Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Evil Insiders - Evil Kent

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

možno to bude sofitikovaný názov Rudé arekove právo a členovia tímu budú Vasiľ Biľak, Vladimír Ilič a Leonid :doh:
Mozem poziadat o zverejnenie IP adries nickov Bravcovy ksicht a Sentimentalny Milosko? Ak Dado tvrdi, ze si ich nevymyslel, nech to potvrdia, alebo vyvratia IP adresy, ktore musia admini vidiet.
mt-svk píše:Mozem poziadat o zverejnenie IP adries nickov Bravcovy ksicht a Sentimentalny Milosko? Ak Dado tvrdi, ze si ich nevymyslel, nech to potvrdia, alebo vyvratia IP adresy, ktore musia admini vidiet.
Já nevím proč každej chce něco dokazovat IP adresou. Ip adresa nedokáže absolutně nic proboha už se vzpamatujte. Není nic lehčího než použít anonymizér a změnit si ji. :roll:
Azizek píše:
mt-svk píše:Mozem poziadat o zverejnenie IP adries nickov Bravcovy ksicht a Sentimentalny Milosko? Ak Dado tvrdi, ze si ich nevymyslel, nech to potvrdia, alebo vyvratia IP adresy, ktore musia admini vidiet.
Já nevím proč každej chce něco dokazovat IP adresou. Ip adresa nedokáže absolutně nic proboha už se vzpamatujte. Není nic lehčího než použít anonymizér a změnit si ji. :roll:
Alebo iná vec, však je z Bratislavy, tam je WIFI sietí ako nasraných, to je problém s prihlásiť na inú sieť a toto vytvoriť? Samozrejme IP adresy by boli rozličné.
som rad ze po mojom navrate je to uzavreta vec, ako som tiez pisal nas..lo ma najviac to ze niekto prihlasi tim a realne ho chce len potopit za spoluprace niekoho ineho...

ta podobnost nazvov ako som tiez napisal mi nevadi ak teda sa nebude jednat o to ze niekto doplni pismenko a pod. ale ta podobnopst blue angels, blue flyers ci evil kent alebo evil insiders by vadit nemala, to prve slovo je skor ako pridavne meno urcujuce nejaky charakter hlvaneho mena

na zaver len taky maly postrech, nechce sa mi verit ze martin po tom co okaslal ako gm jeden tim ma viest nejaky iny tim...

taka mala spekulacia - formulacie prispevkov Dada a martina83 su hooodne podobne.... a i ked ip boli ine vieme ze to je to najmenej a clovek ktory ma dokonca vlastnu stranku nema problem tuto zalezitost osetrit :sarcasm:
janik píše:
taka mala spekulacia - formulacie prispevkov Dada a martina83 su hooodne podobne.... a i ked ip boli ine vieme ze to je to najmenej a clovek ktory ma dokonca vlastnu stranku nema problem tuto zalezitost osetrit :sarcasm:
si tu nebol včera večer, to bolo rodeo :lol2:
janik píše:taka mala spekulacia - formulacie prispevkov Dada a martina83 su hooodne podobne.... a i ked ip boli ine vieme ze to je to najmenej a clovek ktory ma dokonca vlastnu stranku nema problem tuto zalezitost osetrit :sarcasm:
:D to zas nie. Vidno, ze si mal od hf dlhsiu absenciu, inak by si nespajal Dada a martina do jednej osoby :giggle:
neskutocne co dokazete riesit pri jednej takmer bezvyznamnej hre...
Neskutočne krivdíte Martinovi. Neskutočne :hroza:
Are you sure? Dokáž opak :giggle:
ThrashersFan píše:Neskutočne krivdíte Martinovi. Neskutočne :hroza:
I kdyby, chová se jak ...... vždycky, tak se mu to sečetlo dohromady. :)
Chcel by som k tejto veci vyjadriť aj ja.Dlhší čas som nad tým premýšlal,čo všetko sa tu odohralo a musím priznať,že svoje rácio Dadova i petríkova časť o EI mala,iba k tomu sa tu chcem vyjadriť. :-((K tým hádkam a všetkému čo sa tu odohralo sa vracať nebudem, to je uzavreté dúfam,ak aj nie,nemienim sa do toho montovať,chcem sa tu baviť a nie venovať hrám Dada ak v tom bude nadalej pokračovať,všetko bolo napísané a povedané a budeme sa môcť v klude venovať príprave na novú sezonu NHL i KTL :roll: ). Ano bolo tu nestabilné vedenie Evil Insiders ,áno bola tu velká fluktuácia tipérov,Dado s martinom hrali trochu nefér hru v tom,čo už tu bolo povedané,ale v podstate len využili to, čo sme im my našimi odchodmi umožnili. Trochu ,sme so značkou a tradíciou EI hazardovali a oni to využili na to čo tu predomnou popísal petrík. :yes: Ked som to čítal,tak mi došlo,že toto presne sa odohralo,to bol zámer celého toho rozruchu tu a pri troche vôli a dialogu najmä zo strany Dada, sa celé toto mohlo v klude vyriešiť a mohol tu byť pokoj.Dado dúfam,že ked sa sem dnes vrátiš,tak už budeš pokojnejší,prestaneš stále vyhladávať zámienky k osočovaniu komisie i chalanov z HF ,(nejde o život ale len o hru a zábavu a nikomu sa tu nechce neustále preberať tieto hovadiny a neustále sa hádať.)v klude si vezmete s TF nejaký tím,či už MB,HK,úplne nový a pripravíte ho na novú sezonu. :sarcasm:

Za seba tu poviem jedno ako nový GM Evil Insiders.Dávam tu verejný príslub,že z tohoto tímu Evil Insiders už nikdy do iného tímu KTL neodídem,budem sa snažiť spravovať ho tak aby sa už nikto nemohol o neho takto obtierať vetami typu Evil je tím prostitútok a tým aj nadalej ostane,má nestabilné vedenia a vždy mal (je mi čudné,že si o neho potom tak stál Dado a toto všetko tu kvôli tomu stropil ale ok :roll: to už nevytahujme )Mám záujem vrátiť tomuto tímu predošlý lesk a slávu,aby jeho meno už stabilne ostalo zapísané na mape KTL a už nikdy sa nedostal do takejto situácie,ked mu hrozil úplný zánik.Budem rád,ak sa časom prihlásia aj ludia ktorý majú EI tiež v srdci,pôsobili v nom a radi by mi v tomto úsili pomohli,oni už vedia kto to je. :wink2:
no okej, myslim, ze toto by sme uz mohli definitivne uzavriet, a zacat sa venovat sezone. :) takze zamykam.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO