Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

The Kings of the Kings

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

takze mame tu rekonstruovany tym ktory vznikol velmi rychlo a tak dufam ze aj velmi rychlo sa dostane do podvedomia aj ostatnych tiperov ale len vtom dobrom
zlozenie:
Tomi993(GM a majitel)
17jerry17
banik
ponuku ma aj enkidu len sa neoziva

Este nez si plne souhlasil s prevzetim tymu, tak sem psal par lidem, takze kdyz se ozvou, presmeruju je na tebe... :thumbsup2:

oki diky ATLANTAKU :lol: ale uz som kompletny ak teda banik ostava lebo po jerrym prichadza do timu maroge (dufam ze sa tak vola)

takze pani kazdy si dajte zatial do podpisu The Kings of the Kings nech nam rataju uz body za tim

Este ze ste si dali kratsi nazov :lol: :lol: :lol: Budeme Vas volat jednoducho Kings ci sa Vam to paci alebo nie :D

Marek...kedze si sa neozyval tak banner je uz hotovy takze sa nesnaz :P

open,velmi pekne bannery.mne sa pacia obzvlast,kedze som v znameni leva :cool:

aj ja a preto som dal aj taky nazov

tak to si asi augustovy,ze?ja 17.8

4.8.1986

...

sorry chlapci..cely den som bol mimo a v noci som sa ucil tak som nemal casu nazbid....pekne baneriky open... :taptap:

nevadi marek

takze pani len tak dalej uz dobiehame poslednych takze :cool:

:o wooow sme prvy vo svojej zapadnej divizii alebo co to je :)
skoda ze som prve kolo odtipoval sam ale pani len tak dalej :wink:

Co na dnesny vysledok povie nas GM?Dufam ze sa mu pacil, lebo mne sa taketo vzsledky velmi pacia len tak dalej KINGS
:D :D :D :D :lol: :D :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

banik viem ze si od medikov ale pouzivat tolkych rovnakych smajlov je podla mna zbytocne, to iste si spravil v teme Peter Budaj. Tolko rovnakych smajlov by som pouzil fakt len pri niecom velmi velmi smiesnom, to len tak to buducnosti. open

GM je very happy len tak dalej banik a nech sa ktebe pripoja aj ostatny chalani

Musime zabrat vsetci 4 inac na prvenstvo pomyslat nemozeme.Karty su rozdane zatial vyborne, len v nasledujucich dnoch tahat vzdy tie spravne.
:D

open: uz to je lepsie :dance: :dance:

Chlapci dnes sme sa nejako velami nepradviedli ale aj tak ostavame na prvom mieste super ........
:pivo2:

Kua to je na ho*no neuzlali ni body.Prepacte mrzi ma to mohli sme viac.
Fakt nevedel som ze som tam mal pisat oprava ........

Gratulujem pani, sme opet prvy, sice len o 0,5 boda , ale sme :cool:

no sme druhy ale iba o 0,5boda to zvladneme :cool: chalani podla mna sa drzime nad ocakavania a to este neviete co nas caka dalsiu sezonu jedine titul

opat sme sa vratili na 1 miesto o 1,5 boda.A s tou buducou sezonou s tebou suhlasim. :cool:

a vdaka komu mate najlepsieho tipera v KTL???? :wink:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS