Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Konferencie

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

pridavam jeden z navrhov na rozdelenie konferencii. Je moj, dalsi navrh ma aj Joe, prida ho neskor, a kludne pridajte aj svoje.

EAGLES:
1 Drexel Dragons
2 Red Devils
3 Steelers
4 Falcons
5 Army Men
6 Strong Crocodiles
7 Cruel Prisoners

DARK RIDERS:
1 Blue Angels
2 FireBirds
3 Knights
4 Spiders
5 F4F Killers
6 Mighty Bulls
7 Blue Flyers
8 Sharks

zaradil som len timy, ktore uz maju licenciu.Vsetko tak, ako bolo v minulej sezone, cruel som dal k eagles a fb som navratil k dr.
Tu je navrh ked ziskaju licenciu dalsie timy.

EAGLES:
1 Drexel Dragons
2 Red Devils
3 Steelers
4 Falcons
5 Army Men
6 Strong Crocodiles
7 Cruel Prisoners
8 Hockey Kent (snad sa prihlasia, dado prislubil)
9 Master Gremlins
10 Black Orc


DARK RIDERS:
1 Blue Angels
2 FireBirds
3 Knights
4 Spiders
5 F4F Killers
6 Mighty Bulls
7 Blue Flyers
8 Sharks
9 Evil Insiders
10 Prievidza Turtles


podla mna by sme tych novacikov mali dat do eagles, pretoze tam sa prihlasilo menej povodnych timov a v DR takmer vsetky. Takze mi pride blbe dat novacika do DR a na jeho ukor pojde nejaky tradicny tim DR do eagles. Kludne moze byt DR bez novacikov a ti radsej nech nahradia prazdne miesta v eagles.
Tu je ten môj návrh:
Joe S. píše:EAGLES:
Drexel Dragons
Red Devils
Spiders / F4F Killers
Steelers
Falcons
Army Men
Sharks
Black Orc
Hockey Kent (až sa prihlásia)
Master Gremlins
21. prihlásený tím


DARK RIDERS:

Blue Angels
FireBirds
Evil Insiders
Knights
Spiders / F4F Killers
Prievidza Turtles
F4F Killers
Cruel Prisoners
Strong Crocodiles
Mighty Bulls
Blue Flyers
22. prihlásený tím
červeným sú buď tímý bez licencie, aleb oešte neprihlásené, s ktorými sa v KTL počíta
no ja beriem tuto sezonu ako kvazi "novy zaciatok" KTL - jednak nova stranka na ktoru sa vela veci presunulo, novy "revolucny" system vyhodnocovania, v komisii neostal obrazne povedane kamen na kameni, dost "tradicnych tiperov" a teamov zatial chyba (IC, KH, WC, cepi, Wildcelt, atd), na druhej strane dost uplne novych sa prihlasilo, v teamoch co zostali casto prebehli vyznamne zmeny...

z toho titulu by mi asi nevadilo ani keby sa urobi uplny "reset" aj co sa tyka rozdelenia teamov do konferencii a cele sa to vyzrebovalo nanovo :giggle: mohol by z toho byt zaujimavy "online prenos" zrebovania ked by sa po jednom zverejnovalo ktory team bol do ktorej konferencie vyzrebovany :D
petrik, co mas este vypitvo od narodenin? :12:
arek píše:petrik, co mas este vypitvo od narodenin? :12:
no dovol :D
IMO je to otazka na kolko si kto zaklada na tzv. "rivalitach" medzi jednotlivymi teamami vramci konferencii. ja napriklad prakticky vobec. porovnavat sa vramci tabulky, vzajomnych zapasov atd s red devils, drexel dragons a dalsimi teamami nasej konferencie nie je pre mna o nic "atraktivnejsie" ako by bolo porovnavanie s blue angels, mighty bulls, knights atd... skor by som to bral asi ako prijemne "spestrenie" resp. vybocenie zo stereotypu...

mozno som s takymto pristupom jediny, mozno by sa nas naslo viac... uvidime ci ma v tom niekto podpori :D
Já bych taky nebyl proti novému rozlosování, nevidím na tom nic špatného :)
Ja som tu práve toto čo ty petrik chcel napísať,vidím,že si ma už predbehol,takže ok,ušetril si mi čas,presne takto to vidím aj ja a vôbec by som nebol proti novému rozlosovaniu. :good: Práve naopak,argumentovať tým,že kde a kedy ten ktorý tím pôsobil a akú to má tradíciu,si myslím,že sa dá u tímov kde GM a väčšina chalanov ostala stejná celý ten čas,len kolko tu takých tímov vlastne ostalo?Povedzme si na rovinu, tradíciu EI tvorili Open,Eman,DD zase s Derrylom a Chesterom,Tím býkov MB s marom,IC s Wildom,medikom .... atd.ale to všetko je už preč,tímy ostali ale s novým vedením i chalanmi a to je sakra rozdiel oproti tomu ako to fungovalo predtým a to sa týka aj rivality medzi tímami atd..To sa nevráti,len preto,že sa ten tím nepremenoval,je to úplne nový začiatok a snaha zanechať svoju stopu v KTL.
ja by som sa to nebal potiahnut aj do este vacsieho extremu a rozdeloval by som teamy do konferencii nanovo pred kazdou sezonou :yes:

asi takym stylom ako sme za mladi v zime na rybniku pred zapasom "rozhadzovali hokejky" (predpokladam ze rovnakym stylom sa chlapci delia do muzstiev na vacsine rybnikov :D ) ale na druhy den sme ich rozhadzovali zas a na dalsi zas - kazdy den sme hrali inak premiesani, kazdy ten zapas bol jedinecny a iny ako den predtym :thumbsup:
myslim ze by sa to dalo aplikovat aj na sezony KTL :yes:
myslim ze rozdelit na novo sa moze - nahodne i ked na druhu stranu by asi bolo fajn zachovat nejaku tu silu timov rozdelenu- cize finalisti by nemali byt v tej istej konferencii... mozno sa timy a obsadenie v nich pomenilo no na druhu stranu treba brat v potaz aj nejaku tu historiu a statistiky nieje dobre ked sa to asi moc miesa potom ta vypovedna lehota nestoji za nic cize ak tak premyslam som skor za zachovanie rozlozenia s nejakymi rozdielmi dajme tomu.. pripadne novacikovske timy nech sa rozlosuju nahodne...
sice by som bral konferenciu DD, FB, BA. IC(keby tipovali), EI a spol ale to je asi nerealne :) i ked by sa to dalo rozdelit dajme tomu podla historie - stare timy spolu, nove timy spolu, ved vela novacikov dokonca vyhralo celu KTL takze co sa toho tyka tak o sile sa bavit nemozme a mozno by tak bola vacsia zabava kedze by sa bavili ti stari harcovnici spolu a ti novi by vytvorili nove kontakty medzi sebou tak ako my kedysi
osobne by mi chybali zapasi proti Steelers, Falcons ci Army Men a tak tiez by som chcel aby RD ostalo v konferencii Eagles
Ja som za navrh sedej eminencie ( :sarcasm: ). Prerozdelenie by mi vobec nevadilo, nas najvacsi rival Kenti zatial ani nie su prihlaseni, takze som za :yes:
Me se petrikuv, resp. Milosuv navrh zamlouva a takove online losovani by mohla byt sranda. Ale pokud nekdo lpi na zachovani rivalit to taky dokazu pochopit, takze je mi to celkem jedno. Stejne o tom rozhodne komise, ale pokud by byla nejaka anketa tak podporim ten zmineny navrh :)
nuz, vidim to tak, ze urobime hlasovanie :-O
asi tak :-(
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG