Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EHM: HF.com Superstars v3.0

Diskuze o všem možném i nemožném.

Tak jako přímo ve hře jde udělat screen, kde je seznam týmů a jejich využitý X nevyužitý prostor pod stropem. Jen nevím, kam ho vložit. :neviem:

Jinak s velkou úlevou mohu prohlásit, že konečně byly kompletně aktualizovány 'TEAMS' včetně Ronova oka vskutku kompletně.

No, a už začínám dělat na těch nejlepších hráčích napříč ligou, už tam pár týmů je, během dalších hodin, dnů budu doplňovat další, tak to můžete sledovat.

Jo, a Sabres a Flyers na papíře.. :panika:
Tak jsem věřil, že bude i nějaká zpětná reakce na ty hráče, co jste zatím stihli zkouknout. :giggle: Každopádně v mých očích nejlepšími hráči dle atributů určitě Bevilacqua ( :scare: ), McDavid, J. Hughes, MacKinnon a Guhle.
Rono píše:
pát 02. lis 2018 11:52
dle atributů určitě Bevilacqua ( ), McDavid, J. Hughes, MacKinnon a Guhle.
Já nevím. Já v tom Guhlovi nebo Bevilacqua nevidím nic moc extra, to už mi přijde lepší Mittelstadt. :giggle:
Nic extra? :sok: Vždyť Bevilacqua má kromě checkingu ve všech důležitejch stats minimálně 17. To nemáme ani my. :lol2: Guhle by zase mohl mít jen o něco vyšší kreativitu, jinak má taky všechno TOP.

Mittelstadt má slabší FO, determination, checking a staminu. Ale určitě taky patří mezi ty lepší.
Zase nevím jak moc velký důraz se klade na Agilitu a Balance v těch je prostě Bevilacqua slabší ale tak možná nepatří mezi důležité stats. :-D
Balance imo nějak důležité extra není. Agilita už asi jo, ale hlavní je furt akcelerace a rychlost. Pokud to má na 20, tak agilitu okolo 11 je úplně v pohodě pořád.

No, doplnil jsem pár dalších hráčů a Merkley ze San Jose je taky jinde.
ja si to dneska planujem prestudovat :D hlavne Philla ma zaujima..chcelo by to uz nejaky uspech
mna by este zaujimalo ze kto za ti javi ze patri medzi tie najhorsie timy
Večer dnes budu doma, tak to můžu projet. Ale o jednom vím už teď. Rangers, tam je to fakt tragický. :giggle: Rambo udělal imo dobře.
UPDATE: kompletně přidáni BEST PLAYERS!

Jinak teda můj dojem z nejslabších týmů panuje rozhodně z těchto: NY Rangers, San Jose, Tampa Bay a úplně se mi ani nelíbí struktura v Calgary, v Chicagu, v Montrealu a v Pittsburghu.

Naopak, jak jsem už zmiňoval, Buffalo a Philadelphia na papíře jsou prostě crazy momentálně.
UPDATE v10.0
2027 - 2028


FPlayer newsF

- - -

FSezónaF

Nejzajímavější podpisy:

ZDE

Obrázek

FNHLF

Nejzajímavější trejdy:

ZDE


FPlay-offF

Obrázek

Obrázek

FZákladní částF

Obrázek

Obrázek

Obrázek

FMSF

Zlato - Rusko
Stříbro - Švédsko
Bronz - USA

FIndividuální oceněníF

André DeBlois
- Nominace na Hart Memorial Trophy - (3. místo)
- Nominace na Lady Byng Memorial Trophy - (3. místo)
- NHL First All-Star Team

Lukáš Líška
- NHL All-Star Game

Peter Macák
- NHL Second All-Star Team
- NHL All-Star Game

Anton Oriňak
- Vítěz Prezidentovy trofeje.
- Maurice 'Rocket' Richard Trophy
- Mark Messier NHL Leadership Award
- NHL All-Star Game
- NHL All-Star Game: nejrychlejší bruslař (15.419s)

Lu Pak Choi
- NHL All-Star Game

Adam Papoušek
- Alternativní kapitán týmu Winnipeg Jets
- NHL All-Star Game

Lukáš Rambousek
- - -

Dan Thomas
- - -

FDraftF

Obrázek

FRonovo okoF

- Vynikající ročník prožil Anton Oriňak, který se ale stále nedohodl na prodloužení smlouvy s Philadelphií a stal se volným omezeným hráčem.

- Největšími trháky letního volného trhu budou bezpochyby Johnny Gaudreau, Jack Hughes a Alex Newhook. Dále budou k dispozici také: Dougie Hamilton, Gabriel Landeskog, Taylor Hall, Tyler Toffoli, Mark Stone, John Klingberg, Sean Couturier, Tyson Barrie, Ryan Pulock, Brady Skjei, Rickard Rakell, William Karlsson, Jaccob Slavin či veteráni Patrick Kane, Jamie Benn, Steven Stamkos.
První sezóna v poušti a hned P-O. :wave: Sice zase jen první kolo, ale snad to bude další sezonu lepší a konečně něco pravidelnějšího než u Gortona. :jn:
doughty nam predlzil? aj ten mal byt toto leto UFA...
To nemá smysl v tom Bostonu… :bee:
paradna zakladna cast..PO na hovnoo..skoda ak odidem inde tak sa mozno pripravim na dlhu dobu o Stanley Cup..konecne mi dorastie tim a nepodpisem zmluvu :D asi nemaju prachy na mna
Seguin preč, Fischer preč, Suzuki preč a nemám pocit, že by sme získali smerom dopredu nejaké náhrady. V PO tradične 0:4 v 1. kole, takže stačilo Dallasu. :dup:

Oficiálne žiadam o trejd.
Opat to nevyslo na SC, co uz. A pozeram, ze Florida zrazu v cele konferencie.
Další update snad zítra. Pokud ne, pak v neděli určitě.
TRADE ALERT


Obrázek
este som nepodpisal?

ak nie tak ak sa to da tak mi hod do oblubenych timov Phillu :D nechcem odist :|
Anty píše:
pát 09. lis 2018 07:35
este som nepodpisal?
Sleduj i expres zprávy a nebo svůj profil na webu. :nono2:
co toto kua je? toffoli v prdeli, vallati v prdeli, nikto nepodpisany... mam sa akoze vytesovat ze sa aspon zaujimame o johnnyho?
takymto tempom poziadam o par sezon o vymenu... :dup: (alebo odidem ako UFA :bee: )
petrik píše:
pát 09. lis 2018 11:29
co toto kua je? toffoli v prdeli, vallati v prdeli, nikto nepodpisany... mam sa akoze vytesovat ze sa aspon zaujimame o johnnyho?
Však Johnny už podepsal v Canucks, takže nic,, a to jsme ještě trejdovali Cholowskiho do Dallasu za nějaký garbage :hroza:
Ale pro vaší radost, všimnul jsem si, že jste podepsali Skjeiho. TOP4 D máte furt 100x lepší jak my, kde je to strašný. :giggle:
bradyho som prehliadol... ale aj tak - 1 rok? WTF
doughty ako vlastne dopadol? predlzil? skoncil? nevidim ho ani v HOF, ani v podpisoch, ani v trejdoch...

top4 moze byt fajn (ale aj to zrejme len na najblizsiu sezonu-dve), ale depth v utoku uz musi byt po nas dvoch velmi biedny... ak sa tam zazracne nezjavilo nieco pouzitelne z draftu :thumbsdown: no neni som velmi spokojny...
234 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS