Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ktora hokejova prehra vas najviac mrzi?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Vsade teraz pisu a ukazuju zapasy z minulosti, co obcas obnovuje stare rany na dusi :| Ktora prehra na klubovej i reprezentacnej urovni vas najviac mrzi?
Ja si neviem vybrat bud OH 2006 s ceskom alebo OH 2010 s Finskom plus ta sanca demitru proti Kamade
Prohra 0:1 ve čtvrtfinále s Rusy v Salt Lake City 2002, to jsem tenkrát brečel jak želva. :D Potom ještě vyřazení s USA 2:3 SO na domácím MS 2004.

Na klubový scéně jsem za těch cca 11 let, co sleduju skoro každej zápas Avs, zažil jen 5 sérií playoff, z toho 3 za poslední dva roky. Těžce jsem nesl vyřazení v prvním kole PO 2014 s Wild. Tam jsme v G7 4x vedli a nakonec padli 4:5 OT.
Redy píše:
čtv 23. dub 2020 12:08
zažil jen 5 sérií playoff
to sa mas
OH Nagano 1998, prehra v kvalifikacnej skupine s Kazachstanom 3-4, ktora nas stala ucast na olympiade. Bol som na zakladnej skole a pamatam si, ako sme to so spoluziakmi natajnacku pocuvali pocas vytvarnej vychovy. To bolo strasne sklamanie. :)

Potom katastrofalna kvalifikacia na dalsich OH v Salt Lake City 2002 a prehra o bronz na OH Vancouver 2010.

Vyzera, ze vsetky OH su jedna velka hokejova katastrofa :lol2:
S odstupem času, ale vlastně i tehdy snad, prohra v 7. zápase finále konference 2015 proti Chicagu. Byla to naše poslední reálná šance na Cup, celou sérii jsme byli lepší, vlastně snad všech 5 prvních zápasů. Game 2 tři tyčky v prodloužení a další šance, pak dostaneme takovou mrdku. Mohlo to být 2:0. Za stavu 2:1 game 4 v Chicagu, taky hloupě nezvládnutý, když skvěle otočíme z 1:3 na 4:3 a ztratíme pár minut před koncem vedení a možnost jet domů za stavu 3:1. 6. a 7. zápas už byly klasiky BB týmů, ale mrzí to furt stejně, tehdy tým měl na SC a finále by podle mě zvládl.

Na mezinárodní úrovni asi stejně jako Redy to čtvrtfinále OH 2002 s Ruskem a domácí MS 2004 a nájezdy s USA.
tomasinho píše:
pát 24. dub 2020 13:08
domácí MS 2004 a nájezdy s USA.
No jo, to si mi připomněl. Čučeli sme na to v hospodě a když to skončilo, asi hodinu cestou domu jsem jen kroutil hlavou.
Na repre urovni prehra s Ceskom na OH 2006 a prehra s Kanadou na MS 2004, kde kanadsky hrac fauloval Lasaka a oni dali gol ( myslim, ze vitazny, ale nie som si isty)

Na klubovej urovni prehra Slovana v serii s Palffyho Skalicou v roku 2009 a prehra Rangers s Ottawou v playoff 2017.
Connor McDavid píše:
sob 25. dub 2020 02:49
prehra s Kanadou na MS 2004, kde kanadsky hrac fauloval Lasaka a oni dali gol ( myslim, ze vitazny, ale nie som si isty)
bol to víťazný gól :grc: niedermayer, či ktorý hajzel to bol :bitka3:
najviac bolestive boli vtedy tie dve olympijske kvalifikacie kvalifikacie nagano 98 a salt lake city 02, potom este prehra v stvrtfinale OH lilehameri 94 v predlzeni s rusmi.
Série 1996 s Coloradem. Ten rok jsem myslel, že máme jasný pohár a nikdo nás nezastaví. Rekordní sezóna nakonec nevyšla. Tohle jsem dlouho rozdýchával.

Repre si pamatuju rok 1992 MS v Praze a semifinále s Finama, kdy nás řezal rozhodčí (Björkman-dodnes si ho pamatuju :bitka3: ). Vedli jsme 2:1 a nakonec padli na nájezdy.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS