Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DARE WOLFS

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Tak Tybycek je dalsim clenom Dare Wolfs...
no dnes to nebolo najhorsie...ale ani najlepsie...ale my to nejako zbuchame...

btw. yogy pekne...
no jooooooooo, ale za vcera mam len dva body, to je malo...mohla som mat styri, ale bohuzial, zmenila som rozhodnutie a dala vyhrat nashville... som vam to dnes prehrala
:D Že prehrala, to potom by musle každý na seba brať vinu. A to by sme boli inak preťažený :) .
kacora píše:no jooooooooo, ale za vcera mam len dva body, to je malo...mohla som mat styri, ale bohuzial, zmenila som rozhodnutie a dala vyhrat nashville... som vam to dnes prehrala
hehe...tak to ja nam prehravam uz druhy mesiac... :cry:
BigChief píše:no dnes to nebolo najhorsie...ale ani najlepsie...ale my to nejako zbuchame...

btw. yogy pekne...
koho chces zbuchat? :shock: :shock: :shock:
:frajer2:
Ja viem ale aj tak ma to stve...mohla som mat 4 :(
tak dnes uz budeme konecne v plnej sile... :good:
hej konečne sa to vybavilo, môžme začať naplno makať :)
Ty makas naplno od zaciatku si dobry ale ja akosi padam...prvykrat podarilo a dost :plac: ...ak to takto pojde dalej tak sa splachnem :v_hajzli:
kacora píše:Ty makas naplno od zaciatku si dobry ale ja akosi padam...prvykrat podarilo a dost :plac: ...ak to takto pojde dalej tak sa splachnem :v_hajzli:
nevadiiiii...to sa spravi... :frajer2:
Trosku netradicne ale predsa :) Ako si mnohi vsimli moje vykony neboli vôbec dobré.....preto sa stalo co sa stalo :) (moje netipovanie za dare wolfs a nasledne opustenie týmu) malo to svoje dvovody vyhovujuce pre obe strany.....ale tieto vecicky vas trapit nemusia :)......Cize vydavam sa na cestu poznania a navratenia mojej formy :) .... odchadzam do Tibetu kde chcem najst vnutorný pokoj a vyrovnanosť...neviem ako dlho tam budem ale raz sa sem vratim a dufam ze uz budem podavat take vykony ako kedysi :)...Zbohom....a chlapci drzim Vam palce :) Go DW Go
hey v tíme je aj jedna baba durza :D no tak vela šťastia a nech ta forma pride čo najskor...nebolo by odveci založiť tím:-)
No ja som po perfektnom týždni asponň z môjho pohľadu, dnes vybuchol :sad2: . Ale keďže tybycek sa nemôže dostať na net natipoval som aj zaňho a jemu som chytil 9 bodov :cool: . Otrasiem sa a idem ďalej :good:
Konecne sme sa dostali na 4. miesto :thumbsup: , uz sa len vysplhat na 1. spravit vysoky naskok a bude dobre... musime sa sustridit a ostatni, TRASTE SA, su tu ODVAZNI VLCI :)
"kacora" = TRASTE SA, su tu ODVAZNI VLCI :)
Obrázek

:lol2:
naaa...ta treba poradne zamakat a zbadame co zrobime... :frajer2:
8) dnes sme si to pokakali, uz som mala pocit ze sa vyskriabneme vyzsie a uz sme az siedmi... a tak strasne som chcela dat Nashville na vyhru, no z neznameho dovodu som dala Calgary... mohla som mac 10, a zas by sme boli vyzsie :plac: uz budem davat co mi prv napadne, nie rozmyslat, lebo potom davam blbosti.
tak tak...zenska intuicia je dobra vec...mozno to bude fungovat... :frajer2:
Zenska mozno hej ale ja len dievcatko malunke :D Som rada ze som dnes nahrabala 7 bodov amohla sa pricinit o bodyd pre tim, aj ked z 8 zapasov mat len 7 bodov je bieda... Teda aspon pre mna hej lebo kym som mavala sukromne tipy tak som byvala lepsia
mne to tiez nejde ako kedysi...ale co sa da robit....treba dufat, ze sa z toho vyhrabeme... :wink:
No vidis kacora dnes si nas potiahla :) ja si drzim svoj priemer. Na zajtra je pripravenych moc stretnuti tak sa uvidi ako sme natom :D
no ale teraz som davala na Ottawu, no neviem ako jej to pojde kedze ma zranenych hracov, ale aj tak im verim, dufam ze Vas nesklamem
vyborne vlcatka...dostali sme na tretie miesto... :frajer2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS