Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ALL-STAR

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

najvyssi cas zacat sa hecovat
:hit:

kto vyhral predchadzajuce rocniky?
ZAPAD a vyhra aj tentokrat :bitka3:
zapad je najlepsi :good:
vtedy vychod nemal mna :P
btw moze sa uz natipovat ? :)
zapad :fucker:

vychod wins :oslava:

snad by aj nas GM mohol prehovorit :box:
aky komfort je pripraveny pre ucastnikov? budu aj skills sutaze??? navrhoval by som jednu v :prines_pivo:
Joe S. píše:zapad :fucker:

vychod wins :oslava:

snad by aj nas GM mohol prehovorit :box:

Taky cekam co z Cepiho vyleze :D ALe treba ma tajne trumfy a nechce je vykladat na stul... Jinak jak jsem si vsiml my tam mame ruznorody vyber zatim co za soupere nastoupi defacto 2 tymy akorat nevim jestli hrajeme proti Ohnivym kocicakum nebo Zmrzlym ptakum :lol3:
selly, len aby z cepiho nevyliezlo len :ho*no: :D
arek píše:aky komfort je pripraveny pre ucastnikov? budu aj skills sutaze??? navrhoval by som jednu v :prines_pivo:
tak to by sa hralo asi len o tretie miesto :wink:
Joe; :lol3: :lol3: no nechme se prekvapit :D :roll:
Jinak panove na tu zminenou skill soutez bych si veril, po tydnu stradani mam zizen jako tram :pivo2: :pivo2:
Joe preco iba o tretie? :-P
z dejiska All_KTL_Stars diania sa hlasi vyslana redaktorka timu CH Frederika F., ktora vyspovedal 3 clenov hviezdneho vyberu EK (JoeS, petrik, Selly) ktori sa uz nachadzaju v dejisku zapasu..zvysna 4ica (MartinFC, Excelent, Svako, TA) absolvovala vcera spoznavaci zajazd po Bezovciach (vesnicka r.´08) ich sprievodcom nebol nik iny ako miestny vajda Ludo Medik, ktorym spominamym clenom hviezdneho vyberu poukazoval 3 dominanty vesnicky: futbalove ihrisko (na ktorom sa zdrzal jedine MatinFC), kostol (v ktorom sa vyspovedali TA + Svako), miestnu hospudku (v ktorej nasaval excelent) spominana 4ica sa do dejiska zapasu dostavi par hodim pred jeho spustenim

JoeS. :oslava:

:?: Ako stary KTL harcovnik ste viac menej pocitali s nominaciou do All Stars vyberu, je to pravda?
:arrow: Nepovedal by som, že som čakal, ale tajne som v to dúfal, keďže mojmu tímu sa celkom darí. Aspoň mám možnosť na reparát, keď vlani som v All Stars Game zlyhal a to som mal formu, tak teraz to bude naopak a dúfam, že trápiaci sa Joe pomôže vyhrať Východu :frajer2:

:?: Ako Asistent GM, je Vasou ulohou poskytovat GM nejake (pred)zapasove, informacie, rady..môzete nam prezradit aspon jednu z nich?
:arrow: Mojou základnou úlohou bude kontrolovať pitný režim :oslava: tiež počas zápasu voliť správnu taktiku podľa vývoja zápasu, keďže GM môže byť indisponovaný, že frederika? :wink:

:?: Urcite ste zaregistrovali fakt, ze v Rider´s vybere sa predstavia az 30 clenovia timu IC pricom jeden clen z ich timu, pan WildCalt je zaroven aj predsedom KTL..nesmrdi Vam tu nieco? (smiech Frederiky pozn. F.)
:arrow: To teda, niečo tu riadne zapácha, to budú asi Wildove ponožky, alebo tričko hokejforum.com, ktoré mu doniesol ježiško a od Vianoc ho zo seba asi ešte nevyzliekol. Ale je to podozrivé, no že by malo Íce Cats až 30 členov? To aj elý fanklub príde na zápas? :D (ups,chybicka sa vloudila, ide samozrejme o 3 clenov, poz. F.)

:?: Wild, arek, janik, chester to su stare KTL paky, trufate si? nejaky specialny odkaz pre tieto spominane postavicky?
:arrow: No čo im odkázať, že nech sa trasú, lebo vyberám hokejku, ktorá je pripravená špeciálne pre derby zápasy s diablami, s oceľovou čepeľou a tiež nech sa tešia na ďalšie prekvapenia z našej strany

:?: Pred samotnym zapasom ste absolvovali skiils sutaz v :prines_pivo: a Vasim superom bol asistent kapitana RK arek...zo zakulisia k nam prenikli informacie, ze to pan arek ponekud nezvladol a nad jeho startom, resp. pohybmi vysi ?
:arrow: Chlapec mal slabú výdrž, čakal som, že znesie viac, ale tak aspoň dnes strávi celú noc obíjmaním svojej lásky, záchodovej misy a zajtra bude v zápase nevládny :D

:?: Vas tip na konecny vysledok?
:arrow: Vyhráme, neviem o koľko, ale bude to o dosť


Petrik Obrázek

:?: Blahozelam pan umelec; titul cistic sprch a vystroja je bezpochyby v spravnych rukach, co to pre Vas znamena?
:arrow: je to velke zadostucinenie ze si kompetentni vsimli moju dlhodobu tvrdu pracu a zaroven je to pre mna aj ohromna pocta byt sucastou takejto prestiznej akcie. budem sa snazit prejavenu doveru nesklamat a sprchy vycistit tak ako este nikto.

:?: Poviete nam kolko roletiek ste za ten cas postahovali a kde ich mate vsetky ulozene, resp. vystavene?
:arrow: presne by vam to vedel povedat predseda mojho fanklubu Joe S., ja som to uz davno prestal pocitat. ale Joe ako moj najvernejsi fanusik kazdy moj uspesny zasah oslavuje a vedie si podrobne zaznamy. stara sa mi aj o sien slavy a pochybujem ze by mu v nej nejaka moja roletka chybala

:?: AllStar vystroj ste pre svojich spoluhracov vycistili do najmnensich detailov?
:arrow: v tomto smere je uz vsetko dokonale pripravene

:?: Vasim kolegom na superovej strane bude chester, dlhodoby clen KTL, dozvedeli sme sa, ze na cistenie sprch pouzije SAVO, akym prostriedkom by ste chceli kontrovat a ziskat naslednu trofej NAJluxusnejsia sprcha AllSTars´09?
:arrow: mam pripraveny specialny supertajny prostriedok po pouziti ktoreho sa budu nase sprchy ligotat tak ze sprchy zapadu zblednu zavistou (ale ani to im nepomoze a trofej naj sprcha bude bez najmensich pochyb nasa)

:?: Vas tip na konecny vysledok?
:arrow: rozprasime ich

Selly8 :slintac:

Dobry den slecno redaktorko doufam ze Vas muzu pozvat na nejaky drink, nerad bych aby mi pri tom dlouhem vycerpavajicim rozhovoru vyschlo v ustech...btw jaktoze ja jsem nebyl pozvany na soustredeni :-O toto je diskriminace, holt zelenaci to maji tezke :x

:?: pan Selly, za prve, nie ste môj typ, za druhe, som tu pracovne tak prejdime rovno k veci, v poriadku? :?: Vasa premierova ucast v AllStar zapase to potesi?
:arrow: tak samozrejme potesi, alespon muzu na chvilku zapomenout na ne zrovna povedenou sezonu co se tymoveho uspechu tyka a tesim se az poznam osobne sve hvezdne spoluhrace, v batuzku mam samozrejme neco na privitanou coz jiste mlsne jazycky spoluhracu oceni, pokud uz mi tedy batoh neprohledal jisty Joe S znamy svym az moc kladnym pristupem k alkoholu :D

:?: Ste si vedomy toho, ze ako naj novacik s titulom zberac pukov budete obskakovat svojich spoluhracov z timu a najmä GM EK?
:arrow: Radeji bych obskakoval Vas slecno redaktorko, ten Cepi si svoje lidi umi vybrat :good: Ale jasne pocitam s tim, ze na moji adresu padne nejedna ustepacna poznamka typu ' mladej podej to, dones tamhle to' ale co se da delat, ale aby bylo jasno hlavne se budu venovat hre coz jiste souper pociti :buchac: Ale jsem rad ze v tom nebudu sam, muj spoluhrac petrik mi jiste rad pomuze :lol2: A pro naseho GM mam specialni puky dvojnasobne velikosti, aby se aspon jednou za cas trefil :frajer2:

:?: Zoberiete si do parady nejaku konretnu all star postavicku z Riders Konferencie?
:arrow: No samozrejme a ted uz muzu vzkazat Josefovi1975, Pepo tes se na vyprask :box: Aby bylo jasno jsme oba ze stejne valasske hokejove lihne, tak kazdy musi vedet kdo je kurna lepsi :razzi:

:?: Odkaz pre Vasich Rider´s superov?
:arrow: Kdyz je Selly na placi, tak stahnete ocasy!! Hej nemehla zapadu ja vam zvednu naladu :fucker:

:?: Vas tip na konecny vysledok?
:arrow: Tady neni o cem, vitezstvi bude nase a uz se tesim jak to vsichni oslavime :pivo3: :ejha: :wawe: Samozrejme na ucet GM, takovy pivny domcek bych si nechal libit :D A doufam ze Vas tam slecno uvidim taky, rad bych s Vama jeste neco probral :roll:


na stretnuti nechybali ani akreditovani paparazzi, ktori dali jasnu odpved na to, ako nadrzany Selly :pleaseantry: uspel :pleaseantry: v dobijani Frederiky
:arrow: Obrázek na lade mu to pôjde hadam lepsie
:cool:
:lol: ja mam pocit ze selly , joe a petrik budu indisponovany alebo zamestnany inymi ulohami ako strielanim golov do nasej siete :D
Dobre chlapi tak som zvedavy ako to dopadne a hlavne ma zaujima moj mini suboj s petrikom kto viac potvrdi svoju nominaciu :D Dost dlho som rozmyslal nad tipmi co znamena ze je vysoka pravdepodobnost shotoutu nakolko sa mi to stava skoro vzdy ked dlho spekulujem :cool: ale mozno sa mylim... v kazdom pripade ZAPAD DO TOHO :!: :!: :!:
no pekne chesto tak ak ty budes mat nulu, ja budem mat dve :lol2:
No toto, takovahle svinarna :evil: Bych ty fotografy nejradsi nakopal do riti :bac: Nastesti neodfotili vsechno, ale i tak mam naladu pred zapasem pekne zkazenou a radeji uz kabiny ven nevylezu :D Pujdu se asi pomazlit se svymi puky, ktere pomalicku chystam pro sve spoluhrace
Obrázek
Tak konecne jsem potkal i petrika :cool: a nejsem tu sam kdyz ostatni flamujou v Bezovcach
Obrázek
ale ten sajrajt co po tebe v sprche ostal po interview s frederikou si utres sam mlady :lol: :lol: :lol:
:thumbsup2: !!! EAGLES DO TOHO !!! :thumbsup2:



DARK RIDERS dostanou nakládačku :yes: :D

:razzi: Obrázek :razzi:

:fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker: :fucker:

:yahoo: :lol: :wawe: :lol3: :lol3: :razzi:
uz natipovali vsetci :frajer2:

tak podme, natrime to cepikovcom, zapad bol, je a bude lepsi, aj ked to uz je DR :D

neviem ci mam aj vobec cakat do rana, ved je jasne, kto vyhra :cinka:
4 zapasy budeme mat za sebou uz okolo 23:30 o takomto case budeme uz o maalicko mudrejsi :) snad Chesto nesklame :D
janik píše::lol: ja mam pocit ze selly , joe a petrik budu indisponovany alebo zamestnany inymi ulohami ako strielanim golov do nasej siete :D
len aby si sa nepo.... ved vies co :D
a alkohol je len povinny doping pred zapasom :oslava:
noo bude to zaujimave :) nespocitaval som vsetko po 4 zapasoch, len tak letmo som prebehol a hla arecek zaznamenal plnu 4 trefu :roll: ale zas my sme kontrovali vyrovnanostou...ja, Selly, Svako, Martin zo 4 zapasov cekli 3..takze po 4Z sme o nejaky nepodstatny bodik asi hore :) uvidime rano :coucou:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES