Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Stanley Cup 2021 - favoriti a cierne kone

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Kto su podla vas najvacsi favoriti na zisk pohara a kto moze prekvapit, ako napr vlani Dallas?
Tampa a Islanders
Favoriti Tampa a Colorado. Cierne kone, ak ich tak mozno nazvat, tak Toronto, ktore by malo vyjst z tej Severnej divizie, Carolina a Vegas.
Bolo by alibisticke tvrdit ze nepatrime k najvacism favoritom na cup. Pridavam sa k tym ktori ku nam pridavaju tampu.
Do sirsieho okruhu "papierovych" favoritov urcite patria vegas, bruins, caps, ale uspech niekoho z nich by ma osobne prekvapil
Za cierne kone povazujem islanders, carolinu a winnipeg, naopak za pretenderov toronto, floridu, wild, oilers a pens

Uvidime ci na tom nieco zmeni TD :hmm:

Aby som to teda upresnil:
Top contenders: Avs, Tampa
Cierne kone (deep PO run, mozny, neprekvapil by ma): Isles, Peg, Canes
Platonic contenders (deep PO run mozny, ale prekvapil by ma): Vegas, Caps, Bruins
Pretenders (max. 2.kolo): Toronto, Florida, Wild, Oilers, Pens
petrik píše:
stř 07. dub 2021 09:26
Za cierne kone povazujem islanders, carolinu a winnipeg, naopak za pretenderov toronto, floridu, wild, oilers a pens
Jets over Leafs? :joe:

I don't see it. Leafs jsou pro mě jednoznačný conteder, a kdyby nevyhráli divizi, tak to pro mě bude překvapení . Do top3 conteders k nim pak mám TBL a COL, no surprise here :giggle:
petrik píše:
stř 07. dub 2021 09:26
Aby som to teda upresnil:
Top contenders: Avs, Tampa
Cierne kone (deep PO run, mozny, neprekvapil by ma): Isles, Peg, Canes
Platonic contenders (deep PO run mozny, ale prekvapil by ma): Vegas, Caps, Bruins
Pretenders (max. 2.kolo): Toronto, Florida, Wild, Oilers, Pens
:ciga:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS