Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Goals Horn (prehlad NHL siren, songov po streleni golu)

Góly, zákroky, bitky...

Vítejte, doufám, že se Vám tato malá část fóra bude líbit a podělíte se s námi o Vaše názory.

Anaheim Ducks


Atlanta Thrashers


Boston Bruins


Buffalo Sabres


Calgary Flames


Carolina Hurricanes


Chicago Blackhawks


Colorado Avalanche


Columbus Blue Jackets


Dallas Stars


Detroit Red Wings


Edmonton Oilers


Florida Panthers


Los Angeles Kings


Minnesota Wild


Montreal Canadiens


Nashville Predators


New Jersey Devils


New York Islanders


New York Rangers


Ottawa Senators


Philadelphia Flyers


Phoenix Coyotes


Pittsburgh Penguins


San Jose Sharks


St. Louis Blues


Tampa Bay Lightning


Toronto Maple Leafs


Vancouver Canucks


Washington Capitals
až na na Goal horn to mame cepi rovnake aj Devils aj bruins :cool:
Hannu píše:až na na Goal horn to mame cepi rovnake aj Devils aj bruins :cool:
:cool: jj a arek, ktory sa furt zlakne sireny LA :D mi spominal, ze aj oni maju rovnaku melodiu..mne sa rata :thumbsup: a dnes som si ju proti jazdcom vychutnal 3x :biglol:

a neda sa mi pristavit pri horn_e Sabres...v pozadi ten :roll: komentator so svojim hlasovym prejavom, ten ma furt dostane :)
Mně se siréna LA líbila mnohem víc minulej rok. Teď je to moc vysokej tón. Jinak k tomu komentátorovi Buffala: to je fakt strašný, když si pustim highlight ve kterým Sabres vyhráli a vidim, že to komentuje on, tak vypínám a nedívám se :lol2:
Nemoh bys z toho pls nakym programem vytahnout jen zvuk a hodit to sem jako mp3?
Pri nejhorsim to pude pres freeware Audacity...
Ja to ve skole nestiham...
Diky moc!
neviem kam so to mal zaradit, ale kedze sme tu uz spominali, rozoberali aj komentar po streleni golu, konkretnejsie komentar Buffala v podani Ricka Jeannereta paci sa, budete mat dost :lol: co je proti tomu Dave Mishkin od Tampy :eek2: :doh: ty kokso, to akoby som pozeral nejaky krvak :lol3: no ja som mal dost :hufi: brrrr :censored:

Dave Mishkin je super, já ho poslouchám pokaždé v rádiu a je skvělý, každý gol co dáme si parádně užiju
leci píše:Dave Mishkin je super, já ho poslouchám pokaždé v rádiu a je skvělý, každý gol co dáme si parádně užiju
jj to je pekne, ale v prvom momente som sa zlakol, ze sa mu nieco prihodilo a v druhom, ze tie oslavne goly riesi nejaka vylakana zenska :lol2:
ty vole ten Mishkin je strasny :lol2: . A mne sa ten komentator Buffalo celkom paci :cinka: . Len neviem co by to bolo keby to mam pocuvat kazdy zapas :D
Ještě v minulém roce si pamatuji, že Phoenix měl dost hustého komentátora. Jeho hlas byl opravdu dost drsný, ale v pohodě se to dalo poslouchat a ani neřval, jen byl ještě trochu zpomalenej.
Teda to byla fuška to dneska aktualizovat. Bylo tady pomalu víc nefunkčních a neexistujících (skara proč to vymyzávaj???! :D ) odkazů než funkčních. Opět to pak aktualizuji před příští sezónou.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS