Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

KK HAWKS

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

ja mam dobry ? moze ostat taky ?

SNV_tino píše:ja mam dobry ? moze ostat taky ?
taky na hrane ale v poho, ale keby sa ti chcelo ho trosku zuzit tak by to nikomu nevadilo :D

na zaciatocnikov bodujeme

patoKK píše:na zaciatocnikov bodujeme
pri opravach tipov dodavaj, ze sa jedna o opravu, lebo dostanes za to krasnych 0 bodov :!: :x :x :x :x :x

aby bolo jasne, to vcera bolo posledne upozornenie, uz som mal asi aj dnes pisat 0, ale nabuduce budem uz nekompromisny :!:

hej ludia :!: je tu simbo nebereme ho do týmu :?: teda ked by chcel isť 8)

no tak by sme sa mali trošku zlepšiť bo už sme posledný :x :oops:

chlapci treraz jak zacala nowa sezona treba zabrat na plne obratky a po tejto noci chcem vidiet nas all v 1vych prieckach na fore OK ak suhlasite tak napiste OK??? 8)

heh OK len nevim nevim

KK HAWKS : takže v klube sú nový konkurenti, starý známi spišiaci. Prajem veľa úspechov a výbornú tipovačku :)

chlapci teraz ked je po menej bodikov musime teraz potiahnut hlavne nes tym a ked aj tym tak aj jednotlivcov .... ja sa o to snazim a pomozte aj vy OK???? .......................KaPiStO.......................??? 8) ....... :D :D

no dneska sa mi podarilo 8 bodov po dlhom :modlenie:

no tak to by malo byt kazdy den aspon po 8 pointov :D mne by sa to pacilo tebe nie ___???:D

hej chlapci viete co ma serie?????? preco sa tu na nasu diskusiu dakedy nekuknete .. potom sa tu citim jak sam .... sak uz daco napiste OK??? :wink:

hej chlapci tak toto sa robi a hlavne ty Pato KK sak tipuj sakta to nezabije uz si netipol na 3 dni co je s tebou??

chlapci corac ale odstupujem od vas nejak nam to nejde spolu bolo mi s vami dobre

no bolo nam stebou dobre ale čo už ked odchadzaš želam ti všetko dobre 8)

mali by ste si dakoho zohnat, kedze tim by nemal existovat za pritomnosti dvoch hracov

pracuje sa na tom

sorac chlapci ye som odisiel ale musel som leboo som videl ye sa tu v teame dajak nam nedarilo radsej bz som si pockal na lepsiu ponuku PREPACTE a dotiahnite to ay do konca :cry:

heh kezmarcanom sa nikde nedari :D

TINO:::neotravuj

novĂ˝ ÄŤlen tĂ­mu maroge

:o a ja chcem ohlasit koniec ucinkovania v tomto time a vobec v celej sutazi lebo sa mi v poslednom case vobec nedari chcem podakovat za moznost ucinkovania v tomto time a prajem vela uspechov do buducnosti :?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES