Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Bannery

Tu sú uložené výsledky ankiet KTL, ktoré je dobré taktiež ešte ponechať, takže nemazať.

Tak ktory je najkrajsi?

Evil Insiders
4%
2
Blue Angels
19%
10
Ice Cats
8%
4
Drexel Dragons
6%
3
The Best Bibbers
6%
3
Steelers
12%
6
Fire Birds
21%
11
Red Devils
12%
6
Red Devils
12%
6
Profutbal Stars
2%
1

Me se nejvic libi banner Fire Birds :cool: 8)

Drexel Dragons

Neviem preco ale ked som sa zahladel do banneru timu Blue Angels tak sa mi zapacil :D len keby bol vacsi. Tak teda davam Blue Angels

DD alebo FB

Náš tedy Blue Angels

blue angels!taka klasika :)

kuko píše:Neviem preco ale ked som sa zahladel do banneru timu Blue Angels tak sa mi zapacil :D len keby bol vacsi. Tak teda davam Blue Angels
ten som robil ja este davno, este na slovaknhl, vtedy mali vsetci take male. Celkom ma potesilo ze sa vam paci moja praca aj po takom dlhom case.

Všetky bannery, sú pekné.Ale najviac ,sa mi páči ten náš. :wink:

nuz mne sa paci nas...a to objektivne....potom pekne je aj DD......a po tretie by som dal firebirds....super vyber farieb

Myslim ze to je Blue Angels a to z jedineho dovodu. Je stalicou medzi bannermi a navyse je neskutocne ukludnujuci (pre mna). Je v nej zachytene vsetko to, co symbolizuje tento tim. A svojou jednoduchostou prevysuje vsetky tiez. A preto, ze nazov som vymyslel ja!!

len ho prosim vas nemente!najskaredsi maju BB :dole:

technologicky je najprepracovanejsi firebirds, ale paci sa mi aj steelers, blue angels je tiez pekny ale na anjela su ti e oci az moc zamracene :wink:

The Best Bibbers :cool:

mne sa vzdy pacilo na BA to svetlo, jak jak prenika dopredu :)
novy Firebirds je tiez dobry, stary dobry mortal combat :D

No mne sa najviac paci NOVY banner Drexel Dragons,ktory ale este neni zverejneny :D Mozno to bude tym ze som ho robil ja a ze to je celkove moj prvy banner :D Teraz uz normalne velmi sa mi pacil stary banner Evil Insiders,ten bol fakt super a tiez je velmi dobry banner timu Firebirds. 8) 8)

FireBirds

FireBirds

Zmenil som nazor dneska ako som to vydel ICE CATS ma najlepsi bannerik

Pridavam se k medikovi...nej banner maj Ice Cats, takze menim svuj hlas...esli to teda de... :?

canesman píše:len ho prosim vas nemente!najskaredsi maju BB :dole:
mas daky problem??? Podla mna sa priamo stotoznuje s nazvom timu

Blue Angels :)

myslim ze by to uz mohol aj niekto vyhodnotit na toto obdobie :idea:

sice oneskorene ale predsa pisem a hlasujem za nas banner pretoze open urobil dobru robotu a splnil vela mojich poziadaviek na banner a banner vyzera dost jednoducho :cool:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS