Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Free Tipers

Tu sú uložené tabuľky KTL a dôležité témy, ktoré je treba archivovať. V žiadnom prípade nemazať!!!

Sem nech sa napise kazdy volny tiper, ktory by mal zaujem o tim. Tato tema sa bude priebezne aktualizovat aby tu boli len ludia co su naozaj este bez timu. dakujem.

edit: poprosim tiperov co sa tu zapisu aby si odstranili z podpisu svoj stary klub aby to ludi nemylilo a tak ste mali mensiu sancu ze sa vam niekto ozve.
ja som !!!! bez tymu a chcem byt v tyme
Fire birds nepredlzi so mnov takze na dalsiu sezonu som volni.Takze ak by mal niekto zaujem informujte ma.
Aj ja som voľný tipér.Ak bude mať niekto záujem, nech sa mi ozve. :frajer2:
I BigPete je volný hráč bez omezení:-)
Tu som tu ja som tiež volny som talent fakt....dufam že ma dakto vezmete k sebe... už sa tešim :cinka:
já jsem taky volný!
mike, coloradcan, milos a dalsi je vas tu dost tak skuste sa dohodnut a zalozit novy tim, podla doterajsich vysledkov va to slo dobre tak hor sa do toho
janik píše:mike, coloradcan, milos a dalsi je vas tu dost tak skuste sa dohodnut a zalozit novy tim, podla doterajsich vysledkov va to slo dobre tak hor sa do toho
nj skvělý nápad,ale chtělo by to někoho kdo umí s grafikou aby vytvořil logo týmu.
.:Mike:. píše:
janik píše:mike, coloradcan, milos a dalsi je vas tu dost tak skuste sa dohodnut a zalozit novy tim, podla doterajsich vysledkov va to slo dobre tak hor sa do toho
nj skvělý nápad,ale chtělo by to někoho kdo umí s grafikou aby vytvořil logo týmu.
to je najmenej,.zaklad je vytvorit tim t.j. pocet hracov (aspon 3 max. 4), dat mu nazov, logo je detail..o to by sa postaral wolf169..je to na Vas..cim skôr zacnete tym väcsia sanca pre Vas..skus oslovit volnych tiperov, to je prvorade :frajer2:
ano presne z grafikou neni problem aj ked mam teraz malo casu ale aj tak staci napisat a ja sa o nieco pokusim :) :)
wolf169 píše:ano presne z grafikou neni problem aj ked mam teraz malo casu ale aj tak staci napisat a ja sa o nieco pokusim :) :)
ok,tak já s tebou budu počítat :wink:
Prosil bych, aby se sem napsali Ti lidé, kteří chtějí hrát v KTL a jsou volní. Podmínkou je také, abyste měli na tuto hru čas a měli o ní zájem. Chci být totiž informován jak bych mohl doplnit tým.
Tak pani a damy mate jedinecnu moznost, tim FireBirds hlada tipera, mozno prvy a posledny krat takto verejne. Takze ci uz ste v timoch alebo nie kto ma zaujem nech mi napise PM. uplnych novacikov neberiem, musia mat nejaku historiu na HF za sebou. Slusny pristup na net a aj dobru komunikaciu vo vnutri timu.
No chcem oznámiť, že sa po tejto sezóne, stanem voľným tipérom.Ak by mal niekto o mňa záujem, nech mi napíše SS. :twisted:
MÁM JEDNO MÍSTO V TÝMU VOLNÉ,TAK KDO BY HO CHTĚL ZAPLNIT TAK AT SE MI OZVE PMKOU !
Od rana bude na listine volnych hracov doterajsi clen Best Bibbers, Extreme, dufam, ze tohto kvalitneho tipera niektory z timov angazuje :thumbsup:
Joe S. píše:Od rana bude na listine volnych hracov doterajsi clen Best Bibbers, Extreme, dufam, ze tohto kvalitneho tipera niektory z timov angazuje :thumbsup:
A kto bude za BB hrat? Mali by ste byt aspon 3ja. :o
Takže ako už Joe S. písal,SOM VOĽNÝ TIPÉR!!!

Chcem tipovať za nejaký tým a tak prípadne ponuky píšte cez SS!!
eman22 píše:
Joe S. píše:Od rana bude na listine volnych hracov doterajsi clen Best Bibbers, Extreme, dufam, ze tohto kvalitneho tipera niektory z timov angazuje :thumbsup:
A kto bude za BB hrat? Mali by ste byt aspon 3ja. :o
eman, vsak sme, dokonca 4, necitas klubove temy? :)
takze, aby som to tu trosku sprehladnil, tak volnymi tipermi zatial este su
Pista082
Cibula1210
cheatar
komisarmulen
pepek
Ivan
Extreme7
Durza
Yogy


timy so zatial tromi hracmi su
KILLER HORNETS
Spiders
ICE CATS


takze chalani, oslovujte sa sup, sup...3. kolo uz zacalo :roll:
Pista082
Cibula1210
cheatar
komisarmulen
pepek
Ivan
Extreme7
Durza
Yogy

Napadla ma taká vec,co keby sme vytvorili novy tym,ved je nas dost...ja yb som znovu zobral team EAGLES ako GM a 3 hracov by som potreboval,islí by ste do toho???ale piste co najrychlejsie aby sme nevymeskali vela z 3.kola KTL...
Extreme7 píše:Pista082
Cibula1210
cheatar
komisarmulen
pepek
Ivan
Extreme7
Durza
Yogy

Napadla ma taká vec,co keby sme vytvorili novy tym,ved je nas dost...ja yb som znovu zobral team EAGLES ako GM a 3 hracov by som potreboval,islí by ste do toho???ale piste co najrychlejsie aby sme nevymeskali vela z 3.kola KTL...
Tym Eagles ma velmi bohatu historiu, ved tim zacinal spolu z Evil Insiders a Blue Angels na nemenovanom fore, takze by bola skoda, keby tento tim posobil v nizsej sutazi, nakolko aj jeho fanuskovia :D ziju v meste hokejom :cool:
tak po dlhsom uvazovani som sa rozhodol hodit svoje meno na trh s volnymi hracmi... 8)
tak ak bude dalsi tim tak mam napad mohol bi sa volat fire devils a tu je logo http://image024.mylivepage.com/chunk24/ ... sakjlf.jpg
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS