Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepsi GM 5.kola sezony 07/08

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera
ktoreho volite a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas.Tiper ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie.
Hlasovat mozu len uzivatelia ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. Ostatne hlasy sa nepocitaju aj ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu.
Zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich!



Nominacia :
TA, Fortune, Baffy, Joe S., Chester, cepi, petrik, michal225, BigChief, The Thrasher
janik, barrki, OpenFire, maro, WildCelt, arek, JOJO, .:Mike:., x-men
hmm....zasluzilo by si to vela ludi...ale davam x-mena :)
samozřejmě x-men :hufi:
ja davam cepiho
(no ateraz ocakavam ze on mna :biglol: )
robim to nerad a s nechutou ale Xmen si to zasluzi len preto ze tam mam kamosa v tvojom time :-D
barrki
x-men
barrki
barrki
Po dlksom rozmyslani som ra rozhodol, ze hlas davam GM timu vlckov bigchief 8) .
urcite barrki
zatial barrki zbiera "neobjektivne" hlasy od timovych suputnikov, ale teraz dostava aj odo mna jeden objektivny, a to za to, ze ako novacik na poste GM dokazal vyhrat kolo KTL :good: . Ak ma pamat neklame, naposledy sa to podarilo mne, takze :respect:
Chester
Fiha ja som ten hlas barrkimu nedal ja davam marovi jednoznacne ja som v tom nevinne.
The Thrasher :-D
Sry, ja myslel ze je to uz 6. kolo...
Davam x-mena
Vysledky

1. x-men - 5 hlasov

2. barrki - 4 hlasy
3. BigChief - 1 hlas
.. maro - 1 hlas
.. Chester - 1 hlas
.. cepi - 1 hlas
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS