Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

The Pirates

Témy tímov, ktoré už v KTL nepôsobia.

viete co to bol ya klub?Joj to boli casy vtedy ne?Gm videli s flasou v ruke :D atd

jasne,ze sa mi pacil,ked som bol jeho clenom :D

dobre clenom si mohol bit ale nemusel sa ti pacit!!!Ja jedneho cloveka na tomto fore poznam ktoremu sa v klube nepaci(Ale ja to nesom(
joj skode ze uz neexistuje :( :( :(

jo,to su spomienky :D ....len skoda,ze tam je akurat dana tabulka,v ktorej som posledny :oops: ....neskor sa mi viac zacalo darit :D ...snaz sa este obnovia dakedy!

a ja mam este aj nas banerik!!!!
http://st.blog.cz/s/senatorpalpatine.bl ... 547501.jpg
Som si myslel ze ta stranka uz nieje!!!! :shock:
ja som si to vsetko pisal na papier ze akoo sme tipovali joj som sa nadrel :(

veru,stare dobre casy....pamatam sa,ze nam dako tesne play off uslo :(

no to bolo fakt tesne :( mohli sme keby sme postupili do PO vyhrat :( joj to boli casy

hm,ako som pozeral vtedajsiu zostavu timov,teraz existuju uz len ice cats a blue angels

Matejko píše:Na pripomenutie: http://thepirates.wz.cz/web/stats.html
ked som videl Furious Lions,tak sa mi az usmev tlacil cez pery :D
ja som si to vsetko pisal na papier ze akoo sme tipovali joj som sa nadrel
:lol: :lol: :lol: :lol: co k tomu viac :D
A pozor, stale zije aj Evil Insiders, ktoreho som bol mimochodom tiez zakladatel a je to asi najstarsi tim vobec, tymto sa mu klaniam, ze aku dlhu cestu presiel
proste sme akokeby Montreal KTL-ky

ano Matejko má pravdu, tím Evil Insiders je skutocne dobry priklad toho, že ked sa chce a ked sa vie, tím može vydržať velmi ale velmi dlho.

Kajo: tento tím bol fakt velmi zaujmavy a take kratkodobe spestrenie, virtualne v nom posobili štyria tiperi ale v skutocnosti iba jeden.
A tĂ­m Pirates by opaĹĄ mohol vstaĹĄ z popola, ved tiperov je dosĹĄ len tipuju individual, keby sa navzajom dohodli, verim, Ĺľe by sa vytvoril dalsi tĂ­m.

Matejko píše:Inak mam pocit, ze v levoch boli asi dvaja tiperi skutocni, ale tieto informacie su nepotvrdene :-D :hufi:
iba jeden :D zorro ale bola to sranda ako tipovali po pol hodine vsetci naraz :D

Kdo to byl Yano? Jako Janik?

BigPete píše:Kdo to byl Yano? Jako Janik?
hm nepytaj sa su veci ktore je lepsie nevediet :D
a aby som povedl aj k tomuto timu nikdy sa mi nejak zvlastn nepacil mozno kvoli bannerom alebo kvoli comu neviemto vysvetlit. ale majitel ty si tam bol hviezda :D dufam ze som si zaistil ze ma po tom co som urazil trosku jeho tim nevyhodi :lol:

Tak bychom pak založili tým spolu. :wink:

no mohli by sme niekedy uskutocnt velky navrat timu Pirates ale to az neskor do buducna!!!!Janik!!!!Len mi povedz co sa ti nelubilo na baneriku :o

no to by bolo dobre len vies ako to ide s tymy co nemaju klub tak stale chu a nikdy nevitvoria!!!! :(

matejko-k tym insider-boli tam s akymsi divnym nazvom-eagles?...takze ja to beriem tak,ze ten klub existoval,ale sa neskor prestahoval-ako minnesota north stars na dallas stars :lol: .....a nechapem,to akoze u furios lions bol jeden clovek,ktory si zalozil 4 nicky a potom tipoval?

ako som sa to ja dozvedel tak ano canes!!!!Sranda sak jak to debilne musi byt!!! :evil:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS