Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Eagles

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

Takže zakladám nový KTL team.
Vola sa ako uz niektorĂ˝ viete EAGLES
Členovia týmu sú:extreme7,exaven,Durza
Zatiaľ sme 3 ale chceli by sme v priebehu zohnať ešte jedného hráča.
Podrobnejšie info neskôr.
extreme7 píše:TakĹľe zakladám novĂ˝ KTL team.
Vola sa ako uz niektorĂ˝ viete EAGLES
Členovia týmu sú:extreme7,exaven,Durza
Zatiaľ sme 3 ale chceli by sme v priebehu zohnať ešte jedného hráča.
Podrobnejšie info neskôr.
Hod to aj do prihlasok aby sme Vas mohli ratat a aby sme vas flakli do niektorej konferencie.

PS: Zmensi si podpis max vyska 100 pixel vid pravidla a daj si tam aj meno timu, mci uz graficke alebo textove to je jedno.

No jo tak chalani podme na to , nech sa nam dari

Cawte ako clen tymu Eagles dufam ze sa nam bude dariĹĄ a ze nas tym dosiahne dobre umiestnenie

Takže všetci členovia týmu EAGLES napíšte aké číslo chcete mať v tíme???
Ja si rezervujem 19!!!

Ja chcem cislo 7

Obrázek

Cawte takže poprosím vás,dajte si do podisu tento banner!
Myslím hráčov týmu EAGLES!

c. 22 :)

Ocuj Extreme posli mi ten BANNER S CISLOM 5 ALEBO 6 DIKY

Vitajte v tejto jedinecnej sutazi, verim ze sa Vam u nas bude pacit a budete aj Vy patrit v KTL k tym najlepsim, vela stastia :cool: [/u]

inac pekny Banner :)

vitam novy tim a som rad ze je v nom CIBULA tak nech sa vam dary zlomte si vaz :D

zlomte si väz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: medik, pekne prianie :lol: :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:zlomte si väz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: medik, pekne prianie :lol: :lol: :lol: :lol:
len trosku k medikovi krasna slovencina ty ovladas. :lol: vsade sloveso s Y len tolko som chcel. a vitam samozrejme novy tim :)

Extreme posli mi ten BANNER S CISLOM 7.DIKY

Extreme zabudol si mi tam dat cislo a nick :)

kRISTA PRECO MI JU NECHCE ZOBRAZIT ??

Cibula uz som ti to opravi, problem bol v tom ze ked si chces davat obrazky do podpisu musis ten dany link dat do takehoto tvaru [img]link%20obrazka[/img]
8)

Jaj tak thanks teda ...sorry som u stale este novacik a neovladam vsetko tajkze este raz uprimne dakujem .

to Durza:caw DURZA natipuj si zápasy!!!A ak to nestíhaš tak si to natipuj dopredu!!!

No jo chalani podme dnes na to ved 15 bodov nie je az taka velka strata , dnes sa dotiahneme podme na to ....DOTOHO EAGLES

PoÄŹme dnes to dotiahneme :)

chlapi ked to dnes dotiahnete na 2 b tak vam vsetkym budem kupovat pivo az do konca tejto sezony

Dnes dobrý výkon,dostali sme sa medzi 3 najlepšie tipujúce tými v tomto kole,ja sa už konečne musím zobuďiť ,asi nemám formu ale dúfam že ju čo najskôr dostanem a začnem tipovať dobre

Jasne toto kolo nam vyslo ale to nestaci musime viac zabrat,chceme predsa byt najlepsi nie?

forma na tipovanie :lol: nj toto kolo vyslo veru skoda toho 1 co mi usiel :P
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES