Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DARE WOLFS

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Tak som sa teda po uplnom nezaujme o moju osobu rozhodol zbuchat novy team z volnych hracov...dufam, ze si teda nespravime hanbu...

Zostava (zatial 3 clenovia, 4. sa riesi) :
BigChief (GM)
Durza (1 sezona)
Yogy (1 sezona)
:) No cize noví tym strarí tipéri.....pekna kombinacia...Dufam ze tento tým bude poriadne šlapať...ma na to predpoklady a taktiez dufam ze bude v tomto tyme dobra vnútorna komunikácia nielen medzi tipermi ale aj medzi vedením klubu a fanušikmy :):)
tak vitajte. zaradil som vas do vychodnej konferencie, po prve preto lebo minule kolo bol o tim viac v zapadnej , po druhe preto lebo vcsetci ste ucinkovali vo vychodnej a bude vacsia motivacia aj pre vas porazit svoje stare timy :)
Oukej...Diky...Budeme sa snazit zabojovat o vrchne priecky... :frajer2:
Presne tak,motivacia tu urcite bude najma co sa tyka Yogyho a Durzu byvalych to drakov :roll:
Uvidime ako sa uchytite v sutazi,ci to bude boj o prve priecky alebo priemer KTL :)
Kazdopadne aj ja vas vitam opat na timovej scene :D
janik píše:tak vitajte. zaradil som vas do vychodnej konferencie, po prve preto lebo minule kolo bol o tim viac v zapadnej , po druhe preto lebo vcsetci ste ucinkovali vo vychodnej a bude vacsia motivacia aj pre vas porazit svoje stare timy :)
Tak to mas teda sakramenstku pravdu!
Obaja posobili v time Drakov a museli sa porucat koli mojmu prichodu, veru nemaju ma asi prilis v laske :D alebo sa mylim :box:
Urcite vsak budu mat motivaciu navyse, aj koli tomu, ze sa dostali do vychodnej konferencie.
Ich vyhodou bude aj to, ze na nich nasi skvely fanuskovia nebudu piskat aleb bučat, ved si na nich aj tak trochu zvykli uz a urcite nejednemu z nich budu aj chybat, pretoze kolko ludi tolko chuti.
Aj mna takeho oblubenca :lol2: v time Drakov nemusi mat kazdy fanda v laske :oslava:
A inak vitajte novy tim :cool:
:o :cool: hohooo sefik prekvapil :wink: a hned GM :frajer2: tak vela stastia, urcite si na vas dablici posvietia :cert:

otazka..?..tie bannery Vam robil Lecavalier..? :lol:
cepi píše::o :cool: hohooo sefik prekvapil :wink: a hned GM :frajer2: tak vela stastia, urcite si na vas dablici posvietia :cert:

otazka..?..tie bannery Vam robil Lecavalier..? :lol:
baner som robil ja... :frajer2:
btw...neviem aky baner by mali RD, nebyt...zabudol som meno :oops: ...
VirtiQ..ale vidim ze macacie tlapky si poriesil hezky :cool: viac by sa mi pacilo, kebyze to cele vyplnis cierne ako jeden celok, to by bolo fajn..ale to je na Tebe ty si GM :frajer2:
cepi píše:VirtiQ..ale vidim ze macacie tlapky si poriesil hezky :cool: viac by sa mi pacilo, kebyze to cele vyplnis cierne ako jeden celok, to by bolo fajn..ale to je na Tebe ty si GM :D
presne toho som myslel... :frajer2:

mno to biele naokolo tam nemalo byt...len to neviem odtial odstranit...
daj si to do nejakeho editoru a len to orez ;)
janik píše:daj si to do nejakeho editoru a len to orez ;)
hmmm...mozno to bude pripadat divne, ale ja som to v nejakom editore dokonca vyrabal a dokonca som to aj skusal orezat...to tej kostrbatej podoby...ale ked som to ulozil, tak sa z toho stal obdlznik a orezane casti sa stali bielimy... :frajer2:
hm nehovor a ja ze si to nakreslil na platno :D
ale nie no neviem ale urcite sa to da, minimalne ak si pamatam v acdsee to slo hotovy obrazok som dal znovu editovat a orezal a dal ulozit uz len dany obrazok znova a zostalo to tak.
janik píše:hm nehovor a ja ze si to nakreslil na platno :D
ale nie no neviem ale urcite sa to da, minimalne ak si pamatam v acdsee to slo hotovy obrazok som dal znovu editovat a orezal a dal ulozit uz len dany obrazok znova a zostalo to tak.
mno acdsee nemam... :cry: ked zozeniem nejakeho zdatneho grafika, tak to orezem... :frajer2:
sefik skus ist s tym za wolfikom....zdatny to cloviecik :)
mno napisal som mu..zahulime, uvidime... 8)
Tak Durza zacal pekne...Ja s Yogym o trochu slabsie...
Dik za pochvalu :)...konecne som poriadne zabodoval hadam to tak pojde dalej :)
Dobrý deň ! Som rád, že som opäť v nejakom týme, ktorý mieri na tie najvyššie méty napriek viac než silnej konkurencii.
Som rád že sa opäť stretávam z Durzom, z ktorým sme náhle opustili tým drakov :shock: ale keďže tam bol ohlásený príchod hviezdy deryla a spolubojovníka milosa, zmieril som sa s tím :) . Aj by som si to rozdal s Derylom ale taká hviezda, má asi aj svojich vlastných bodyguardov :D nechám radšej tak a budem sa venovať svojim výkonom.
Ďaľej sa teším na spoluprácu s BigChiefom a dúfam, že nám to bude klapať a dotiahneme tým k výšinám.
Samozrejme treba 4 spoluhráča, pretože sme potom bez šance a tak aj naňho sa teším.

Hor sa za skvelými výsledkami :clap: !!!
Veru Yogy :D nase cesty sa opet spojili :wink: . Hadam bude nasa spolupraca lepsia ako v DD :frajer2:
Tak dnes nas potiahol Yogy... :frajer2:

Ja znova slabota... :cry:
NEboj :D urcites a rozbehnes :) .... ja som dneska trosku zakopol :oops:
Novym clenom teamu sa stal Afinogenov61...zmluva na jedno kolo...
Vitaj v teame... :frajer2:
Afinogenov61 srdecne ta vitam v nasej malej rodinke :wink: .Dufam ze budes prinosom pre tento tym :)
[quote="Yogy"] Aj by som si to rozdal s Derylom ale taká hviezda, má asi aj svojich vlastných bodyguardov :D nechám radšej tak a budem sa venovať svojim výkonom.

:D ma ich aj Chester :lol2: bez bodygardov je zatial dvojica Fear a Milos ale podla dobre informovaneho zdroja aj oni dvaja uz poziadali o dvoch :lol2:
Dovod: pred hotelom Carlton :D rozvasneny dav fanyniek sa vrhol na Feara :frajer2:
Mlade fanynky vek od 14 do 17 rokov :D
Milos je uz starsi, je ako ja vravim v najlepsich rokoch :cool: tak na toho sa vrhli fanynky vek od 22 do 85 rokov :D
Chudak Milos, bojoval, bojoval ale nakoniec sa tomu poddal :lol2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG