Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DARE WOLFS

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

kacora píše:dufam ze Vas nesklamem
ale katka, ved ste jeden tim, nevyjadruj sa ako keby si bola ich podriadena :)
SAk prave, sme tim, preto musim brat na vedomie, ze netipujem len za seba, ale aj za nich a ze sa musim o to viac snazit... Nechcem im byt len na obiaz, neziskat im body... len tak si tipovat, ale im aj pomoct vyjst vyssie... :)
No konecne sme sa vysplhali na druhe miest, teraz si ho uz len udrzat, som rada ze som mohla dopomoct mojimi 8mimi bodmi. Sme :cool:
Super... :frajer2:
Vyborne chlapci a dievcata...2x za sebou sme vitazmi dna...
Výborne zatiaľ sme na peknom druhom mieste :cool: ale zároveň prvý ako tým v umelci kola :D. Čiže vidno, že ak to dobre skĺbime môžme dosiahnúť aj vysoké umiestnenie. Len tak ďalej 8).
Ludia, ja koncim s tipovanim aj z forom, uz ma nudi, good bye, dakujem ze som mohla tipovat, moje rozhodnutie uz nezmenim, som fest napalena... dakujem Vam za vstko, drzim vam palceky budete mi chybat ...
:yahoo:
Tak sa maj pekne...Vela stastia....
Tak sa maj ako vidím už tento tým sa zmení od základov :o
Dnes ste nádherne potiahli tým BigChief a Tybycek len tak ďalej opäť sme medzi prvými :). Ja sa musím trochu dostať z tejto krízy lebo dlho som už nebol na takej nízkej priečke.
zatim pohoda chalani...pekne...
Chlapi hrajte lebo taku ,,formu´´ ako mám teraz som ešte nezažil :o :( . Všetky zápasy sa mi zdajú X ale nejak nepadajú.
napiste do topicu PRIHLASKY TIMOV vase zlozenie aj so zmluvami, prosim, aby som si vas mohol hodit do vyhodnoteni, tim treba prihlasit, aby som vedel ci s nim mam ratat alebo nie, musi sa prihlasit pred startom 1. kola, pocas kola uz bude neskoro, takze najneskor zajtra o 16:00, lebo potom vas budeme ratat az od 2. kola :!:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS