Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAYOFF DRAFT - hlasovanie GM

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Joe S. píše: Aký je vlastne zmysel play off? Odmena za výsledky v ZČ alebo snaha, nech si tipujú všetci? Aby to bolo spravodlivé, tak spravme draft aj pred druhým kolom PO pre tých, ktorí v prvom kole vypadnú
dobra otazka, nespravne odpovede
pre mna je zmysel PO v tom, ze doda zaveru sezony urcitu gradaciu a tym padom vyssiu atraktivitu. ani zdaleka to nie je najferovejsi sposob ako urcit vitaza, ale napriek tomu tieto pozitiva vyplyvajuce z takehoto ukoncenia sezony su podla mna (a zrejme podla vacsiny) vyrazne vyssie ako negativa (teda fakt ze konecny vitaz mozno nebude ten kto si to za sezonu ako celok najviac zasluzi)

KTL sa primarne robi pre ludi ktori sa jej zucastnuju, aby sa vramci nej co najviac zabavili, nie preto aby sa urcil nejaky vitaz. to je len bonusom navyse, dobrou motivaciou snazit sa o co najlepsi vysledok, ale urcite nie (aspon pre mna) primarnym cielom.
petrik píše:
Joe S. píše: Aký je vlastne zmysel play off?
dobra otazka, nespravne odpovede
pre mna je zmysel PO v tom, ze doda zaveru sezony urcitu gradaciu a tym padom vyssiu atraktivitu. ani zdaleka to nie je najferovejsi sposob ako urcit vitaza, ale napriek tomu tieto pozitiva vyplyvajuce z takehoto ukoncenia sezony su podla mna (a zrejme podla vacsiny) vyrazne vyssie ako negativa (teda fakt ze konecny vitaz mozno nebude ten kto si to za sezonu ako celok najviac zasluzi)
Dobře, můj poslední příspěvek na toto téma, protože už je rozhodnuto a nemá smysl to tady do nekonečna řešit, ikdyž se podle mě komise vzhledem k jejímu jednání v celém roce zachovala neférově.
Jaký smysl má základní část? Když do playoff nastoupí 70 lidí místo 93, kteří aktuálně teď tipují.
Ve smyslu toho jak si v komisi horlivě bojoval za to, aby postoupuvalo 8 týmů místo 7, pak čísla 80 lidí z 93 vyvolávají jen ironický úsměv.
Jsem pouze řadový tipér, ale přijde mi to nefér. Takže jsem proti draftu.
mna by este zaujimalo kolko z tych GM by v pripade schvalenia draftu nemalo problem a brali to ako fakt a hraca draftovali, lebo viem ze ty co su ZA a nakoniec by sme vacsinu neakceptovali by to viac menej vzala ako fakt a nejak sa v tom nevrtala takze ma zaujima ta opacna strana lebo nikto z komisie nema zaujem z toho urobit frasku, sme radi za vyjadrenie nazoru ale ked uz sa dospeje k rozhodnutiu a to sa dospeje, tak by sme boli radi aby to prebehlo bez nejakych zbytocnych emocii pripadne aby nejaky GM odmietol draftovat a nedajboze keby po drafte sa k tiperovi spraval ako k niekomu kto mu vyslovene vadi.

ak je mozne k tomuto sa vyjadrite prosim len GM lebo toto je cisto vasa zalezitost ak by totiz vsetci co boli za mali vyslovene problem draftovat atd. tak komisia asi nebude mat inu moznost ako draft tuto sezonu zrusit aby nedoslo k znehodnoteniu celeho rocnika.
Preposilam to co jsem poslal rekovi.
Nejradsi bych byl neutralni, ale ok, vyjadrim se. S draftem se v teto sezone nepocitalo a to rychle zarazeni se mi nelibi takze jsem proti.

V pripade ze draft projde nebudu delat krky a normalne budu draftovat :)
Víte proč je Stanley Cup ta nejkrásnější trofej na světe.. protože je tak těžký jí vyhrát... 70 / 93 do play off :giggle: :thumbsdown:
Wanic píše:Víte proč je Stanley Cup ta nejkrásnější trofej na světe.. protože je tak těžký jí vyhrát... 70 / 93 do play off :giggle: :thumbsdown:
zozes odpovedat na moju otazku alebo nie? lebo uz vieme ze nie si za mna zaujima ci nema problem draftovat ked by sa draft i tak uskutocnil... :roll:
11 - 9 .. ostava Dado a Marco, nedali vediet?
petrik píše:
Joe S. píše:Každý sa do každej hry zapája, lebo chce vyhrať a ruku na srdce, kto z účastníkov KTL sa zapojil do súťaže pre to, aby vyhral a kto z dôvodu, aby mali po samaritánskom kroku možnosť hrať čo najdlhšie viacerí.
to je presne zhrnuty cely tvoj problem - ty beries KTL ako honbu za vitazstvom a tvojim primarnym cielom je porazit ostatnych. mas na to samozrejme pravo, ale vysledny efekt je potom ten ze to cele beries az moc vazne :giggle:

ja napr. beriem KTL primarne ako zabavu, nezucastnujem sa jej preto aby som vyhral, ale aby som sa co najviac zabavil. pripadne uspechy su len prijemnym bonusom. :neviem:
ako by si písal, keby si po neviem koľkých rokoch nevyhral ani raz :sarcasm:
To janik: no k tomu jsem se vyjádřil už ve svém prvním příspěvku.. určitě bych s tim neměl problém, navíc je to celkem jedno, když už nemáme ani teoretickou šanci na play off :jn: :slap: .. jenom sem napsal, co mělo být napsáno... :klobuk:
:pray: :dudo: zahlasuj správne, ako písali tvoji tímoví kolegovia :pray:
ano ja by som draftoval. :)
keďže som si vyriešil spory v tíme týkajúce sa draftu ( väčšina z vás vie ) - tak zmením hlas záväzne a naposledy - SOM ZA DRAFT!
cepi píše:aky zasah do timu, ci rozlozenie jeho vnutornosti :D

aký zásah? napr. ten, že ten kto ledva postúpi do play off, bude brať najlepšieho voľného hráča v tabuľke jednotlivcov, ale pre tých, ktorí boli v tabuľke vyššie, ostanú hráči, ktorí sa potácajú na dne tabuľky, nie je to zásah a neprimerané zvýhodnenie jedných na úkor druhých? Toto je jednoznačne aj zásah do regulárnosti súťaže aj do základného zmyslu a podstaty celej hry. Kde je fair-play?

Keď chcete, aby bol čo najvyšší počet ľudí čo najdlhšie v hre, nech sa páči, zrušte celé play off a spravte 5. kolo ZČ a víťaz bude ten, kto získa najviac bodov za celú sezónu. Alebo nech postúpi 8 tímov do play off z každej konferencie, nie len 7 (ako písal dejf).

Nezdá sa vám, že je dosť veľký odpor proti zhovadilosti vymyslieť draft tesne pred koncom súťaže? Tu nejde len o mňa, ja len bojujem s veternými mlynmi (resp. natvrdlými hlavami pomazanými).


Naozaj apelujem na vás, nerobte z KTL, jej pravidiel jednu veľkú frašku.
Joe S. píše:
cepi píše:aky zasah do timu, ci rozlozenie jeho vnutornosti :D
aký zásah? napr. ten, že ten kto ledva postúpi do play off, bude brať najlepšieho voľného hráča v tabuľke jednotlivcov, ale pre tých, ktorí boli v tabuľke vyššie, ostanú hráči, ktorí sa potácajú na dne tabuľky, nie je to zásah a neprimerané zvýhodnenie jedných na úkor druhých? Toto je jednoznačne aj zásah do regulárnosti súťaže aj do základného zmyslu a podstaty celej hry. Kde je fair-play?
pokial viem tak v minulych draftoch sa vyberalo v poradi od najlepsich timov v ZC. najslabsi postupujuci vyberali posledni. bola to dalsia mala odmena za dobre vysledky v ZC (v klasickom formate PO to bola dokonca jedina mozna odmena - s vynimkou volneho prveho kola pre najlepsi tim konferencie).

ale tak ci tak zacinam mat pocit ze z draftu tuto sezonu nakoniec nic nebude napriek tomu ze vacsina GM je za (aktualne zase 12) a vas co vam to vadi principialne a tazko by ste sa s pripadnym draftom zmierovali je len hrstka (vacsina z tych co su proti by nemala problem sa s tym zmierit ak by sa to nakoniec robilo).
problem je ten ze tych zopar ludi (Joe a spol.) by v pripade ak by sa akceptovala vola vacsiny a draft by sa zorganizoval robila okolo toho ovela vacsi humbug (ci dokonca problemy?) ako ta vacsina co je za draft v pripade ak by sa nakoniec neuskutocnil - ti by to podla vsetkeho nemali problem akceptovat a normalne fungovat dalej (co sa o tej prvej skupine tvrdych odporcov asi neda? povedat...)
takze pre "vacsi pokoj" mozno nakoniec z toho draftu nic nebude... :thumbsdown:
Joe natvrdly si tu zatial tak ty ak dobre vidim :)

inak ako pisal petrik neviem kto rozsiril famu ze najslabsie timy v drafte vyberaju prve :?: a dalsia fama ze sa niekde napisalo ze PO draft nebude, cital som si temu kde sa zverejnil format PO na aktualnu sezonu a ani zmienka o tom ze by to malo nahradit PO draft a podobne ako Joe naznacil.

riesi sa to ku koncu lebo len na konci vieme kolko timov realne zostalo, kolko je tiperov a podobne, okrem toho do PO draftu idu ak sa prihlasia aj volny tiperi nie len z timov a keby bolo dostatok volnych tiperov tak sa z tych timovych v tom PO drafte nemusi vybrat nikto keby GM si tak vybrali a co by vam vadilo potom? uz by tam nefiguroval petrik (co vadi DD), ani by Joe nemohol osocovat ineho clena komisie Wilda lebo kedysi dodrzoval a z casti urcoval pravidla (keby Joe sa zapojil tak ako Wild tak by ich mozno urcoval on ale lahsie je len kecat)

normalne ak vacsina GM bude ZA a tych par co bude proti ale nema problem akceptovat draft tak pre mna nieje dovod sa prisposobovat neprisposobyvym, mal som chut hlasovat uz proti draftu ale Joe ma utvrdzuje ze by to bola chyba nechat sa zatlacit nejakou mensou skupinou ktora vidi len svoju pravdu (ako ta nasa "pravica")

takze Joe aby si bol spokojny ja budem zase bojovat s natvrdlymi hlavami a budem jednoznacne ZA PO draft aby som ti spravil radost a tie veterne mlyny porazime :wink:
Neviem odkiaľ berieš, to že nám ako tímu vadí to, že by si petrik predĺžil sezónu :D Za to že sa radi podpichujeme? Mne je úplne jedno kto by bol a kto by nebol draftovaný, ja len draft proste nechcem ! To je celé. Ale aby som zodpovedal tvoju otázku...v rámci tímového hlasovania to vyzerá tak, že zrejme by sme v prípade draftu niekoho vzali, ale ak sa má tento pre mňa zásah do celej súťaže stať neoddeliteľnou súčasťou KTL, ako tu už bolo naznačené, toto bude zrejme moja posledná sezóna. A nazvite si ma kľudne ako chcete, trebárs aj ješitné decko, ale nevidím dôvod pokračovať v hre, ktorá je v tej najdôležitejšej fáze (teda PO) takto negatívne ovplyvnená.
ak by sa aj nejaky tim rozhodol nedraftovat, ja na tom nevidim nic zleho, ci uz by to spravil z dovodu, ze veri svojej stvorici (ved aj v ZC sa da tipovat v trojici, ak si veria) alebo kvalitou dostupnych tiperov (ja keby draftujem na spodku a na vyber su taki tiperi, co netipuju pravidelne, radsej by som nedraftoval, pretoze ma to dokaze strasne vytacat)

a ten draft predsa len nie je az takym zasahom do regularnosti sutaze, je to len vyhoda, ktora je vyhodnejsia lepsim postavenim v tabulke, ktoru moze podla svojho zvazenia kazdy vyuzit alebo nevyuzit, ine by to bolo keby sa zacnu ratat body od 3 tiperov, ale tak to nie je

ale vyzera to skor tak, ze pre dobro KTL by bolo lepsie do buducna draft zrusit
Petrik to nemyslíš vážne,že by si ustúpil z draftu len preto,že aby tu bol "väčší pokoj" a ustúpil tak nátlaku a detským hrám aké tu Joe predvádza už niekolko dní.Ak není po mojom nebudem ticho, budem tak dlho do vás rýpať,až vás to unaví a stopnete to.Asi tak týmto sa Joe riadi :nono: To sa práve nesmie stať,ja som bol inak tiež už pripravený ustúpiť,ale potom tu Joe predvádzal toto divadlo a už toho mám dosť.Ako uvedomuješ si,čo by si tým pokojom dosiahol?Teraz ak by sa ustúpilo menšine len preto,lebo sa už nemienite na tomto divadle zúčastnovať,čo by sa aj dalo chápať,tak vlastne odteraz v pokoji môžte zrušiť tipovačku ako takú,lebo čokolvek prijmete,ked niekoho napadne to zrušiť,dupne si a bude na vás dlho kydat a vydrží to dostatočne dlho robiť, tak časom vás tak znechutí,že to nakoniec prijmete.Pravidlá bud platia vždy pre každého rovnaké alebo vôbec sa na vykašlime a budeme mať anarchiu.Kde je napísané,že väčšinový názor musí byť viac ako o 1 hlas aj keby to tak dospelo?Nech mi ukáže Joe kde je napísané,že draft nebude v tejto sezpone a kde je napísané,že to uškodí KTL ako takej.Je to len jeho názor spolu s dajme tomu kajčom a pár ludmi,nie všetci čo hlasovali proti draftu ,si to naozaj myslí,skôr išlo o to,že sa urobila chyba,nemyslelo sa na to už na začiatku sezony a sa to neoznámilo,ano toto sa podcenilo a treba sa k tomu priznať,ale treba aj pochopiť,že bola táto sezona znehodnotená štrajkom v NHL rýchlo sa potom riešil opätovný štart v KTL a tak sa všetko vyriešiť nedalo a sepsat do detailu,čo teraz využil Joe a práve na tom sa snaží túto ve napadnut,zrušiť,ale to neznevažuje draft ako taký,lebo je to príjemne spestrenie KTL ,chalanom dá šancu si sezonu predlžiť,nových to priláku ku KTL,ako sa asi tak musia cítiť ludia,ktorým sa založenie tímu zamietlo a každý na nich .....lebo ich nepotreboval,všetky plusy už tu boli velakrát zverejnené cepikom,mnou,janíkom,tebou atd tak to nebudem rozepisovať nanovo,ale toto naozaj nechápem,ved ako už bolo spomínané,kto je proti draftu no tak nebude sa na tom zúčastnovať,ale prečo by mal názor menšiny toto všetko zrušiť a diktovať silnými rečami väčšine nech sa na to .....lebo oni sa inak vyhrážajú odchodom z nej.Ide nám teda o podchytenie záujmu ktorý v KTL tejto sezone nastal,alebo si naozaj necháme diktovať podmienky len preto,aby tu bol konečne klud a pár ludí spokojných,hoci väčšine by to žiadne problémy nerobilo skôr naopak?
WildCelt píše:
ale vyzera to skor tak, ze pre dobro KTL by bolo lepsie do buducna draft zrusit
Dobro KTL alebo radšej to stopnime lebo chalanom z DD plus pár dalším treba zalepiť ústa a bude tu klud?Tie plusové veci draftu prevyšujú negativa,to tu bolo už velakrát spomínané a chalanom vadí len to,že sa to otvára takto neskoro a nedohodne jednotný systém už nastálo ale stále sa to konzultuje a dohaduje od 0,uvedom si,že takmer nič od systému play off,počtu tímov v KTL ,počtu členov v tíme,až po dajme tomu tento draft,nikdy nebude bez kritických názorov a ak pustíte do gatí,vždy ked sa do vás niekto pustí a bude to robit dlho,až vás to otrávi a podla toho sa budete k tým veciam staviať,tak na seba pletetie bič a dávate návod ako postupovať ked bude chciet dosiahnut niekto aby bolo po jeho aj ked tie plusové veci budú mať viac ludí za,ako tomu je naopak.
Ako vobec to nie je tak jednoznacne, ako sa to tu snazis prezentovat..myslim to hlasovanie. Naviac stale sa tu (alebo skor na stranke KTL) ohanas akymisi novymi tipermi, ale ruku na srdce ozaj by si dal prednost nejakemu Eddynkovi pred petrikom ? (napriklad :D ). Tazko. Takze v konecnom dosledku by sa takmer kazdy tim rozsiril o jedneho tipera, ktory uz aj tak patri k staliciam KTL a ktoremu nerobi problem prist a tipovat od novej sezony bez ohladu na to, ci si ju predlzil v nejakom smiesnom drafte. Wanicovych 70/93 vyznieva komicky :jupi:
kajčo nikto nehovorí,že to bolo jednoznačne,ale to nebude skoro nikdy tak, aby väčšina súhlasila so všetkým čo sa prijme tak aby to bolo s ovela väčším plusom za ako proti v KTL.Nejde len o nových ale aj "starých" že majú o to predlženie sezony záujem chcú sa na nom zúčastniť,ved nejde o život ale len o hru a to,že niekto dáva prednost výhre ako takej,pred zábavou ešte není dôvod aby kazil možnost sa toho ludom zúčastniť len preto,že jemu sa to nepozdáva.A na priamu otázku či áno,či nie,tak ja som napríklad v tejto sezone priviedol pred 4 kolom do hry Veroniku do Hockey Kentu, ked som zbadal,že hladajú člena tímu,vysvetlil jej,kde sa zaregistrovať,komu napísať,kde sa má na tom zúčastniť,lebo som chcel aby boli sily vyrovnané a nebolo tu vela tímov ako michalov,kde tipujú v 3 či 2 ludoch a tým je sila tímu zákonite oslabená,hoci to bolo priame posilnenie súpera a môže nás to stát play off,priviedol som ku KTL jej partnera sezonu predtým,,priviedol som sem kedysi na začiatku aj F4F ked som o tom začal rozprávať raulovi,teraz chalani svojou šikovnostou a záujmom už tu majú 3 tímy,na tom podiel nemám,ale bez toho aby som sem raula nasmeroval asi by k tomu nedošlo nikdy,pomáhal novým ludom s problémami v KTL,teraz mám v tíme dreamera a velmi cenné služby odvádza pre mna,takže toto snad stačí ako ukážka toho,že sa snažím robit ku prospechu KTL aby sa tu ludia dobre cítili a zabavili sa a nejde mi len o nejaký úspech v podobe titulu ale o prospech KTL ako takej,lebo sa tu dobre cítim a velmi ma teší,že sem prichádzajú nový ludia ,ale s nimi sa musí pracovať,nie im zakázať tím,zakázat v drafte aspon ukázať,aký je rozdiel v tímovej tipovačke a len individuálnej,lenpreto aby som mohol vybojovat nejaký titul,nebudem tvrdiť,že by som ho nerád získal,ale ked ho nezískam,nezbláznim sa z toho,cítim sa tu dobre a na KTL mi záleží a som rád,že ju máme.
A ešte poznámka k tým stáliciam KTL čo by si ludia vybrali do tímu,janík,canesman,petrík,cepi,kopec dalších ktorý majú KTL v srdci neraz urobili pre nu velké kusisko poctivej práce a aj preto tu KTL stále je,záleží im na HF a sú tu už niekolko sezon,ak nie od úplných začiatkov, len mali smolu v ten ktorý moment sezony,že skrátka mali v tíme kolegov ktorý ich snaženie tým,že bud mali výpadky a nenatipovali,alebo netipovali vôbec,a napriek tomu,bojovali až do konca o play off, môžeš mi povedať,čo je na tom zlé,že by dostali 2 šancu v sezone si sezonu predlžiť a zahrat si s novými kolegami v drafte a predlžit si tak zábavu o nejaký ten den navyše?Písal si,že sa nikdy nebudú cítiť ako plnohodnotný členovia tímu,to asi nie,ale podla mna to je na nás GM ktorý si ich vyberú, aby sme im dali pocitiť,že nám na nich záleží,neberieme ich len ako nutné zlo,ale sme radi,že sa k nám pridali a zabavia sa tipovačkou v našich tímoch a podla toho sa aj oni budú v nom cítiť.
Dean no podla nazorov co citam to ani zdaleka nie je nejaka velka vecsina mozno tak na 60:40 pre draft...to nie je vela..pre tuto sezonu by som to nechal tak a dalsiu nech sa spravi z dostatocnym predstihom hlasovanie a hotovo..na co si to zbytocne zneprijemnovat? ved sancu dostane len nejakych 14 hracov ktory tipovat mozu nikto im nezakazuje ved je tam aj sutaz jednotlivcov
Anty ak by išlo o normálnu komunikáciu ako hoci kajčo poviem áno,podme do toho tak ako píšeš,sám by som pod toto pridal podpis ako 1,ale Joe tu napadá ludí už asi 4 dni za sebou len za to,že majú iný názor na vec,zosmiešnuje draft,vykladá petríkovi,že si to robí len pre seba aby si zachránil kožu tým,že sa play off zúčastní,napadá janíka,cepiho,vulgarizuje,využíva kadejakých klučiek k tomu aby ludí tak znechutil,že sa do toho nebudú chciet pustiť a ako vidím u Wilda či petríka tak sa im to úspešne darí,ked je síce tesná ale predsa väčšina za draft,tak zase tvrdí není to tak jednoznačné zrušme ten cirkus,skrátka ukazuje tu ludom,že ked sa mu niečo nepáči tak je ochotný od komunikácie normálnej prejst až k vyhrážkam odchodu z KTL,hoci podla mna má aj kus pravdy,že sa s tým asi na začiatku sezony nerátalo,či pozabudlo,tak hlasovanie GM podla mna je dosť vážny a oficiálny krok aby sa to všetko zahodilo len preto že si to chce za každú cenu vydupat a znechutiť ludom natolko,že by to najradšej vôbec zrušili,len aby mali klud.Naozaj toto chceme ukázať ludom,že tu máme to tak,že ked budú postupovat podobne,tak všetky argumenty a dohody sú ...len sa zalepí pusa kriklúnom tým,že vyjdeme v ústrety a ideme dalej?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS