Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAYOFF DRAFT - hlasovanie GM

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Dean píše:Anty ak by išlo o normálnu komunikáciu ako hoci kajčo poviem áno,podme do toho tak ako píšeš,sám by som pod toto pridal podpis ako 1,ale Joe tu napadá ludí už asi 4 dni za sebou len za to,že majú iný názor na vec,zosmiešnuje draft,vykladá petríkovi,že si to robí len pre seba aby si zachránil kožu tým,že sa play off zúčastní,napadá janíka,cepiho,vulgarizuje,využíva kadejakých klučiek k tomu aby ludí tak znechutil,že sa do toho nebudú chciet pustiť a ako vidím u Wilda či petríka tak sa im to úspešne darí,ked je síce tesná ale predsa väčšina za draft,tak zase tvrdí není to tak jednoznačné zrušme ten cirkus,skrátka ukazuje tu ludom,že ked sa mu niečo nepáči tak je ochotný od komunikácie normálnej prejst až k vyhrážkam odchodu z KTL,hoci podla mna má aj kus pravdy,že sa s tým asi na začiatku sezony nerátalo,či pozabudlo,tak hlasovanie GM podla mna je dosť vážny a oficiálny krok aby sa to všetko zahodilo len preto že si to chce za každú cenu vydupat a znechutiť ludom natolko,že by to najradšej vôbec zrušili,len aby mali klud.Naozaj toto chceme ukázať ludom,že tu máme to tak,že ked budú postupovat podobne,tak všetky argumenty a dohody sú ...len sa zalepí pusa kriklúnom tým,že vyjdeme v ústrety a ideme dalej?

Na margo teba, neviem, kto vulgarizuje, kto koho nazval vypatlancom, asi toľko

A tu som sa už dovyjadroval, všetko som zhrnul v článku, ktorý možno bude zverejnený, možno nie :neviem:
Joe S. píše:

Na margo teba, neviem, kto vulgarizuje, kto koho nazval vypatlancom, asi toľko

A tu som sa už dovyjadroval, všetko som zhrnul v článku, ktorý možno bude zverejnený, možno nie :neviem:
Zrovna na tento výraz si nepamätám,ale môže byť,že mi ušiel a už som sa ti aj ospravedlnil,s tebou som dobre vychádzal,rad spomínam na časy v DD,nie som bez chýb a stane sa,že mi občas zbytočne prdnú sem tam sadze,ked debata vedie do stratena a druhá strana dlho tlačí na pílu,preto sa dostanem zbytočne do problémov,ktore ale si potom s dotyčným snažím vydiskutovať,kajčo ti to môže potvrdiť,že nemám problém sa dotyčnému ospravedlniť a snažiť sa veci poriešiť,vedel som,že s tebou to momentálne nepôjde,že si tak zápalený v tom,že máš pravdu,že akékolvek argumeny su zbytočné, tak som sa stiahol ,nepísal som nič,len ticho sledoval veci aby som situáciu ešte viac nehrotil a nechal nech to poriešite medzi sebou.Co sa dialo dalej si tu môžu ludia sami prečítat a urobiť obraz.Ale ked vidím ako si znechutil ludí tým tlačením na pílu tak,že Wildo,petrík to chcu vzdat a najradšej celý draft navždy zrušiť,len aby mali pokoj,tak som sa musel ozvať,pretože toto je podla mna chyba,aby sa vyslal signal,že akékolvek dohody,argumenty,hlasovanie GM,sa môžu spláchnut do záchoda len preto aby bol klud,tak som sa musel ozvať.Lebo mi na KTL záleží a ked vidím akú radost a zábavu z KTL hoci tu v poslednej dobe tolko spomínaná Veronika má,či jej partner,chalani z F4F majú,tak si myslím,že to za to stojí sa o to ešte "pobiť" lebo len s novými ludmi a i my ktorý tu už nejaký ten rok sú môžme spoločne KTL posunúť dopredu a draft je jedna z tých vecí ktoré na tom môžu mat zásluhu,ale samozrejme nielen to,ale ak chceme aby ludia KTL verili,bavili sa nou,tak jeden z hlavných princípov musí byt aj to,že sa budú dodržovať princípy ferovosti,ked raz hoci aj len o 1 hlas niečo prejde,tak by sme to mali dodržať a neustupit len preto,aby bol tu už konečne klud a kriklúnom sa zalepili ústa.
1David8 píše:
1David8 píše:som za :wink2:
prepáčte, mením svoj názor, ak sa to ešte dá...som PROTI draftu...

dôvod je jednoduchý, jednému členovi môjmu tímu šibe z jednej slečny z Hockey Kent a chcem ju zachrániť....
:)
Tak ja napisem este jednu vec..bolo by zaujimave sledovat hlasovanie keby sa NEkonalo pocas posledneho kola zakladnej casti. Ci by bol pomer hlasov iny vzhladom na to, ze niektori GMs uz nemaju sancu postupit do PO alebo to maju velmi tesne, tak si nechavaju taketo zadne dvierka (pre janika: nie nepozeram sa na petrika :D )
kajo toho petrika tam naznacil v jednom prispevku Joe alebo ty, nevymyslel som si to ja :)

a tak isto sa mozme opytat ci by nebolo viac GM za keby sa to riesilo skor - odpoved sa teraz nedozvieme
este poznamka - Joe clanok som uverejnil ale nekontroloval som ho a ani necital cely, ale hned na zaciatok si tam asi zabudol aspon jedno slovko alebo mi to aspon tak pripadalo, my nemame problem zverejnit vase nazory moze sa pod neho kazdy vyjadrit ale este si to prejdi a oprav si to ak tam mas nieco zle
janik píše:este poznamka - Joe clanok som uverejnil ale nekontroloval som ho a ani necital cely, ale hned na zaciatok si tam asi zabudol aspon jedno slovko alebo mi to aspon tak pripadalo, my nemame problem zverejnit vase nazory moze sa pod neho kazdy vyjadrit ale este si to prejdi a oprav si to ak tam mas nieco zle
ups, fakt mi tam chýba jedno sloveso, druhá veta: Zároveň tento článok má predstavovať akýsi pokus o interakciu, po ktorej Komisia dlhé roky volá. :oops:
joe ty demagog :giggle: :slap:

mas tam kopu polopravd a zavadzani, nechce sa mi ich vsetky vytahovat, za vsetky len toto:

Zrazu v priebehu 4. (posledného) kola základnej časti Komisia odprezentuje svoj zámer uskutočniť draft a vyzvala GM na hlasovanie.

komisia neodprezentovala ziaden zamer uskutocnit draft. keby sme mali taky zamer, tak sa nikoho nepytame a draft jednoducho urobime.
komisia dala o moznosti usporiadat draft hlasovat generalnym manazerom vsetkych timov, prave preto aby sa zistilo s ktorou alternativou (za / proti) bude spokojnych viac timov. my sme ponukli moznost draft usporiadat ak on bude zaujem - a ten zaujem vacsinovy je. nie je to nejaka drviva vacsina, ale predsa len vacsina. nemame dovod neakceptovat volu vacsiny, tak ako by sme ju akceptovali aj ak by bol vysledok hlasovania opacny :neviem:
z celého článku si si zobral len toto? a ten zámer bol u vás či chceš či nie
ak komisia nemala zamer uskutocnit draft, preco to uz tuto sezonu nenechame tak? naco to riesit takto tesne pred koncom?
vacsina ludi ma aj tak vyhrady hlavne kvoli tomu, ze to je uz neskoro, karty na play off su takmer rozdane.. moj navrh je, nechajte to uz tak, odlozte hlasovanie na zaciatok sezony, kedy nebudu takto vybicovane vasne, teraz je to uz dost nutene..
švolco píše:ak komisia nemala zamer uskutocnit draft, preco to uz tuto sezonu nenechame tak? naco to riesit takto tesne pred koncom?
vacsina ludi ma aj tak vyhrady hlavne kvoli tomu, ze to je uz neskoro, karty na play off su takmer rozdane.. moj navrh je, nechajte to uz tak, odlozte hlasovanie na zaciatok sezony, kedy nebudu takto vybicovane vasne, teraz je to uz dost nutene..
fajn nápad, súhlasím :yes:
švolco píše:ak komisia nemala zamer uskutocnit draft, preco to uz tuto sezonu nenechame tak? naco to riesit takto tesne pred koncom?
vacsina ludi ma aj tak vyhrady hlavne kvoli tomu, ze to je uz neskoro, karty na play off su takmer rozdane.. moj navrh je, nechajte to uz tak, odlozte hlasovanie na zaciatok sezony, kedy nebudu takto vybicovane vasne, teraz je to uz dost nutene..
preto lebo už prebehlo hlasovanie GM a to by malo mať svoju váhu.To,že to nebolo v pláne bolo zapríčené aj tým,že sezona skoro ani nezačala,ved sa tu riešilo to,či sa vôbec do toho zapoja tímy,bolo velký kusisko poctivej práce treba urobiť,nedalo sa myslieť na všetko,ale nikde nebolo písané,že draft nebude a minulý rok bol,dalo sa čakať,že by mohol byt aj tohto roku,alebo bolo niekde hlasovanie,že draftovat sa nebude?Ak by to bola úplna novinka poviem kašlime na to,podme to dat od leta,ale to není a minulý rok žiadne takéto rodeo sa nekonalo,v pohodičke sa na tom zúčastnili všetky tímy.prečo oni toto neurobili už vtedy,čím je to iné od minulého roku?Toto hlasovanie prebehlo a ak sa ustupi tu,len za to,že niekto kričí dost hlasno proti zo sobeckých zámerov,že draftovať nechce,ale ani nikomu dovoliť aby draftoval tiež,lebo myslia len na seba a výhru,ostatných chalanov majú na HK tak to není dobrý signal k chalanom a vráti sa nám to pri dalšej podobnej veci ako bumerang.
Preco stale na nas utocis? Len za to, ze mame iny nazor na draft? Co je sebecke na tom, ze ho nechceme? A ako draft redukuje nase sance na vyhru? :eek2:
kajo píše:Preco stale na nas utocis? Len za to, ze mame iny nazor na draft? Co je sebecke na tom, ze ho nechceme? A ako draft redukuje nase sance na vyhru? :eek2:
Sebecké je mať opačný názor, než má on
Joe S. píše:
kajo píše:Preco stale na nas utocis? Len za to, ze mame iny nazor na draft? Co je sebecke na tom, ze ho nechceme? A ako draft redukuje nase sance na vyhru? :eek2:
Sebecké je mať opačný názor, než má on
no to sedí od teba Joe ,stačí to tu čítat a tvoje vyjadrenia cepimu,petrikovi,....a spol.
Chceme aby kazdy tiper mohl tipovat az do samotneho konce... No problem, dejme tabulku jak ve fotbale a je to :good: Nejakych cca 12 kol, 8 tabulkovych, 4 zapasove, zadne plejof a vitez bude opravdu ten nejlepsi a zabavu az do konce si uzije kazdy :yahoo:
švolco píše:ak komisia nemala zamer uskutocnit draft, preco to uz tuto sezonu nenechame tak? naco to riesit takto tesne pred koncom?
vacsina ludi ma aj tak vyhrady hlavne kvoli tomu, ze to je uz neskoro, karty na play off su takmer rozdane.. moj navrh je, nechajte to uz tak, odlozte hlasovanie na zaciatok sezony, kedy nebudu takto vybicovane vasne, teraz je to uz dost nutene..
Ano švolco máš pravdu,s týmto názorom súhlasím a ruším tak svôj hlas pre draft na túto sezonu. :sarcasm: Odložme teda na leto,ked nebude nič na práci a bude na to dosť času všetko v klude prebrat ,takto by to neviedlo k ničomu,len vyvolávalo zbytočné emocie a kazili komisii prácu na pokojnom a hladkom zvládnutí základnej časti a play off.A hlasovaním sa rozhodne,či do toho ist,či nie,ja osobne som za draft a myslím,že to je dobrý krok,spestrenie KTL i pre nových ludí ktorý sa na HF dokotulajú,lebo s nimi treba pracovať,aby to tu ako nás bavilo aj ich a radi sa sem vracali :) Tímov už vela zvyšovat sa nebude dat donekonečna ,tak aj ten draft im dá možnost nakuknúť ako to tu vyzerá,aký je rozdiel v tímovej tipovačke a len individuálnej ,nám GM rozšíri obzory a spoznáme nových ludí a členom "neúspešných tímov" dá možnosť zatipovať si s kolegami a predlžiť si tak zábavu aspon o pár dní,ved by to tu malo byť aj o nej ,nielen to vnímať ako honbu za titulom,na tomto názore nič nemením. :frajer2:
Tak pani na 5 stranach tejto temy som sa docital len par zaujimavych a hodnotnych veci:
1, Draft pred sezonou nebol planovany a aj ked 90% tiperov o tom urcite nevedela a mysleli si ze to bude ako minulu sezonu tak je to zmena pravidiel pocas hry.
2, GM ktory su za draft to beru ako dalsie spestrenie sezony a Play-off a kedze tu ide iba o hru a o zabavu tak preto su za Draft.
3. Hlasovanie GM sa zbytocne zvrhlo do pozicie o ktoru nikto nestoji a aj ked pravdu maju z casti obe strany je nutne to vyriesit k spokojnosti co najvecsieho postu tiperov.

Takze moj navrch dajme moznost hlasovat aj ostatnym tiperom ci chcu Draft alebo nie v nejakej samostatnej teme kde by sa vyjadrili iba ANO alebo NIE lebo diskusie skoro by som vedal az neplodnej bolo dost.
Neriešim KTL, ale musím sem napísať, že petrik škodí KTL. Počnúc jeho nezmyselným pseudozápasovým systémom kola či teraz play-off draft.

A to tuším petrik ani nikdy nebol v komisii :dup:. Šedá eminencia. Jaroslav Haščák KTL.

Tu pomôže už len jedno
zamknite to tu uz prosim :D
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES