Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove nazvy konferencii

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Od novej sezony konferencie ponesu nove nazvy. Rozhodneme o nich my vsetci svojimi hlasmi.

Moznosti:

1. nazvy konferencii podla legiend KTL (zrejme derryl - openfire, ale o tom sa este bude hlasovat, ak tato moznost vyhra)
2. nazvy konferencii podla slovenskych a ceskych legiend NHL
3. nazvy konferencii podla zosnulych clenov HF - Chorche a cheatar.
4. ina moznost nazvov


hlasujte zaslanim prispevku s cislom, pripadne aj komentarom.

Vaha hlasov:
vaha hlasu GM s licenciou - 2 hlasy
ostatni tiperi - 1 hlas

Vyjadrite sa co najskor, zajtra v rannych hodinach to uzavrieme a dotiahneme detaily.
hlasujem za moznost 1)
1
1
1
toto bude IMO vybavene velmi rychlo :)
2

ak je to o hokeji a NHL, tak mi príde bližšia možnosť nazvať ich po niekom, kto v tomto športe aj skutočne niečo dosiahol, nazvať konferenciu po niekom, koho väčšina ani nepozná mi príde zvláštne. (môj názor)
1
Walt píše:2

ak je to o hokeji a NHL, tak mi príde bližšia možnosť nazvať ich po niekom, kto v tomto športe aj skutočne niečo dosiahol, nazvať konferenciu po niekom, koho väčšina ani nepozná mi príde zvláštne. (môj názor)
na jednu stranu mas svojim sposobom pravdu na druhu stranu - keby sme tie konferencie pomenovali odzaciatku tak po niekom tak nikto ani necekne lebo sa to pomenovalo pre tych co vedia o koho ide. myslim ze sme nepoznali vela inych ludi a urcite je blizsi niekto kto to tu rozbiehal ako nejaky hrac z NHL ktoreho poznas tak max z novin, telky atd.

Neviem ci vsetci poznali napriklad Stenleyho po ktorom je nazvany pohar pre vitazov a riesi niekto ze to radsej pomenujem po niekom koho som poznal teraz? proste legenda je legenda, a pre HF su legendy ludia co to rozbehli a nie hraci z NHL ... toto moj nazor
inak trochu pomimo..ale mozno ste niekto videli vcerajsiu lampu. Bola debata o futbale a hovorili tam presne o tom, ze tu na slovensku (vo futbale ale aj celkovo) si nevieme uctit legendy (priklad nejaky stary uspesny hrac slovana si musi kupovat listok na zapas slovana)..no ale to by ste museli vidiet/pocut.
Ja som za to, aby sme si v KTL uctievali nase legendy :) i ked radsej by som bol, keby sa tie legendy vratili.
suhlas s janikom a arekom
je to sice tipovanie zapasov NHL, ale je to ina, samostatna liga so samostatnym nazvom a vlastnou uz vcelku bohatou historiou. z tych par nadsencov co to na zaciatku rozbiehali uz mnohi v KTL neposobia, ale aspon takto symbolicky ich "ocenit" za ich prinos k vzniku celeho tohto projektu je to najmenej co by sa IMO patrilo urobit :yes:

kedze ja osobne v KTL fungujem od 2. rocnika, tiez mi nicky ako napr. kelemantia vela nehovoria, takze rozhodovanie o tom ktore dva nicky sa pouziju na nazvy konferencii necham na "pamatnikov" :D ale ako napad sa mi to urcite paci :yes:
1
1
1
No nechtěl bych hrát třeba v Jágrovo Konferenci... takže každopádně 1
4 :!:
4, nemenit nazvy, sucasne nazvy su pomenovane po 2 najstarsich timoch KTL, ktore boli pri jej zrode, jedna sa o konferencie timov, preco nemozu byt pomenovane podla timov, co ked sa Derryl vrati (rozmyslal o tom) alebo Open, nebude to divne, timy sa nevratia :!:
WildCelt píše:timy sa nevratia :!:
A to máš zaručené jak?
co skor zakazes, vratit sa Derrylovi alebo Eagles :?:
WildCelt píše:co skor zakazes, vratit sa Derrylovi alebo Eagles :?:
Aha, my už jsme u zakazování... No nic, nechme to být... :)
1
proč se jednoduše nepojmenují podle barev? BLUE / RED :?:

to by nikomu pak nebránilo návratu na scénu, jak klukům tak týmům.........zbytečně to všechno komplikujete.. :hroza:
1
.:Mike:. píše:proč se jednoduše nepojmenují podle barev? BLUE / RED :?:

to by nikomu pak nebránilo návratu na scénu, jak klukům tak týmům.........zbytečně to všechno komplikujete.. :hroza:
aj tento názor som ochotný podporiť, fakt by to malo byť o tom, veci zbytočne nekomplikovať, ide predsa o zábavu pár ľudí (čiže do 100)
Mňa by len naozaj úprimne zaujímalo, keď tí zakladatelia sú tak dôležití, prečo sa tu už pár rokov neukázali..? Pozrieť sa 2-3 krát v týždni večer na stránku, pozdraviť starých kámošov, to by som zvládol, aj keby som bol riaditeľom nadnárodnej spoločnosti... :frajer2:
Walt píše:
.:Mike:. píše:proč se jednoduše nepojmenují podle barev? BLUE / RED :?:

to by nikomu pak nebránilo návratu na scénu, jak klukům tak týmům.........zbytečně to všechno komplikujete.. :hroza:
aj tento názor som ochotný podporiť, fakt by to malo byť o tom, veci zbytočne nekomplikovať, ide predsa o zábavu pár ľudí (čiže do 100)
Mňa by len naozaj úprimne zaujímalo, keď tí zakladatelia sú tak dôležití, prečo sa tu už pár rokov neukázali..? Pozrieť sa 2-3 krát v týždni večer na stránku, pozdraviť starých kámošov, to by som zvládol, aj keby som bol riaditeľom nadnárodnej spoločnosti... :frajer2:
za istych okolnosti sa da podporit aj navrh na takto neutralne nazvy ale tiez to nema ziadnu hodnotu, preco potom by niekomu vadilo ked sa to bude volat po zakladateloch tejto stranky, ich financovatelov ... bez nich by tu nebol nikto z nas... mozno je problem ze by sa ohladne moznych mien malo aj napisat cca co spravili aby aj ti co ich nezazili mali moznost pochopit preco prave oni. a kto ich nepoznal pre nich su len neutralne nazvy tak ako red/blue ale isto su neutralnejsie ako nazvy dajme tomu po hracoch... tych je vela, kazdy fandi inemu, niektorych zase radi nemame najst tam zhodu je az nemozne.... a po zosnulych sorry ale nepride mi to vhodne aj z toho pohladu ze ich 90%ludi tu ani nepoznalo to nieje ucta uz potom a k tomu chorche bol aspon zo zaciatku pekny spamer a dost komplikovana postava na hf co si pamatam a cheatar bol dost nenapadny z pohladu KTL.

druha vec je ze byt majitelom tejto stranky tak tie konferenie proste pomenujem a basta, odovodnit sa to da a komu vysvetlenie nestaci ten vacsinou nieje spokojny so ziadnym riesenim.. demokracia je pekna vec ale v istych pripadoch ani nie je potrebna
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS