Pravidla, hráčské karty

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

PRAVIDLA


Draft
1. rok: AUKCE; další roky: HAD

S hadem vás asi seznamovat nemusim, podle všeho timhle (jednoduššim) způsobem většina z vás dosud draftovala. Nicméně tohle je keeper, máme si tvořit kostru týmu ideálně na několik let dopředu, a tak by nebylo fér, aby každej z nás neměl rovnej nárok na svýho Crosbyho nebo Ovečkina. Proto první draft proběhne formou aukce, která je v našem případě nastavená timto způsobem...

Hlavní atributy každý správný aukce se rovnaj vyvolávací ceně a následnýmu dražení – tahle naše aukce bude probíhat velmi podobně.
Počítač náhodně určí pořadí, v jakym budeme celej večer vyvolávat, a na němž v podstatě vůbec nezáleží. (Zpravidla to ostatně chodí tak, že sám vyvoláváš hráče, o který nestojíš – a o který očekáváš rvačku odjinud.) Na každou nominaci máš 30 vteřin; pokud zaspíš, PC nadhodí buď hráče, kterýho máš postavenýho nejvýš na svym pořadovym listu aka nomination queue (jeho funkci si určuješ zcela sám: můžeš si tam třeba naskládat všechny členy svýho vysněnýho mančaftu, čistě pro lepší přehled, a pak nominovat podle ranku, odjinud), anebo – v případě, že pořadník ignoruješ a nemáš tam nikoho – prostě vyvolá toho nejlíp hodnocenýho, dosud nepicknutýho hráče.

Samotný dražení samo sebou představuje nejatraktivnější prvek celýho aukčního draftu. Zejména v retrospektivě (a během pozdějších kol, kdy se koncentrace lehce vytrácí) bude docházet ke stealum; jindy se zase budou vynakládat přemrštěný částky. Na všech těch 23 hráčů máme 250 dolarů, který je potřeba si rozvrhnout – tohle všechno si potom (ale i teď, už to běží) nejlíp nacvičíte během tzv. mock draftů přímo na Yahoo.

Každá dražba začíná vyvolávací cenou, která je automaticky nastavená na 1 dolaru, ale vy ji můžete manuálně navýšit (což u šoumenů jako Crosby jednoznačně doporučuju, šetří to cennej čas). Následně se přihazuje, vždy minimálně (a taky zpravidla) o jeden dolar. Celková stopáž se rovná opět 30 vteřinám, nicméně v poslední třetině to funguje tak, že jakmile někdo přihodí (klidně sekundu před vypršenim limitu, tj. přiklepnutim danýho hráče), začíná se celých 10 vteřin odpočítávat odznova. A takhle pořád dokolečka, až to někoho přestane bavit. Zde se prosim zkuste vyvarovat sviňáren jako právě přichazování doslova na poslední chvíli – opět z časových důvodů.

Taková je teda základní mechanika aukčního draftu. Dál už jen útržkovitý informace, co mě teď napadly:

1) U každýho hráče máte avg cost i projected cost; to první se získává právě z mock draftů, případně těch draftů, co už proběhly – a slouží to čistě k rámcový orientaci, stejně jako přímo Yahoo „naprojektovaná“ hodnota danýho hráče (ta často bejvá zcela nesmyslná, to sami uvidíte).

2) U každýho hráče se vám vždycky zobrazí všechny relevantní statistiky (dle nastavení ligy) za poslední sezonu – opět pro představu (a případnou improvizaci, kdyby váš plán A nevyšel); minimálně teda počítám s tim, že si každej z vás udělá vlastní průzkum. Doporučuju to.

3) Draftujeme 3 C, 3 LW, 3 RW a 6 D – jinými slovy tři kompletní pětky – plus 6 BN. Na lavičce nejsou žádný fixní sloty, můžete si klidně do rezervy nadraftovat další čtyři křídla, ale doporučit se to samozřejmě nedá. Obyčejně se na lávku draftuje ještě jeden gólman (což bych vzhledem k instituci minimálních startů nepodceňoval, viz níže) a minimálně jeden zadák, ale opět... to je čistě na vás.

Tady se teda sluší připomenout, že nevedeme utility ani čistě obecný winger / forward sloty, protože jde o bohapustej zjednodušovák, chcete-li cheat, a operovat s něčim takovym by nemělo bejt v našem zájmu.
Jinak k dispozici jsou samozřejmě IR (injured reserve) sloty – a to 2 klasický IR + 1 IR or DTD (tzn. sem můžete umístit i krátkodobě zraněnýho hráče, kterýho jeho klub neumístil na IR listinu).

Prospect Draft

Prospect draft začne probíhat ihned po skončení draftu normálního, a to formou postupnýho příspěvkování v novym threadu. Skrze stejnej prográmek, jakym se určovalo složení obou konferencí, sem nás už rozlosoval do pořadníku (příští rok se účastníci PO podělí o pozice 7.-12.; a neúspěšnej zbytek bude moct usilovat o 1.-6.), a až to bude aktuální, pojede se klasicky hadem.

Bude potřeba co možná nejfrekventovaněji sledovat příslušnej thread, a zjišťovat, jestli už náhodou nejsem na řadě (zde silně doporučuju si uplně dole zatrhnout „sledovat toto téma“, aby vám chodily upozornění na mail), ale lepší systém holt asi vymyslet nepujde. Času na to máme relativně dost, můžem to dělat až do začátku ligy, je to čistě náš výmysl – a sejít se v jeden čas někde na Skypu by zřejmě bylo problematický.

Teď nicméně klíčová otázka: CO JE TO PROSPECT?
V první řadě je nutný připomenout, že se prospect draft bude přirozeně týkat pouze těch hráčů, kteří nebyli vybráni již v draftu regulérním – tj. i když takovej Drouin technicky prospectem bude, na 99% si ho někdo „zabere“ už na normálnim Yahoo draftu, takže na něj pak už při draftu prospectím nikdo další mít nárok nebude.
A zároveň pro takovýho Drouina nebude platit žádná "prospectí ochrana" (popsána níže), čili pokud ho pak klub pošle na celej rok do juniorky, máš smůlu, a buď ho dropneš s tim, že se o něj ostatní poperou, nebo pro ten jeden rok obětuješ místo na soupisce.

Ti prospekti, kteří nakonec opravdu budou zařazeni do draftu, musí splňovat minimálně jednu z těchto podmínek:
1) Status nováčka (Rookie)
2) Neodehráno více než 50 utkání v NHL
3) Neodchytáno více než 30 utkání v NHL
4) Datum narození 1.1.1994 a později
(Uvažovat se přitom budou pouze draftovaní hráči, takže samozřejmě neni možný, aby si už letos někdo zamluvil McDavida.)
Vyhledat a vyvolit si prospecta je pouze vaše práce! Vytvářet seznam veškerých kvalifikantů by bylo opravdu nadlouho a minimálně letos na to jaksi ani nebyly kapacity. Nicméně vzhledem k tomu, že každej draftujem pouze tři prospecty, myslim, že nebude problém si těch celkově 36 mládenců vyzobat.

Vlastnictví takovýho hráče by znamenalo, že po tu kompletní sezonu je pro okolí absolutně nedotknutelnej. Může bejt ve FA, může pendlovat mezi FA a sestavou jeho majitele, cokoliv - je prostě vyhrazenej jen pro potřeby svýho "páníčka". Na to bude dohlížet komise, v níž commishe (tedy mě) doplní Sloter s Loganem. Já mám pak na "doporučení" úplně kohokoliv (nemusí to bejt komisař!) samozřejmě právo vydropovat neprávem picknutýho hráče apod., ale k tomu snad nebudem muset dojít, protože komplet seznam bude pozdějc (pro potřeby všech) dostupnej v tomhle topiku (viz níže).

Co je důležitý, a co předevšim dělá z týhle záležitosti věc smysluplnou, je pak keepování libovolnýho množství stále vyhovujících prospectů na konci každýho ročníku. Tehdy už bude čistě na vás, jestli si pod svýma křídlama dál chcete vydržovat 0 nebo 5 loňských prospectů... tohle rozvažování už přirozeně může ovlivnit ať už hráčova ztráta statusu prospecta pro příští sezonu, nebo jeho stagnace atp.
(Zkrátka pokud uvidíte, že by vám tam čtyři prospecti během dalšího roku akorát zbytečně zacláněli, radši si keepnete jen jednu top naději a zbytek doberete s aktualizovanýma vědomostma, že jo.)

Zároveň pamatujte, že práva na prospecta se dají úplně libovolně trejdovat - jako součást trejdu "dospělák za dospěláka", jako přídavek k trejdu "pick (na normálnim draftu) za pick", v podstatě jakkoliv... dokonce závěrem sezony klidně držet práva na jednoho jedinýho prospecta, to je tady uplně jedno.

Jediny k cemu NESMI dojit, je situace, kdy ma jeden hrac vic nez tri prospecty - pokud v trejdu dostavas prava na prospecta jen ty, musis se jinych proste vzdat.

Ohledně ztráty statusu prospecta – dojít k ní může teprve po skončení ročníku. I kdyby teda některej z mladíků přestal splňovat aspoň tu jednu podmínku třeba už po pěti kolech, pro naše potřeby (aby to komise neměla tak složitý) mu status prospecta zůstane pro celej zbytek sezony. Teprve pak dojde k vyhodnocení, koho si ponechat můžete, a koho ne.

Day-To-Day Action

Že nastavuješ sestavu na každej den zvlášť a podobný kravinky, snad nemusim opisovat, to už všichni známe. Spíš teda vypíšu věci, na který je záhodno si dát pozor; na jistý zvlášnosti týhle konkrétní ligy:

1) Napříč každym weekem musíš nasbírat aspoň 4 starty brankářů (s tim, že se případně počítá i pár minut z lavičky). Proto se doporučuje nehrát pouze na dva GK, ale nadraftovat si – případně potom operativně pickovat – i brankáře třetího.
Teď to může znít přísně, ale vězte, že je to odzkoušený a v drtivý většině případů nemáš problém tuhle kvótu splnit. Proč tu něco takovýho máme, je potom jednoduchý: chceme se vyvarovat situacim, kdy dva brankáři při svých prvních startech náhodou udělaj parádní čísla, který dotyčnýmu hráči vyhrajou vesměs všechny statistiky, a on potom pro zbylých pět dnů všecky brankáře uspokojeně vybenchuje. To neni žádný umění a v podstatě ani aktivní hraní; spíš obyčejnej luck, jehož vliv bysme se měli snažit co možná nejvíc omezit.

2) Taky počet hráčských akvizicí je omezen na 4 týdně. K tomuhle snad jen, že se sem nepočítaj transfery, pouze funkce add/drop – respektive pouze ADD (tzn. i případ, kdy se ti zraní hráč, ty ho umístíš na IR listinu, a místo něho pickneš na uvolněný místo někoho zdravýho).

3) Addnutej hráč se ti na soupisce neobjeví okamžitě, nýbrž až následující den. Důvod je opět nasnadě: měli bysme to příliš jednoduchý, kdybysme si pickovali borce ze vteřiny na vteřinu, pár minut před zahájenim zápasu, kdy už zhruba víme, kdo v jaký lajně nastoupí, a kdo chytá.

4) Jakmile někoho dropneš, putuje dotyčnej hráč na dobu jednoho dne na tzv. waiver. To v podstatě znamená, že se o něho může strhnout přednostní a neviditelná rvačka (zpravidla se takhle činí samozřejmě jen v případech, kdy de o opravdový terno, kdy si toho danýho hráče prostě nechcete nechat ujít). Každej budem mít vedle jména svýho týmu napravo (zprvu náhodně) vyčíslenou waiver pozici – tzn. hráč s 1 přebije naprosto kohokoliv, naopak hráč s 12 waiver bitku vyhraje jedině v případě, že během toho dne nenajde protivníka. Jakmile waiver použiješ, automaticky se řadíš na konec a všichni ostatní se tim pádem posouvaj o jednu příčku nahoru.

5) Co se trejdů týče, ani ty se neprovedou okamžitě – bude tam jeden den mezery, během něhož se může tzv. vetovat, protestovat. V praxi to znamená, že se celých 24 hodin transfer všem zobrazuje jako „pending“ (čekající na zkompletování), a může se stát předmětem nějaký revize.
Od veškerých diskuzí o právě prováděných trejdech tu máme speciální thread, kde každej bude mít prostor případně vysvětlit svý pohnutky, obhájit se.
Vetuje se zcela anonymně, dle svýho nejlepšího svědomí, a na zrušení každýho transferu je potřeba protest minimálně jedný třetiny ligy (tj. v našem případě 4 hráčů).

6) ... pro tohle všechno bude platit POVINNOST všechny uskutečněný trejdy hlásit do příslušnýho threadu, aby o nich mohli mít ponětí doopravdy všichni. Žádný tutlání se tolerovat nebude; v takovym případě budu napomínat, nedejbože kickovat.
Pamatujte, že vzhledem ke krachu druhý konference máme moře náhradníků, takže se bude postihovat i nenastavování sestav a obecně nečinnost.

7) Měnit se daj i draft picky, což je další super bonus keeperu, alias prostředek k vyvažování jinak nerovných trejdů. Důležitý je nicméně uvědomit si, že 12 hráčů keepujem (necháváme si je pro příští rok), tzn. 1., nejcennější volba na (doplňovacim) draftu se rovná volbě TŘINÁCTÝ (13). Zároveň logicky neni přípustný, aby někdo ve finále skončil s menšim počtem picků, než s jakym začínal, tzn. vždycky se trejduje pick za pick!

8) Trade deadline je nastavenej na 5. března, což odpovídá datu zhruba dva dny po oficiálnim NHL deadlinu – je tam tudíž prostor na nějakou tu reakci na případný změny působišť.

Veškerý klíčový data a deadliny budou již brzy k nahlédnutí v poznámce commishe uplně dole na hlavní stránce naší Yahoo ligy!
(Případně pak ještě budu připomínat skrze HF zprávy.)

--- CO TEĎ? ---


Momentálně máme každej zhruba tejden na to založit si zde pod pravidly svou vlastní KARTU HRÁČE, která bude ve zcela základní podobě obsahovat název týmu, Yahoo jméno manažera, (posléze) soupisku a (posléze) seznam prospectů. Dál se fantazii meze nekladou, můžete si přidat vlastní motto, hymnu, fiktivní rozhovor s GM, cokoliv...

Podstatný je, že nic dalšího už v tomhle threadu vidět nechci! Že ste si pravidla přečetli a chápete je, mi napíšete do zprávy. Jinak tenhle topic bude sloužit hlavně pro účely snadný kontroly prospectů a možnosti bleskovýho nahlédnutí do pravidel.
||| Chugwater Chokers |||

Chugwater, WY ®

Est. 2014

BIGGEST PROSPECT ... ... ... ... GM Tomáš Daníček ... ... ... ... FRANCHISE PLAYER

Obrázek |||||| Obrázek |||||| Obrázek
INTRODUCTION

Chugwater je skromné městečko o pouhých 244 obyvatelích; zároveň ale také městečko, které se už před vznikem hokejového klubu jaksi vymykalo standardu. Ano, tušíte správně: mohla za to tahle unikátní receptura na výrobu chilli.

Přesto se Chugwater do povědomí Američanů fakticky dostává teprve nyní – když se zde naturalizovaný Čech Tomáš Daníček, dnes vlastník i generální manažer hokejového klubu v jedné osobě, rozhodl velkoryse investovat své výnosy z obchodů se šperkovými obojky, všeobecně známými jako chokers.

Obrázek

Svazek Chugwater a Chokers dnes tedy nese zvláštní význam, neboť spojení „chug water“ v hovorové angličtině znamená „exovat vodu“, zatímco takzvaný choker se z podstaty slova dusí.
(Ale to bude zřejmě pouhá shoda náhod.)

Wyoming je vyloženě nehokejovým státem. V NHL momentálně nepůsobí žádný z jeho rodáků, a tomu se nelze dost dobře divit; jde ostatně o nejméně lidnatý americký stát, jehož význam v podstatě začíná a končí u 91% Yellowstoneského národního parku.

Možná také pro svou bezvýznamnost se obyvatelé státu Wyoming a následně i Chugwater Chokers uzavírají do sebe a vykazují silné sklony k protekcionismu.

V sestavě Chokers tím pádem jen výjimečně najdete nějakého Evropana (momentálně pouze dva seveřany, z nichž jeden prošel i tamější juniorkou), přičemž jakousi alternativní hráčskou základnou je nehokejovému regionu oblast Lake Michigan, kde sám generální manažer rád tráví ojedinělé chvíle volna.

A ačkoliv konkrétně s brázdněním vod proslulého jezera má Tomáš Daníček na delší dobu utrum, pevné vazby na kvalitní michiganskou či wisconsinskou líheň talentů Chokers v žádném případě nezapřou.

Je nepsaným pravidlem, že v kádru Chugwater vždy naleznete alespoň jednoho rodáka z dané oblasti, který se pak také zpravidla automaticky stává kapitánem týmu. V téhle chvíli tuto roli vykonává Ryan Suter z Wisconsinu.
ROSTER

C - John Tavares, New York Islanders, -A- (LOCK)
C - Sam Bennett, Calgary Flames (LOCK)
C - Derrick Brassard, New York Rangers
---
C, LW - Logan Couture, San Jose Sharks, -A- (LOCK)
C, LW - Brad Richards, Detroit Red Wings
---
C, RW - David Backes, St. Louis Blues -A- (LOCK)
---
LW - James van Riemsdyk, Toronto Maple Leafs (LOCK)
LW - Jaden Schwartz, St. Louis Blues (LOCK)
LW - Matt Moulson, Buffalo Sabres
---
RW - Jason Pominville, Minnesota Wild
---
LW, RW - Brandon Saad, Columbus Blue Jackets (LOCK)
LW, RW - Teddy Purcell, Edmonton Oilers
LW, RW - Nikolaj Ehlers, Winnipeg Jets
---
LW, C, RW - Jeff Skinner, Carolina Hurricanes
---
D - Oliver Ekman-Larsson, Arizona Coyotes (SWE, LOCK)
D - Ryan Suter, Minnesota Wild, -C- (LOCK)
D - John Carlson, Washington Capitals (LOCK)
D - Francois Beauchemin, Colorado Avalanche
D - Jason Garrison, Tampa Bay Lightning
D - Dan Girardi, New York Rangers
D - Zach Bogosian, Buffalo Sabres
---
GK - Marc-Andre Fleury, Pittsburgh Penguins (LOCK)
GK - Corey Crawford, Chicago Blackhawks (LOCK)

PROSPECT POOL

1. RW - Kasperi Kapanen, Toronto Maple Leafs (FIN)
2. LW/RW - Nikolaj Ehlers, Winnipeg Jets (DEN)
3. C - Mathew Barzal, New York Islanders
AWARDS


WEEKLY


Obrázek First Star of the Week

[li]DAVID BACKES, St. Louis Blues - Week 14, 2014/15 (5+3, 4-goal game, 2 PPP)[/li]
[li][/li]
[li][/li]

Obrázek Second Star of the Week

[li]RYAN SUTER, Minnesota Wild - Week 10, 2014/15 (0+5, 3 PPP)[/li]
[li][/li]
[li][/li]

Obrázek Third Star of the Week

[li]MARC-ANDRE FLEURY, Pittsburgh Penguins - Week 4, 2014/15 (3-0-0, 2 SHO, .959)[/li]
[li]MARC-ANDRE FLEURY, Pittsburgh Penguins - Week 11, 2014/15 (3-0-0, 1 SHO, .971)[/li]
[li][/li]

MONTHLY


Obrázek First Star of the Month

[li][/li]
[li][/li]
[li][/li]

Obrázek Second Star of the Month

[li]JOHN TAVARES, New York Islanders - January 2015 (8+8, 3 GWG)[/li]
[li][/li]
[li][/li]

Obrázek Third Star of the Month

[li][/li]
[li][/li]
[li][/li]
SEASON RESULTS


1st - 2014/15

Standings
[li]2nd v regular season / STANLEY CUP :cup:[/li]
League Best

[li]Goals, Assists, Points, Shots on Goal[/li]
[li]Game-Winning Goals (tied)[/li]
[li]Most Matchup Victories (tied)[/li]
Other Landmarks

[li]3 Shutouts in a Week (2x)[/li]

..........CALIFORNIA JAGUARS..........

Redding, California
GM: Adam Papoušek

Obrázek
FRANCHISE PLAYER
Obrázek
PK SUBBAN
BEST PROSPECT
Obrázek
SAM REINHART
ROSTER

C - Jonathan Toews [LOCK]
C - Nick Bonino
C - Jarret Stoll
C - Sam Reinhart

C, LW - Joe Pavelski
C, LW - Taylor Hall [LOCK]
C, LW - Patrick Marleau
C, LW - Jordan Staal

RW - Jakub Voráček [LOCK]
RW - Wayne Simmonds [LOCK]
RW - Tom Wilson

D - PK Subban [LOCK]
D - Dan Hamhuis
D - Danny DeKeyser
D - Jonas Brodin
D - Marc Staal
D - Jared Spurgeon
D - Mark Stuart
D - Niklas Hjamlarsson
D - Derrick Pouliot

G1 - Steve Mason
G2 - James Reimer
G3 - Jonas Gustavsson
G4 - Alex Stalock
IN THE SYSTEM
#1 - Andrei Vasilevskiy [LOCK]
#2 - Samuel Morin
#3 - David Pastrňák
TRADES
PROSPECT POOL Demitra Conference
ALASKA WOLVES, GM petrik
1. Beau Bennett, LW/RW, Pittsburgh Penguins
2. Elias Lindholm, C, Carolina Hurricanes
3. Jack Campbell, G, Dallas Stars
CONCORD SKATERS, GM selly8
1. Leon Draisaitl, C, Edmonton Oilers
2. Jiří Sekáč, LW, Montreal Canadiens
3. Shea Theodore, D, Anaheim Ducks
CALIFORNIA JAGUARS, GM Rono
1. Andrei Vasilevskiy, G, Tampa Bay Lightning
2. Samuel Morin, D, Philadelphia Flyers
3. David Pastrňák, RW, Boston Bruins
SPRINGFIELD DUFFMEN, GM Logan
1. Petr Mrázek, G, Detroit Red Wings
2. Shayne Gostisbehere, D, Philadelphia Flyers
3. Robby Fabbri, C, St. Louis Blues
PRESHOW DESTROYERS, GM Anty
1. Teuvo Teräväinen, LW, Chicago Blackhawks
2. Mikhail Grigorenko, C, Buffalo Sabres
3. Jake Virtanen, RW, Vancouver Canucks
HALIFAX ROYALS, GM Lukas33
1. Tanner Pearson, LW, Los Angeles Kings
2. Max Domi, C, Arizona Coyotes
3. Alexander Wennberg, C, Columbus Blue Jackets
BOULDER CLIMBERS, GM arek
1. Bo Horvat, C, Vancouver Canucks
2. Oscar Klefbom, D, Edmonton Oilers
3. Riley Sheahan, C, Detroit Red Wings
HUMENNE FLYERS, GM FLYERS FAN
1. Rasmus Ristolainen, D, Buffalo Sabres
2. Scott Laughton, L/W, Philadelphia Flyers
3. Marko Daňo, C, Columbus Blue Jackets
RIVER VAH MONSTERS, GM Sloter
1. Curtis Lazar, C, Ottawa Senators
2. Anders Lee, C, New York Islanders
3. Kevin Hayes, RW, New York Rangers
CHUGWATER CHOKERS, GM fantomas
1. Kasperi Kapanen, RW, Pittsburgh Penguins
2. Calle Järnkrok, C, Nashville Predators
3. Nikolaj Ehlers, LW, Winnipeg Jets
BRICK CITY DIABLOS, GM megaton
1. Reid Boucher, C, New Jersey Devils
2. Anthony Mantha, RW, Detroit Red Wings
3. Malcolm Subban, G, Boston Bruins
HOLLAND'S RED ARMY, GM nani92
1. Andre Burakovsky, LW, Washington Capitals
2. Tomáš Jurčo, RW, Detroit Red Wings
3. Zemgus Girgensons, C/LW, Buffalo Sabres
ALASKA WOLVES
Anchorage, Alaska

GM: Peter Macák

LOGO:
Obrázek

MOTTO: Hockey under the Midnight Sun!


HISTORY:
1st season – 2014/15: regular season 5th place; playoffs 2nd place :winner2:
2nd season – 2015/16: regular season 6th place; playoffs 4th place
3rd season – 2016/17: regular season 11th place; missed playoffs (consolation bracket 12th place)
4th season – 2017/18: regular season 2nd place; playoffs 2nd place :winner2:


Sezona 2017/18 bola v poradi stvrtou v historii nasho timu. Po zbabranej predchadzajucej sezone sme do nej nastupili patricne nabudeni a motivovani a aj vdaka tomu sa nam podarila dokonala satisfakcia v podobe krasneho druheho miesta po ZC, ktore sme nasledne obhajili aj v PO, ked nad nase sily boli len bezkonkurencne suverenni ladovi banici zo Silesie. Do vitriny timovych trofeji sme teda pridali druhu striebornu medailu (prva je hned z uvodnej sezony 2014/15).

Do timu sme pocas poslednej sezony urobili niekolko vyraznych zasahov. Odisli Panarin, Duchene, Varlamov, Hischier. Keepovany uz nebude ani Erik Johnson, stalica nasho timu z predchadzajucich sezon. Novymi keepovanymi hracmi budu JT Miller, Jason Zucker, Cam Talbot, z prospektov sa medzi keeperov presuva Zach Werenski. Z prospektov do prveho timu pocitame s Kyleom Connorom, poslednu sancu presvedcit o svojich kvalitach dostane este aj Jesse Puljujarvi.


Aktualna zostava pre sezonu 2018/19 (keepers zvyrazneni zelenou):

FORWARDS:
Nicklas BACKSTROM
(C)
Alexander BARKOV (C)
Ryan JOHANSEN (C)
Mikko RANTANEN (RW)
Blake WHEELER (C, RW)
Jason ZUCKER (LW, RW)
JT MILLER (C, RW)

Tomas HERTL (C, LW, RW)
Kyle CONNOR (LW)
Ondrej PALAT (LW)
Joe THORNTON (C)
Max DOMI (C, LW)
Elias PETTERSSON (C)


DEFENSEMEN:
Victor HEDMAN
Zach WERENSKI

Erik JOHNSON
Darnell NURSE
Hanpus LINDHOLM
Dmitry ORLOV
Nikita ZADOROV

GOALIES:
Pekka RINNE
Mike SMITH
Cam TALBOT


IN THE SYSTEM:
Oliver WAHLSTROM
(LW)
Robert THOMAS (C)
Jesse PULJUJÄRVI (RW)
(P+) Kyle CONNOR (LW)
Humenné Flyers

GM: FLYERS FAN


Utok:
Ryan Getzlaf (C)
Patrice Bergeron (C)
Jason Spezza (C)
Jeff Carter (C,RW)
Tyler Johnson (C)
Sean Couturier (C)
Scot Hartnell (LW)
Andrew Ladd (LW)
Ondrej Palat (LW)
Mats Zuccarello (LW)
Kyle Okposo (RW)
Nathan Horton (RW)
Troy Brouwer (RW)

Obrana:
James Wisniewski
Dion Phaneuf
Jacob Trouba
Roman Josi
Radko Gudas
Carl Gunnarsson
Marc-Edouard Vlasic

Bránka:
Antti Niemi
Cory Schneider
Thomas Greiss

Prospekti:
Rasmus Ristolainen (D)
CONCORD SKATERS

Concord, California

GM: Radim KOVAR


FORWARDS
Joe THORNTON (C)
Alexander STEEN (C,LW)
Henrik SEDIN (C)
James NEAL (LW,RW)
Gabriel LANDESKOG (LW)
Max PACIORETTY (LW)
Milan LUCIC (LW)
Martin ST.LOUIS (RW)
Patric HORNQVIST (RW)
Jordan EBERLE (RW)
Jarome IGINLA (RW)
Radim VRBATA (RW)
Jaromir JAGR (RW)

DEFENSMEN
Brian CAMPBELL
Kevin SHATTENKIRK
Mark STREIT
Cam FOWLER
Hampus LINDHOLM
Seth JONES


GOALIES
Jonathan QUICK
Anton KHUDOBIN
Ondrej PAVELEC
Frederik ANDERSEN


PROSPECT POOL
Leon DRAISAITL
Jiri SEKAC
Jose THEODORE


TRADES
J.Iginla :minus: :plus: A.Semin
J.Colborne + 17th round :minus: :plus: T.Enstrom + 18th round
M.Lucic :minus: :plus: J.Hudler
*J.Thornton + 20.kolo :minus: :plus: C.Soderberg + 14.kolo
*M.St.Louis + 23.kolo :minus: :plus: M.Frolik + 20.kolo
*H.Sedin + 21.kolo :minus: :plus: A.Henrique + 16.kolo
M.Frolik + 14.kolo :minus: :plus: D.Krejci + 23.kolo ( v offseason )
* během TDL


NABIDKA:
Hlavne RW, ale za dobrou cenu se da vyjednavat o kazdem.

POPTAVKA:
Centr, hodil by se i obrance s durazem na hity a bloky.


MOTIVATION SONG:

Logan píše:
Springfield Duffmen


Team Logo
Obrázek
Team Mascot
Obrázek

The Club

City - Springfield, Unknown, U.S
Owner(s) - Springfield Nuclear Power Plant (Charles Montgomery Burns, Chairman)
Conference - Western
Division - Central
Founded - 2014
Arena - Duff Arena
Colors - Modrá, žlutá a růžová
Media - KBBL Broadcasting Inc.
TV Commentary - Kent Brockman
Anthemist - Lisa Simpson
Mascot - Duffman

Front office

Chairman and Founder - Charles Montgomery Burns
President - Joe Quimby
General Manager - Tlustý Tony
Senior Vice President - Waylon Smithers
Marketing Manager - Apu Nahasapeemapetilon

Hockey Club Personel

Head Coach - Homer Simpson
Assistant Coach - Lenny Leonard
Assistant Coach - Carl Carlson
Goaltending Coach - Barney Gumble
Video Coach - Ned Flanders
Head Scout - Morris "Vočko" Szyslak
INTRODUCTION

Město Springfield bylo založeno roku 1796 marylandskými osadníky, jenž se snažili najít Novou Sodomu poté, co si špatně vyložili výklad z Bible. Za faktického zakladatele je pak považován Jebediah Springfield, jehož bronzovou sochu můžete naleznout uprostřed města před městskou radnicí. Heslo na vlajce města: " Velký duch povětšuje i malého človíčka je přičítáno právě Jebediahovi. V současnosti ve městě žije 30 720 obyvatel. Jeho starostou a zároveň presidentem místního hokejového klubu je Joe Quimby, senátorem je v současném volebním období známý místní komik šáša Krusty. Mezi největší rivaly patří sousední Shelbyville, jehož obyvatele ve Springfieldu nenávídí a naopak. Mezi městy panuje nevraživost prakticky od jejich založení, jelikož Jebediah Springfield odmítl žádost Shelbyville Manhattana, aby si muži mohli brát své sestřenice.

Nemůžeme s přesností určit, kde se vlastně město nachází. Indicie nám mohou napovídat, že by se Springfield mohl nacházet ve státě Illinois, ale prakticky je to nezjistitelné a týmům cestujícím do našeho svatostánku tak nezbývá než doufat, že je navigace dovede až na místo určení. Springfield je znám svou geografickou rozmanitostí, v okolí města můžeme najít velké vodní plochy, lesy, louky, ale také kaňony, pouště či bažiny.
Neprávem je pak označováno jako nejznečištěnější město Spojených Států, přesto však všem soupeřům doporučujeme při návštěvě města používat plynové masky nebo alespoň ochranné roušky.

Springfield Duffmen byl založen majitelem Springfieldské nukleární elektrárny, panem Charlesem Montgomery Burnsem. Ve znaku týmu nalezneme tradiční pokrm Springfielďanů, totiž donut. Hymna klubu je známá znělka z kresleného seriálu a rodince Simpsonových. Přenosy z domácích zápasů produkuje společnost KBBL Broadcasting Inc., z prostoru mezi střídačkami jistě poznáváte moderátora Kenta Brockmana.Na nově vzniklý tým jsou všichni občané náležité pyšní a proto se v klubu angažuje velká část obyvatelstva, a prosím pěkně všichni dobrovolně. Pravou rukou majitele je jeho věrný pomocník a vicepresident Waylon Smithers. Společně s generálním manažerem Tlustým Tonym pak tito tři tvoří představenstvo klubu. To si jako marketingového managera zvolilo Apu Nahasapeemapetilona, který ve městě vlastní obchod Kwik-E-Mart a prodá naprosto vše!

Hokej ve Springfieldu by nemohl být bez pivovar Duff, jehož jméno klub nese v názvu a jenž je také hlavním sponzorem. Jelikož má realizační tým i hráči po každém treninku a zápase v kabině připraven tank piva, je jasné kdo tým vede ze střídačky. Trenéršký štáb je tvořen skupinkou z místního baru, které vévodí Homer Simpson, jeho asistenty jsou Lenny Leonard a Carl Carlson. O formu našich brankářů se stará Barney Gumble, hlavním scoutem je pak člověk, kterému neunikne žádný talent - Morris "Vočko" Szyslak.
Jedinou černou ovcí v kabině tak zůstává náš video specialista Ned Flanders, jehož ale nikdo neposlouchá.

Jelikož má tým protřelého GM, který dává pouze nabídky, jenže se neodmítají, tak můžeme vidět velmi zajímavou soupisku. Mix dravého mládí v útoku společně s perfektní obranou a brankáři, na kterých můžeme stavět do budoucna. Při pohledu na tuto soupisku tedy není divu, že by si ve Springfieldu hned při své premiéře v NHL rádi vyzkoušeli boje v play off.
ROSTER

Forwards
C - Ryan Strome, New York Islanders (CAN)
C - Paul Stastny, St. Louis Blues (USA) -A-
C - Mikael Granlund, Minnesota Wild (FIN)

C, RW - Claude Giroux, Philadelphia Flyers (CAN) -C-

C, LW - Valtteri Filppula, Tampa Bay Lightnings (FIN)
C, LW - Brayden Schenn, Philadelphia Flyers (CAN)

LW - Johnny Gaudreau, Calgary Flames (USA)
LW - Tomáš Hertl, San Jose Sharks (CZE)

RW - Jakub Voráček, Philadelphia Flyers (CZE)
RW - Nino Niderreiter, Minnesota Wild (SUI)
RW - Valeri Nichushkin, Dallas Stars (RUS)

LW, RW - Nikita Kucherov, Tampa Bay Lightings (RUS)
LW, RW - Bobby Ryan, Ottawa Senators (USA)

Defensemen
D - Duncan Keith, Chicago Blackhawks (CAN) -A-
D - Brent Seabrook, Chicago Blackhawks (CAN) -A-
D - Jay Bouwmeester, St. Louis Blues (CAN)
D - Morgan Rielly, Toronto Maple Leafs (CAN)
D - Dennis Seidenberg, Boston Bruins (GER)
D - Luke Schenn, Philadelphia Flyers (CAN)
D - Aaron Ekblad, Florida Panthers (CAN)

Goalkeepers
GK - Sergei Bobrovsky, Columbus Blue Jackets (RUS)
GK - Cam Ward, Carolina Hurricanes (CAN)
GK - John Gibson, Anaheim Ducks (USA)
TRADES

John Carlson, USA (Chugwater) :arrow2: :arrow: (Springfield) Dennis Seidenberg, GER
Alex Pietrangelo, CAN; Darcy Kuemper CAN (Seattle) :arrow2: :arrow: (Springfield) Jakub Voráček, CZE
PROSPECT POOL
G - Petr Mrázek (CZE) | D - Shayne Gostisbehere, Philadelphia Flyers (USA) | C - David Pastrňák, Boston Bruins (CZE)
ObrázekObrázekObrázek
FANSHOP

Fanoušci s klubem opravdu žijí a my bychom jim rádi nabídli ten nejlepší možný servis. Zavítejte proto do našeho fanshopu a obdarujete sebe nebo své blízké dárky s logem Springfield Duffmen!

Boty Vans - $ 38.99
Obrázek
Polštář - $ 9.99
Obrázek
Dámské tričko velikosti XS,S,M,L,XL - $ 18.99
Obrázek
Čepice s logem - $ 14.99
Obrázek
TICKETS

Ceny vstupenek pro sezonu 2014/2015 byly stanoveny naším představenstvem v čele s marketingovým manažerem Apu Nahasapeemapetilonem.
Pro nadcházející sezonu je tedy vstupné následovné :
nejmenší Springfielďané (do 3 let) - zdarma
větší Sprigfielďané (do 15 let) - $2.99
dospělí Springfielďané - $ 4.99
RESULTS

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
• Seattle Metropolitans™ •


"There is some tradition in hockey."


Obrázek

• INTRODUCTION •


Tak dlouho se ve městě Seattle mluvilo o návratu hokeje do téhle tradiční hokejové bašty, až se přání splnilo. Konsorcium hokejových nerdů pod vedením českého rodáka Jana Kludky, ve fantasy kruzích známého spíše pod pseudonymem Honziss, převzalo neprosperující a neúspěšný klub California Jaguars, hrající Demitrovu konferenci v HFL, a přestěhovalo jej o pár kilometrů na sever. Seattle se tak vrací na hokejovou mapu. A to pod svým tradičním názvem Metropolitans!

V návaznosti na převzetí klubu bylo zveřejněno nové standardní logo, stejně jako to alternativní. To stejně jako samotný název klubu, odkazuje k tradicím původních Metropolitans. Ti hráli tehdejší hokejovou soutěž Pacific Coast Hockey Association v letech 1915 až 1924. Během této doby se také stali prvními americkými držiteli slavného Stanley Cupu. "Chceme na tyto tradice navázat a vyhrávat. To je náš jediný cíl," řekl na úvodní tiskové konferenci GM Honziss.

Převzetí týmu proběhlo na konci šestého fantasy weeku sezóny 2014-2015 a manažera teď nečeká nic lehkého. "Vzhledem k tomu, že tým, který přebíráme, má k dokonalosti daleko, celou tuto sezónu budeme muset věnovat pečlivému rebuildu. Cíl pro letošní sezónu je takový, že chceme klub především stabilizovat a vytvořit solidní dvanáctku hráčů, které můžeme s klidným svědomím keepovat do příští sezóny. V následujících týdnech proběhne široká restruktualizace soupisky, maximálně využijeme možností adds a určitě přijdou na řadu i trejdy. Jisté místo nemá v tuto chvíli nikdo," doplnil GM.

League: HFL
Conference: Demitra
Founded: 1915-1924; renewed 2014
Home Arena: Starbucks Fantasy Arena
City: Seattle, Washington
Colors: Green & White
Media: Metros-TV
Owner: Hockey Nerd’s Consortium
Chairman, General Manager & Head Coach: Jan Kludka
[quote]• ROSTER FOR 2015-2016 SEASON •

C, LW Taylor HALL - C, LW Joe PAVELSKI (vice-captain) - RW Jarome IGINLA
C, LW Patrick MARLEAU - C Jason SPEZZA - LW, RW Thomas VANEK
LW Scott HARTNELL (vice-captain) - C Kyle TURRIS - RW Kevin HAYES
LW Brad MARCHAND - C, RW Mika ZIBANEJAD - RW Troy BROUWER

D Justin FAULK - D Alex PIETRANGELO (captain)
D Zdeno CHARA - D P. K. SUBBAN
D Andrej SEKERA - D Mike GREEN
D Ryan PULOCK - D Marek ZIDLICKY

G Jake ALLEN
G Steve MASON
G Martin JONES


• IN THE SYSTEM •

G Andrei VASILEVSKI
C Robby FABBRI
[/quote]


[quote]• TRADE TRACKER •

30th November 2014
D, Alex Pietrangelo; G, Darcy Kuemper & C, Robby Fabbri (rights) from Springfield Duffmen for RW, Jake Voracek & RW, David Pastrnak (rights)

30th November 2014
LW, Brad Marchand; D Andrei Markov & 2015 Round 21 Draft Pick from Holland's Red Army for RW, Wayne Simmonds; D Danny DeKeyser & 2015 22 Round Draft Pick

16th February 2015
C, Kyle Turris; LW,RW Thomas Vanek & 2015 Round 13 Draft Pick from Halifax Royals for C, Jonathan Toews; C,LW Jordan Staal & 2015 Round 23 Draft Pick

18th February 2015
C Darren Helm & 2015 Round 15 Draft Pick from Preshow Destroyers for C Mike Fisher & 2015 Round 21 Draft Pick (previously acquired from Holland's Red Army)

23rd February 2015
D Justin Faulk; 2015 Round 14 Draft Pick & 2015 Round 17 Draft Pick from Chugwater Chokers for C Derrick Brassard; D Andrei Markov; 2015 Round 19 Draft Pick & 2015 Round 21 Draft Pick

4th March 2015
C, RW Martin St. Louis & 2015 Round 20 Draft Pick from Concord Skaters for C, RW Michael Frolik & 2015 Round 23 Draft Pick

[/quote]
PRESHOW DESTROYERS - GM Anty

Obrázek

ROSTER

FORWARDS:
KOPITAR Anze (SLO) - C
OSHIE T.J. (USA) - RW
DUBINSKY Brandon (USA) - C
SIMMONDS Wayne (CAN) - RW
THORNTON Joe (CAN) - C
TERÄVÄINEN Teuvo (FIN) - LW
RAKELL Rickard (SWE) - C
HUBERDEAU Jonatha (CAN) - LW

DEFENSMAN:
KARLSSON Erik (SWE)
LETANG Kris (CAN)

GOALIES:
ANDERSON Craig (USA)
LUNDQVIST Henrik (SWE)


PROSPECT POOL:

VIRTANEN Jake (CAN) - RW
ERIKSSON EK Joel (SWE) - RW

HARMONOGRAM 2015/16


pondělí 14. 9. 23:59 - deadline pro offseason trejdy

pondělí 21. 9. - deadline pro ODEVZDÁNÍ KEEPERŮ
... celkem jich bude 12 a provedete to na dvou místech:
1) "my team" -> "choose keepers" (to je nejdůležitější)
2) napíšete to sem, ať má každý přehled

středa 23. 9. - deadline pro odevzdání prospect keeperů
... více viz zde

někdy mezi 24. - 27. 9. - komisař provede los pořadí draftu prospectů skrze tento generator
... zvýhodněny budou horší týmy, čili mančafty, co se umístily na 7.-12. příčce (nešly do PO), se budou ucházet o volbu číslo 1 až 5; naopak mančafty, co se umístily na 1.-6. příčce (šly do PO), budou mít nárok nejlépe na volbu číslo 6.

neděle 27. 9. 21:00 - DOPLŇOVACÍ DRAFT
... sám yahoo systém vám keepne všech 12 zadaných hráčů a na tobě potom je akorát klasickym hadem dodraftovat zbytek. Neni na tom absolutně nic složitýho, hada tu všichni znáte, v prvnim kole se pojede normálně od nejhoršího po nejlepšího (tj. od Slotera po fantomase) a druhý kolo zase naopak.

od konce draftu až do 6. října - PROSPECT DRAFT
... opět formou příspěvků ve speciálnim threadu, všichni ste si vyzkoušeli už loni, tak by neměl bejt problém. Znova na prospect draftu nebudou k mání mladíci vyvolený už v doplňovacim draftu - ten seznam nedostupných potom sestavim, až to bude aktuální.


Poznámky bokem:

[li]Pokud by měl někdo výhrady ke způsobu určování pořadí draftu (zejména toho prospectího), tak určitě jsem připraven naslouchat a s platností od příštího ročníku můžeme dát hlasovat o změně[/li]
[li]O datu doplňovacího draftu se nedává hlasovat z praktických důvodů - nedělní večery ale většina z nás, hádám, mívá volný, takže by neměl bejt problém se přizpůsobit (počítejte, že ten draft taky zabere jenom tak 60-90 minut, nebude to taková šílenost jako loni)... pokud byste někdo chtěl žádat o přesun, tak jedině v opravdu krajnim případě - já bych např. měl draftovat z kolejí keňský univerzity :)[/li]

PROSPECT POOL 2015/16
ALASKA WOLVES, GM petrik
1. Jack Campbell, G, Dallas Stars
2. Mikko Rantanen, RW, Colorado Avalanche
3. Daniel Sprong, RW, Pittsburgh Penguins
CONCORD SKATERS, GM selly8
1. Leon Draisaitl, C, Edmonton Oilers
2. Shea Theodore, D, Anaheim Ducks
3. Mitchell Marner, C, Toronto Maple Leafs
SEATTLE METROS, GM Honziss
1. Andrei Vasilevskiy, G, Tampa Bay Lightning
2. Robby Fabbri, C, St. Louis Blues
3. Dylan Strome, C, Arizona Coyotes
SPRINGFIELD DUFFMEN, GM Logan
1. David Pastrňák, RW, Boston Bruins
2. Ivan Provorov, D, Philadelphia Flyers
3. Juuse Saros, GK, Nashville Predators
PRESHOW DESTROYERS, GM Anty
1. Teuvo Teräväinen, LW, Chicago Blackhawks
2. Jake Virtanen, RW, Vancouver Canucks
3. Joel Eriksson Ek, C, Minnesota Wild
HALIFAX ROYALS, GM Lukas33
1. Max Domi, C, Arizona Coyotes
2. Viktor Arvidsson, LW, Nashville Predators
3. Connor Hellebuyck, GK, Winnipeg Jets
SILESIA ICE MINERS, GM Heny
1. Bo Horvat, C, Vancouver Canucks
2. Sam Reinhart, C, Buffalo Sabres
3. Andrew Hammond, GK, Ottawa Senators
HUMENNE FLYERS, GM FLYERS FAN
1. Scott Laughton, LW/C, Philadelphia Flyers
2. Marko Daňo, C, Chicago Blackhawks
3. Lawson Crouse, LW, Florida Panthers
RIVER VAH MONSTERS, GM Sloter
1. Curtis Lazar, C, Ottawa Senators
2. William Nylander, C/RW, Toronto Maple Leafs
3. Madison Bowey, D, Washington Capitals
CHUGWATER CHOKERS, GM fantomas
1. Kasperi Kapanen, RW, Toronto Maple Leafs
2. Nikolaj Ehlers, LW/RW, Winnipeg Jets
3. Mathew Barzal, C, New York Islanders
BRICK CITY DIABLOS, GM megaton
1. Anthony Mantha, RW, Detroit Red Wings
2. Pavel Zacha, C, New Jersey Devils
3. Kevin Fiala, LW, Nashville Predators
HOLLAND'S RED ARMY, GM nani92
1. Andre Burakovsky, LW, Washington Capitals
2. Dylan Larkin, C, Detroit Red Wings
3. Eugeny Svechnikov, LW, Detroit Red Wings
BEMIDJI BEAVERS - GM imp

Obrázek


PAST RESULTS

season 2015/16 - 2nd place (2nd in regular)
season 2016/17 - 9th place (10th in regular)
season 2017/18 - 4th place (4th in regular)

ROSTER - KEEPERS FOR SEASON 18/19
last update: 3. 9. 2018

Forwards:

MACKINNON, Nathan
SCHENN, Brayden
GIROUX, Claude
DRAISAITL, Leon
HALL, Taylor
KANE, Evander
TERAVAINEN, Teuvo (via trade)


Defensemen:

BARRIE, Tyson
SUBBAN, P.K.
SHATTENKIRK, Kevin (via trade)


Goalies:

VASILEVSKIY, Andrei
ALLEN, Jake


PROSPECT POOL

CHABOT, Thomas
YAMAMOTO, Kailer
SIKURA, Dylan
STROME, Dylan (P+)


TRADES - OFFSEASON 18/19

Joe Pavelski for Chugwater Chokers' Teuvo Teravainen

Sean Couturier, 2018 18th round pick for Colorado Dragons' Kevin Shattenkirk, 2018 16th round pick
PROSPECT POOL 2016/17
ALASKA WOLVES, GM petrik
1. Kyle Connor, LW, Winnipeg Jets
2. Zach Werenski, D, Columbus Blue Jackets
3. Mikko Rantanen, RW, Colorado Avalanche
CONCORD SKATERS, GM selly8
1. Tyson Jost, C, Colorado Avalanche
2. Kieffer Bellows, LW, New York Islanders
3. Shea Theodore, D, Anaheim Ducks
BEMIDJI BEAVERS, GM imp
1. Andrei Vasilevskiy, G, Tampa Bay Lightning
2. Robby Fabbri, C/LW, St. Louis Blues
3. Dylan Strome, C, Arizona Coyotes
SPRINGFIELD DUFFMEN, GM Logan
1. Travis Konecny, C, Philadelphia Flyers
2. David Pastrňák, RW, Boston Bruins
3. Ivan Provorov, D, Philadelphia Flyers
PRESHOW DESTROYERS, GM Anty
1. Jakob Chychrun, D, Arizona Coyotes
2. Jake Virtanen, RW, Vancouver Canucks
3. Joel Eriksson Ek, C, Minnesota Wild
HALIFAX ROYALS, GM Lukas33
1. Sebastian Aho, RW, Carolina Hurricanes
2. Max Domi, C, Arizona Coyotes
3. Connor Hellebuyck, GK, Winnipeg Jets
SILESIA ICE MINERS, GM Heny
1. Christian Dvorak, C, Arizona Coyotes
2. Brock Boeser, RW/C, Vancouver Canucks
3. Mitchell Marner, C, Toronto Maple Leafs
HUMENNE FLYERS, GM FLYERS FAN
1. Olli Juolevi, D, Vancouver Canucks
2. Marko Daňo, C/LW, Chicago Blackhawks
3. Lawson Crouse, LW, Florida Panthers
HOGSMEADE HEDGEHOGS, GM tomasinho
1. Jacob Larsson, D, Anaheim Ducks
2. Alex Nylander, LW, Buffalo Sabres
3. William Nylander, C/RW, Toronto Maple Leafs
CHUGWATER CHOKERS, GM fantomas
1. Ilya Sorokin, GK, New York Islanders
2. Nikolaj Ehlers, LW/RW, Winnipeg Jets
3. Mathew Barzal, C, New York Islanders
BRICK CITY DIABLOS, GM megaton
1. Clayton Keller, C, Arizona Coyotes
2. Pavel Zacha, C, New Jersey Devils
3. Anthony Mantha, RW, Detroit Red Wings
HOLLAND'S RED ARMY, GM nani92
1. Pierre-Luc Dubois, LW, Columbus Blue Jackets
2. Dylan Larkin, C/RW, Detroit Red Wings
3. Yevgeni Svechnikov, LW, Detroit Red Wings
PROSPECT POOL 2017/18
ALASKA WOLVES, GM petrik
1. Kyle Connor, LW, Winnipeg Jets
2. Zach Werenski, D, Columbus Blue Jackets
3. Jesse Puljujarvi, RW, Edmonton Oilers
COLORADO DRAGONS, GM Joe S.
1. Tyson Jost, C, Colorado Avalanche
2. Kieffer Bellows, LW, New York Islanders
3. Clayton Keller, RW, Arizona Coyotes
BEMIDJI BEAVERS, GM imp
1. Dylan Strome, C, Arizona Coyotes
2. Thomas Chabot, D, Ottawa Senators
3. Kailer Yamamoto, RW, Edmonton Oilers
CHARLOTTE GODLESS, GM honziss
1. Oliver Bjorkstrand, RW, Columbus Blue Jackets
2.
3.
PRESHOW DESTROYERS, GM Anty
1. Jakob Chychrun, D, Arizona Coyotes
2. Joel Eriksson Ek, C, Minnesota Wild
3. Carter Hart, GK, Philadelphia Flyers
HALIFAX ROYALS, GM Lukas33
1. Sebastian Aho, LW/RW, Carolina Hurricanes
2. Joshua Ho-Sang, RW, New York Islanders
3. Ivan Provorov, D, Philadelphia Flyers
SILESIA ICE MINERS, GM Heny
1. Christian Dvorak, C, Arizona Coyotes
2. Brock Boeser, RW, Vancouver Canucks
3. Mitchell Marner, C/RW, Toronto Maple Leafs
NOBA WITCHERS, GM dunim
1. Oskar Lindblom, LW, Philadelphia Flyers
2. Colin White, C, Ottawa Senators
3. Jakub Vrána, LW/RW, Washington Capitals
HOGSMEADE HEDGEHOGS, GM tomasinho
1. Jacob Larsson, D, Anaheim Ducks
2. Alex Nylander, LW, Buffalo Sabres
3. Sam Steel, C, Anaheim Ducks
CHUGWATER CHOKERS, GM fantomas
1. Ilya Sorokin, GK, New York Islanders
2. Mathew Barzal, C, New York Islanders
3. Artturi Lehkonen, LW, Montreal Canadiens
BIG BAD BRUINS, GM cepi
1. Pavel Zacha, C, New Jersey Devils
2. Anthony Mantha, RW, Detroit Red Wings
3.
HOLLAND'S RED ARMY, GM nani92
1. Pierre-Luc Dubois, LW, Columbus Blue Jackets
2. Travis Konecny, C, Philadelphia Flyers
3. Miro Heiskanen, D, Dallas Stars
Já teda nemám co bilancovat vzhledem k tomu, že jsem zažil jen konec sezóny, tak využiju ukončení ročníku k založení hráčské karty, které, jak vidím, už se tady moc nevedou a nedělaj a je to velká škoda.

• Charlotte Godless™ •


"God & Blood."


Obrázek


League: HFL
Conference: Demitra
Founded: 2018
Home Arena: Heaven
City: Charlotte, North Carolina
Colors: Red, Gold & White
Media: God-TV
Owner: God
Chairman, General Manager & Head Coach: Honziss


[quote]• PROBABLE KEEPERS FOR THE 2018/2019 SEASON •

LW Johnny GAUDREAU - C Connor McDAVID (captain) - RW Patrik LAINE
LW Brad MARCHAND - C Auston MATTHEWS - RW Jakub VORACEK

D Aaron EKBLAD - D Drew DOUGHTY (vice-captain)
D Morgan RIELLY - D Duncan KEITH (vice-captain)

G Sergei BOBROVSKY
G John GIBSON

• IN THE SYSTEM •

Omlouváme se, nic jsme tady nenašli
[/quote]
PROSPECT POOL 2018/19
ALASKA WOLVES, GM petrik
1. Jesse Puljujarvi, RW, Edmonton Oilers
2. Oliver Wahlstrom, RW/LW, New York Islanders
3. Robert Thomas, C, St. Louis Blues
P+ Kyle Connor, LW, Winnipeg Jets
COLORADO DRAGONS, GM Joe S.
1. Clayton Keller, RW, Arizona Coyotes
2. Ilya Samsonov, GK, Washington Capitals
3. Filip Chytil, C, New York Rangers
P+ Kieffer Bellows, LW, New York Islanders
BEMIDJI BEAVERS, GM imp
1. Thomas Chabot, D, Ottawa Senators
2. Kailer Yamamoto, RW, Edmonton Oilers
3. Dylan Sikura, RW, Chicago Blackhawks
P+ Dylan Strome, C, Arizona Coyotes
CHARLOTTE GODLESS, GM honziss
1. Henrik Borgstrom, C, Florida Panthers
2. Kirill Kaprizov, RW, Minnesota Wild
3. Daniel Sprong, RW, Pittsburgh Penguins
PRESHOW DESTROYERS, GM Anty
1. Carter Hart, GK, Philadelphia Flyers
2. Jesperi Kotkaniemi, C, Montreal Canadiens
3. Michael Rasmussen, C, Detroit Red Wings
P+ Jakob Chychrun, D, Arizona Coyotes
HALIFAX ROYALS, GM Lukas33
1. Joshua Ho-Sang, RW, New York Islanders
2. Martin Nečas, C, Carolina Hurricanes
3. Jack Roslovic, C, Winnipeg Jets
SILESIA ICE MINERS, GM Heny
1. Cale Makar, D, Colorado Avalanche
2. Eeli Tolvanen, RW, Nashville Predators
3. Filip Zadina, LW, Detroit Red Wings
P+ Brock Boeser, RW, Vancouver Canucks
NOBA WITCHERS, GM dunim
1. Oskar Lindblom, LW, Philadelphia Flyers
2. Colin White, C, Ottawa Senators
3. Igor Shestyorkin, GK, New York Rangers
HOGSMEADE HEDGEHOGS, GM tomasinho
1. Sam Steel, C, Anaheim Ducks
2. Ilya Sorokin, GK, New York Islanders
3. Andrei Svechnikov, RW, Carolina Hurricanes
CHUGWATER CHOKERS, GM fantomas
1. Mathew Barzal, C, New York Islanders
2. Evan Bouchard, D, Edmonton Oilers
3. Gabe Vilardi, C, Los Angeles Kings
BIG BAD BRUINS, GM cepi
1. Brady Tkachuk, LW, Ottawa Senators
2. Ty Smith, D, New Jersey Devils
3. Ryan Donato, LW/RW, Boston Bruins
HOLLAND'S RED ARMY, GM nani92
1. Miro Heiskanen, D, Dallas Stars
2. Quinn Hughes, D, Vancouver Canucks
3. Martin Fehérváry, D, Washington Capitals
P+ Pierre-Luc Dubois, LW, Columbus Blue Jackets
Pravidla pro trejdování Prospect Slotů:

- Prospect slot lze vyměnit pouze na dočasnou dobu, a to v maximální délce na 3 sezóny a minimálně na jednu celou sezónu. Tzn. pokud proběhne trejd v offseason, lze prospect slot vyměnit na 1, 2 nebo 3 následující sezóny. Pokud proběhne trejd v probíhající sezóně, lze prospect slot vyměnit na dobu dobíhající sezóny + následující ročník anebo na dobu dobíhající sezóny + dva následující ročníky. Po doběhnutí dohodnuté doby se slot automaticky vrací původnímu majiteli.

- Prospect slot lze vyměnit i s hráčem/prospektem, který jej momentálně obsazuje, ale není to podmínka. Tzn. že v probíhající sezóně můžu vyměnit prospect slot, ale hráče, který ten slot u mě obsazoval si můžu nechat, nicméně ztrácí status prospekta a musím ho zařadit do své sestavy (ve lhůtě do konce právě probíhajícího gameweeku), abych o něj nepřišel v FA.

- Jeden tým může současně v jednu chvíli držet maximální počet 5 prospect slotů (nepočítá se do tohoto počtu slot Prospect+).

- Žádný tým nesmí vyměnit všechny své prospect sloty, týmu vždy musí zůstat alespoň jeden prospect slot (nepočítá se do tohoto počtu slot Prospect+).

- Slot Prospect+ je neobchodovatelný.

- V případě, kdy tým drží Prospect slot jiného týmu, získává tím automaticky také volbu v Prospekt draftu. V tom je pak volba na tento slot zařazena až na úplný konec draftu, vznikne tedy tzv. nadstavbové kolo draftu nebo chcete-li 4. kolo, ve kterém budou táhnout pouze majitelé cizích prospect slotů. Pořadí tohoto kola bude dle stejného principu, dle kterého se volí pořadí v prospekt draftu. Určující pro to pořadí bude postavení současného majitele prospect slotu, ne původního.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS