Obrázek PREMIEROVE TRIKO HF JE NA SVETE Obrázek

tak vazeni, dovolujem si Vas upozornit na moznost zakupenia si tricka hokejfora, ktore sa narodilo sice este v Starom roku, no jeho prve kroky nastali v Novom roku..jeho pôrod bol narocny, ale to vsetko zrejme malo patrit k tomu, takze v tejto chvili si Vas dovolujem pozvat na jeho prezentaciu

navrh, resp. logo, ktore mi zaslal pan (Ivan Bidov) pomocou ktoreho sa cely projekt podarilo zrealizovat mi najviac padlo do oka (i jemu samotnemu) a je nemenne

Obrázek
Obrázek

a tak uz nic nebranilo vyrobe samotneho tricka, ktore mam na sebe, ako nazornu ukazku (netreba sa zlaknut akeho si pokrcenia vid. hokejka, vsetko je OK)

Obrázek predok
Obrázek zadok

fajn, takze k podstate:

- cena tricka v kvalite typu fruit of the loom 380Sk s DPH, vratane postovneho a balneho..

- tricko je naozaj v poho kvalite a tricka od rovnakeho dodavatelia riesia aj napr. sk fandovia F1 :arrow: http://www.f1.sk/stretavky/index.php?clanok=20731 (tie cervene)
- v ponuke su 2 typy farieb: cierna s bielym popisom (vid. photo) + biela s ciernym popisom

- do buducna je moznost vyrobit aj rôzne mikiny, polokosele, ci siltovky (na tie kludne napiste svoj nazor, ci by ste mali zaujem) a pre blizsie info mrknite MOZNOST VYBERU

:!: :arrow: pripadni zaujemcovia o kupu tricka, nech mi zaslu prostr. ICQ, resp. PM POSTY (to skôr) svoje akesi zaväzne "objednavky", v ktorych uvedu:

- kompletnu adresu svojho trvaleho bydliska (meno,adresa, PSC)
- pocet ks
- farebne prevedenie
- velkost


samozrejme, s nicim sa neponahlame, pockame si, kym sa to nejako hufne nazbiera a to vsetko sa nasledne odosle dodavatelovi, ktory to vsetko zrealizuje..je potrebne mat trpezlivost (tak ako som mal i ja) kedze momentalne maju frmol, takze poprosim o trpezlivost, ale garancia dodania je este v tomto roku :D samozrejme zartujem

:!: po konzultacii s Hugo Bossom sa dohodlo, ze, uzivatelia:

Matejko
Open Fire
arek
Janik
Chester
JoeS
marek85
Norvic
FijObb (na môj podnet pre nezistnu pomoc pri tvorbe sekcie TV Net)

vyfasuju tricko (1ks podla vyberu farby) na naklady HF t.j. zadarmiko :yes: (leci nezabudol som ani na Teba..ved vies..)

- samozrejme ponuka triciek sa vztahuje aj pre nasich ceskyck kamaradov Obrázek

- v tomto topicu sa môzete pytat na pripadne otazky (ak sa bude dat odpoviem aj podla casu a tak) ale priamo v pm poste mi zasielajte len Vase zaväzne objednavky s adreskou...za pochopenie dakujem :frajer2:

p.s. ze pomoc dakujem latsimu z hokej.sk, panovi Bidovi a samotnym cloviecikom, ktori sa na vyrobe tricka podielali