Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najvacsia osobnost celej sezony KTL

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Ide o hlasovanie formou prispevkov v ktorych bude na zaciatku uvedene meno tipera ktoreho volite a potom moze byt kratky komentar preco ste tak volili. Kazdy ma jeden platny hlas. Tiper ktory nieje uvedeny v nominacii nemoze ziskat platne hlasy. Dakujem za pochopenie. Volba sa ukonci v priebehu buduceho tyzdna tak aby hlasovalo co najviac tiperov lebo hlasovat mozu len uzivatelia ktori maju odtipovane aspon jedno kolo KTL. ostatne hlasy sa nepocitaju aj ked v ramci prehladu nikto nebrani hlasovat nikomu.A zakazuje sa reagovat na prispevky ostatnych hlasujucich.!!
nemusel dosiahnut ziadne uspechy proste podla svojho sudku s kym sa vam najlepsie komunikuje alebo kto je najmenej konfliktny, kto ma proste nieco co iny nemaju.



nominacia: kazdy kto odtipoval aspon jedno kolo KTL

tato anketa je nahrada za najsympatickejsi tiper kedze sa to aj tak podla toho velmi nehlasovalo tak som zmenil nazov myslim ze je vystiznejsi ;)

pre mĹ

arek.. lebo ma sem dotiahol a aj ked sa mu velmi nedarilo, bral KTL profesionalne a nevysral sa ani na post GM ani na tipovanie.. a stara sa aj o veci okolo ktl.. je v komisii.. vlastne to cele zakladal.. a tak :)

janik

u mna je to OpenFire kedze robi veci pre KTL ale aj pre svoj tim ktory doakzal vyborne postavit, co viac by taka osobnost mala mat?

najvacsia osobnost je asi janik, ale nie preto ze vyhral

Lecavalier :D

janik, prikladne sa staral o tim,o ktl, o vsetko...hned za nim by bol joe s.

janik

JANIK

Openfire

janik ... :cool:

janik robi pre KTL mnoho ja to vsak berem z ineho hladiska, jeden tiper dokazal v jedno rocniku vyhrat kolo s 3 roznymi timami a to nieje nahoda, jednoznacna volba a ako osobnost jednoznacne eman

medik 8)

janik? kajo? derryl? arek? eman? matejko? Open? Joe? excelent? atd., atd.
nuz legiend je tu vela.....ale o KTL sa asi najviac stara janik, tak davam jeho, ale ostatni nie su o nic menej vyznamnejsi:)

Matejko

Davam hlas Janikovi - odviedol v tejto sezone kus prace nielen ako tiper ale aj ako moderator...

Janik

vysledky ankety:

janik - 9 hl. :wins:
Matejko a OpenFire - 2 hl. :winner2:


nj revucka mafia je revucka mafia :D gratulujem :taptap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS