepsat za bakšiš jako dvojku k Hartovi?
Tak vidiš.. Pochopil jsi to naprosto správně.. :good:
Předevšim Talbot během své kariery, na rozdíl od většiny našich golmanů, Stolarze nevyjímaje, neabsolvoval žádný velký zranění.
Parda píše:
ned 17. úno 2019 12:50
Osvětlí mi někdo ten trade Stolarz-Talbot? Já měl za to, že chcete mí to budoucna tandem Hart-Stolarz až se zbavíte po sezoně všech tě Elliotů a Neuvirthů a vy přivedete dalšího veterána. Sice mu taky končí smlouva po sezoně, ale moc smysl to nedává, leda ho podepsat za bakšiš jako dvojku k Hartovi?
Jednoduché. Cam s Hartem poslední dvě léta trénovali spolu, jsou velcí kamarádi, viz rozcvička před zápasem Flyers-Oilers a my jsme chtěli právě k Hartovi přivést nějakého mentora, který zároveň umí chytat.

Přecijen kdyby se nedej bože zranil Hart na delší dobu, Stolarz neprokázal zas tolik, že by ho dokázal zastoupit ve větší porci zápasů. Cam kromě této sezóny stále vykazoval lepší čísla jak Stolie či Elliott a během celé kariéry nebyl nijak zraněný.

IMO ho resigneme na 1-2 roky. Na farmě si to zatím přeberou Lyon se Sandströmem.
Tak to jsem nevěděl, že se i znají atd, tak díky za osvětlení :thumbsup:
:hmm: zdá sa, že liga vám plní priania, aby hral Myers, prasa Gudas zasa dostal stopku (i keď len na dva zápasy)
Jen škoda, že Gudas už není prase. :)
Jednou prase, vždycky prase...
:D Tahle úvaha.

Blbost.
tomasinho píše:
čtv 21. úno 2019 14:35
Jednou prase, vždycky prase...
Jojo, někde jsem četl, že Giroux je prase.
Před 8mi lety Zubrus nasimuloval hit do hlavy, aby vyřadil G z klíčovýho zápasu. A od té doby je prej G dirty..
Rono píše:
čtv 21. úno 2019 15:07
:D Tahle úvaha.

Blbost.
Zrovna gudas tohle nikdy nevyvrátil a tu nálepku potvrzuje neustále. Takže asi tak s tou blbostí.
Nikdy? Od Perreaulta neměl jedinej prasáckej čin. Což do dneška je 15 mesíců, dokonce se dokázal více přizpůsobit méněkontaktní NHL.
To ako vazne je niekto stale schopny rozbehnut debatu o tom, ze Gudas nie je prasa? :lol2: to je sen toto
Rono píše:
čtv 21. úno 2019 16:16
Nikdy? Od Perreaulta neměl jedinej prasáckej čin. Což do dneška je 15 mesíců, dokonce se dokázal více přizpůsobit méněkontaktní NHL.
I ten Perrault je pořád spíš trest za všechno předtím, protože reálně to byla spíš nehoda.
Na rozdíl od prasete Wilsona, který si zatim oraz příliš velkej nedal.
Jojo, 15 měsíců bez suspendace (z nichž teda 6 nehrál hokej) = přestává býti prasetem. Ok :giggle: :neviem:
Yes, he made a dumb play Tues., but doesn’t playing the right way for 100-plus games before that mean anything?
Asi takhle.

Chápu, že se toho mýtu nezbaví asi jako že Busquets je simulant a Crosby plačka, ale whatever... :wink2:
Rono píše:
čtv 21. úno 2019 18:10
but doesn’t playing the right way for 100-plus games before that mean anything?
No, it doesn't. A nezkoušej to porovnávat s Busquetsem, který tu nálepku po jednom hereckém výkonu (čímž neříkám, že toho nemá třeba víc, ale jeden větší incident, není to takový recidivista). To samé Andy, nemá tu nálepku kvůli jednomu případu proboha. Prasí xx let a že rok neměl trest z něj fakt nedělá něco jiného, to sorry jako. Za tu reputaci si může sám.

Ale chápu to, klubová příslušnost hraje roli. Já taky dodneška vyvracím plky Slovákům, že Getzlaf je prase :giggle:
tomasinho píše:
čtv 21. úno 2019 18:24
Já taky dodneška vyvracím plky Slovákům, že Getzlaf je prase
Getzlaf ale samozřejmě prase je..

Podle vaší teorie není. Skoro 7 let bez prohřešku :neviem:
12294 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO