Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Panthers

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

no kezby sme boli aspon 6 tak pĂşotom fakt ze sme super , stahnut 45 bodovu stratu a este aj predbehnut dvoh , to by sme boli fakt dobry

neboj nic..predbehneme..len dnesne kolo som asitrocsku pokaslal..uvidime no nie?

ach boze:(to som cel ja.ako som povedal:(dokaslal som to:(aaaaaaaaaa..1 bod to yb som nemal ani keby som tipoval zhaluze..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Super chalani uz nie sme posledny , staholi sme 50 bodovu stratu ako nic ...SUPEEEER :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

to je super Ĺľe sme neni posledni,,,,,,,,,,dufam Ĺľe sa preberem uĹľ aj ja z tej krizy :cry:

Hm chalani , podme musime zabrat bo je to strasna spinavost ze nam chcu strhnut tie body.Uplne pi*ovina!!!!!Asi nezniesli ze sme stahli ten 50 bodovy naskok .Podme dalej Zabereme.................!!!!!!!!!!!!Nas nezlomi ani ta ich spinavost , podme

No vidiet ze su tu normalny ludia a dokazu odpustit aj novacikov .Ale ja tak mi nejde do hlavy preco sa do toho norvic staral. Sak sme mu nijako neublizili jemu ani jeho timu , chapem spravnost KTL ale aj tak ...........Dakujeme chalani.Uz sa taky preslap u nas nezopakuje,.Aeste raz DAKUJEME

Cibula1210 píše:No vidiet ze su tu normalny ludia a dokazu odpustit aj novacikov .Ale ja tak mi nejde do hlavy preco sa do toho norvic staral. Sak sme mu nijako neublizili jemu ani jeho timu , chapem spravnost KTL ale aj tak ...........Dakujeme chalani.Uz sa taky preslap u nas nezopakuje,.Aeste raz DAKUJEME
Staral sa do toho preto, lebo je to koli pravidlam KTL a pre vsetkzch platia rovnake. Uz o tom stale nekecajte a nechajte to plavat. Pravidla su pravidla. Pre buducnost tipovat na cas a nemate problemy. AK ma casove problemy radsej nech zatipuje o par dni popredu a taketo cosi sa nestane!!!

Ospravedlnujem sa Adminom aj vsetkym za tu prvu spravu :oops: to som strasne vybuchol , a este aj osobne problemy a nervy na roztrhanie :oops: .Prosim prepacte mi ten vybuch v tom prvom prispevku.Bolo to blbe a nerozvazne.este raz sa ospravedlnujem .Skratka som vybuchol :( :oops:


Neries to uz a nespamuj o tom stale. Eman

no ale to je ich tema,mozu si pisat,co chcu.

Cibula1210 píše:Hm chalani , podme musime zabrat bo je to strasna spinavost ze nam chcu strhnut tie body.Uplne pi*ovina!!!!!Asi nezniesli ze sme stahli ten 50 bodovy naskok .Podme dalej Zabereme.................!!!!!!!!!!!!Nas nezlomi ani ta ich spinavost , podme
bez vulgarizmov! body sme vam uznali,a to sme ani nemuseli,a ani nemali robit.tak klud

Jasne , budeme sa o to snazit. Prepacte nam to . Uz sa to nezopakuje , ak hej budeme niest nasledky .

Ja viem , ospravedlnil som sa uz a ospravedlnujem sa za tie vulgarizmy znova , mam osobne problemy aeste aj toto a ma to vitocilotak som vybuchol :oops: ..PREPAAAACTE !!! Este raz sa ospravedlnujem , strasne ma to mrzi , uz sa to nebude opakovat :oops:

chlape nabuduce si aspon uvedom chybu svojho spoluhraca a nehubuj do norvica :x

Hej , ja viem :oops: Ester saz sa za cely vcerjsok vsetkym ospravedlnujem.Neudrzal som nervy na uzde.Ospravedlnujemsa este raz vsetkym

Chcem sa spytat Adminov Ze ako je to s prispevkami v nasej teme ked vcera mi napisali ze spamujem.Ci si mozem pisat vo svojej teme alebo nemozem , myslim teraz temu panthers

pozri sa je to vasa tema, ale to neznamena ze tu mozes spammovat. A neviem naco by si tu chcel spammovat, sak to nema vyznam.

zdar chalani.je mi naozaj luto ze som sposobil takyto zmatok.neuvedmil som si kedy sa to hra.uz je to uzavrete tak sa k tomu nevracajme.nabuduce proste podla pravidiela bodka aby z toho nevnikla takato haluz:Doki?som rad..

vidim ze dnes sa zase zadarilo kurna:Dxixix..ach jaj..len 1 bodik:Dto je sila:Dsnad dnes pojde karta:D

OOOOOO Saalem klaniam sa , uz si stabilnym clenom , dosiahol si co si chcel :D

Sewa Stanik , teba om sem nevidel prispiet ani nepamatam , kuuuurnik sopa, nejde nam to nam dvom teraz , veru nejde :? co ty na to ??

Sewus....nejde ale pojde......my zabereme ked to bude naš tim uuuuuplne najviac potrebovat :roll:

Sak bodaj by , ale kurnik , ono to nejde ani tu , ani na tiketoch , nikde.Nikde sa nedari v tom tipovani , esteze nas saalem s Krstnym potiahnu , inak uz len 9 bodov na 6.Miesto a to sme ani nechceli , co ty na to .Dame ich 8) ??

jak nechecli ??? :? :shock: sak ste tu basnili ze aj 6 miesto bude tak neplac a dobehnite ich lebo inac neviem co bude ale nech vamt o ide tak aj dalej a stale sa zlepsujte :wink:

jedmnoznacne....nase mety siahaju vysoko.......a nasi dvaja kolegovia ...to je absolutna tipovacia špička...a to som ešte skromny :D

Sak hej oni dvaja a ja furt nejako padam nizsie a nizsie.Musim konecne zasa nad tim posediet a zase rozmyslat ao niekedy som robieval :wink: Vies Medo , mi sme najsamprv chceli pri tej 50 bodovej strate stiahnut ju , popripade predbehnut predposledneho , ale vidim ze mame tusim na viac :)
222 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS