Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DARE WOLFS

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

No veď hovorím radšej nechám tak :wink:. Nám zatiaľ také vymoženosti nechýbajú dokážeme si pomôcť navzájom a na nás skôr teraz zo začiatku útočia muchy a iné stvorenia takže nič vynimočné, pretože nevedia aké budeme hviezdy o nejaký čas :)

Aj ja srdečne vítam Afinogenova, teraz sme už v plnej sile môžme začať pracovať naplno.
Tak pred dnesnym kolom si musime navzajom drzat palce...zapasova porcia riadna...bola by skoda premrhat takuto moznost vysvihnut sa... :frajer2:
Veru dneska je hodne zapasov :)...nesmieme sklamat našich fans :)
Yogy píše: na nás skôr teraz zo začiatku útočia muchy a iné stvorenia
Dnes ma napriklad napadol rozvasneny roj much...bol som velmi stastny...pomaly ale isto sa stavam hviezdou...
mno dnes to nebolo najhorsie... :frajer2: treba takto pokracovat...alebo este lepsie...
nebolo to zle ale malo by to byt lepsie este :) s tymto sa nemozme predsa uspokojit 8)
:?
tak dnes nas pre zmenu potiahol afinogenov...ale stale to nie je podla mojich predstav... :cry:
Dnes som mal katastrofálny (ne)výkon. :sad2:
mno chalani...dnes to bol jeden z tych lepsich vykonov... :frajer2:
Veru a to ešte jeden z nás netipoval, pretože Durza je dočasne bez netu. Ale fakt dobrý výkon dnes.
Yogy píše:Veru a to ešte jeden z nás netipoval, pretože Durza je dočasne bez netu. Ale fakt dobrý výkon dnes.
tak ked sa poznate osobne, tak sa nejako dohodnite, nech ti da svoje tipy a ty ich sem das za neho...
Sory ze som nenatipoval posledne 4 kola co kolko fakt ma to mrzi ale nejak ma odpojili od netu :D :D a teraz som v kaviarni v meste tak ja sa nejak na tom tipovani dohodnem s yogim kym my nezapoja net....teraz idem hned natipovat...este raz sry
S potesenim vam oznamujem ze som spet v hre a v plnej sile :) ... net my uz ide v pohede takze vsetko je ok
Dnes sme podali celkom slušný výkon najmä BigChief :clap: a máme aj pekné postavenie v rebríčkoch tímov natože sme začali o niečo neskôr sa mi zdá. Sme šťastný Durza, teraz makaj!
stracame uz len 25 bodov na predposledneho v konferencii a 19 na predposledneho v lige...makajte, slapte...nech skoncime aspon na osmom mieste... :frajer2:
tak s Yogym to budeme musiet chvilku tahat sami... :frajer2:

good luck bro' :frajer2:
tak katka vitaj u nas... :frajer2:
dalsia slecna v time. zacina to byt uz naozaj pestre :) vitaj
dakujem za privitanie Je mi ctou byt vo vasom time :)
:o :o :o :cool: hehe vlcko, kurna no mam dost :lol2: angazovat kacorku, hmmm, pekne :cool: tak vela stastia Katka v tejto vlcej svorke :D som obzvlast zvedavy aj na reakcie z timu MB :angel: kto vie vie, kto nie, nech neriesi :wink:
cepi píše::o :o :o :cool: hehe sefik, kurna no mam dost :lol2: angazovat kacorku, hmmm, pekne :cool: tak vela stastia Katka v tejto vlcej svorke :D som obzvlast zvedavy aj na reakcie z timu MB :angel: kto vie vie, kto nie, nech neriesi :wink:
:frajer2:
heh mna to takisto velmi potešilo že začala tipovať a ešte viac ako vstupila...paradny vstup Kaci dnes si pekne zabodovala hned prva čo sa týka v tíme... :cool: prajem ti to len tak dalej :cup:
tak katka pekne... :cool: yogy tiez...len ja nic...:(
Aj ja srdečne vítam :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES