Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove nazvy konferencii

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

.:Mike:. píše:
janik píše: tim Eagles by nikdy ani obnoveny byt nemal, je to hanba sutaze i ked este z inej stranky a neviem kto z vas by chcel byt v time s tak poskvrnenou historiou - ked niekto z hry urobil bordel a podvadzal vsetkych ostatnych :!:
proč teda nesla jeho jméno jedna z konferencí ligy když je hanbou soutěže? :?
good question
ja osobne som teamy eagles ani dark riders nezazil (resp ak este fungovali v dobe ked falcons zacinali tak si to nepamatam :D), neviem o tych timoch vobec nic.
predpokladam ze pomenovat po nich konfrencie bol povodne wildov napad (ak sa mylim tak ma opravte) cize ta tvoja otazka bude asi nanho...
preco proti tomu nikto nemal namietky ak bol eagles taky team ako ich janik lici to veru netusim...
janik píše: je kopa inych sutazi, hier a neviem coho este a ked sa tam prihlasite tak mate tendenciu ovplyvnovat napriklad format sutaze alebo nazvy atd atd??? myslim ze nie, ked chcete sa zapojite a proste sa riadite tym co nejaky sef nastavil. a ci sa vam to paci alebo nie proste je to tak.
jo ale toto je KTL kde vznikla jakási anketa, ve které se snažím prosadit svůj názor.. :fucker:
Mike prebehlo hlasovanie ktore je uz aj ukoncene, pozde byka honit :D mas malu lobisticku skupinu :lol:
myslim ze sa to pomenovalo aj preto ze boli ako jedny z prvych plus v ramci nasej dobrej duse ze sme im odpustili i ked nezabudli :!: :D
to bylo podplacené! protestuji proti tomuto zmanipulovanému hlasování! :bee:
mal si nasadit agenta provokatera :lol:
.:Mike:. píše:to bylo podplacené! protestuji proti tomuto zmanipulovanému hlasování! :bee:
hlas ľudu, hlas boží, žiadna manipulácia :giggle:
janik píše:mal si nasadit agenta provokatera :lol:
velice vtipný.. :good:
Je mi to popravdě úplně šumák... ale dát možnost "nebo udejte vlastní návrh" (neboli 4) v průběhu ankety je celkem směšný ;))) .. protože když někdo vymyslí nějakej dobrej návrh... Většina lidí už má odhlasováno nebo ho chtěji trochu pozměnit a hodlaj o tom ještě mluvit = nulová šance vyhrát.... a podle mě tady se stalo zrovna to, že pro 4 by teď hlasovalo mnohem víc lidí... když si pročtu celej topic... jasně u mě vyhraje možnost 4, což předtim nebylo možný... protože žádná hmatatelná 4 nebyla....
janik píše:mal si nasadit agenta provokatera :lol:
agent provokatér bol o dom ďalej :lol2:
Wanic píše:Je mi to popravdě úplně šumák... ale dát možnost "nebo udejte vlastní návrh" (neboli 4) v průběhu ankety je celkem směšný ;))) .. protože když někdo vymyslí nějakej dobrej návrh... Většina lidí už má odhlasováno nebo ho chtěji trochu pozměnit a hodlaj o tom ještě mluvit = nulová šance vyhrát.... a podle mě tady se stalo zrovna to, že pro 4 by teď hlasovalo mnohem víc lidí... když si pročtu celej topic... jasně u mě vyhraje možnost 4, což předtim nebylo možný... protože žádná hmatatelná 4 nebyla....
a ktory ze to ten skvely navrh bol???

ako som uz povedal na sefovom miesto to proste urcim a basta, nieje to vec o ktorej by bolo treba diskutovat.. ma moznost sa poradit s absolutne povodnymi clenmi kto by bol ideal na ten nazov to je podla mna absolutne postacujuce. realne je to len nazov a pre tych co s hf daco odmakali, atd. tak ti vedia o kom je rec a nemyslim ze by niekto bol zasadne proti okrem Wilda ktoremu sa ten navrh proste nepaci no ale to je ok tiez
a nemal by sa zmenit aj nazov KTL, podla mna tu nie je ani jeden klub, nemala by to byt TTL :sarcasm:
ale mne je to tiez fuk, ved aj ja som pomenovaval divizie podla byvalych tiperoch, mne sa proste pacia tie nazvy po povodnych timoch, ja nemam nic proti Eagles ci Hymymu, bez nich (neho) by sme sa tu vobec nestretavali,

hymy, yano rulezz :rocker:
Já bych vypustil i slovo liga, pojmenoval bych to prostě Týmová Tipovačka...
WildCelt píše:a nemal by sa zmenit aj nazov KTL, podla mna tu nie je ani jeden klub, nemala by to byt TTL :sarcasm:

mas pravdu podme na to :D

a co sa tyka yana ach moj boze :lol: :hroza:
to su tie prave legendy :D komety
yana radsej nepripominaj lebo este sa tu objavi a bude zle to ani Dado nedosahuje jeho uroven i ked on to ani nerobil naschval len mu nikto nerozumel :D
Azizek píše:Já bych vypustil i slovo liga, pojmenoval bych to prostě Týmová Tipovačka...
:cool:
mozme to pomenovat aj TRT - totalne rozjeta tipovacka :lol:
ale mate pravdu, Eagles k prvemu titulu tusim gratuloval aj Bin Ladin ak sa dobre pamatam, nalieval do neho urcite tajne prachy, nevhodny nazov :D
janik píše:mozme to pomenovat aj TRT - totalne rozjeta tipovacka :lol:
Já jsem pro Týmovou Tipovačku, případně Totálně Nabušenou Tipovačku. Ale Týmová Tipovačka vítězí na plné čáře...
janik píše:mozme to pomenovat aj TRT - totalne rozjeta tipovacka :lol:
tak toto a Tymova Tipovacka ma dostali :rofl:

a yano :lol:
arek píše:
janik píše:mozme to pomenovat aj TRT - totalne rozjeta tipovacka :lol:
tak toto a Tymova Tipovacka ma dostali :rofl:

a yano :lol:
keď na Slovensku máme oficiálne označenie JEBO, tak prečo by nemohlo byť na hokejfóre TRT :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO