Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Výsledky draftovej lotérie

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

1. New Jersey Devils
2. New York Rangers
3. Chicago Blackhawks

4. Colorado Avalanche (from the Ottawa Senators)
5. Los Angeles Kings
6. Detroit Red Wings
7. Buffalo Sabres
8. Edmonton Oilers
9. Anaheim Ducks
10. Vancouver Canucks
11. Philadelphia Flyers
12. Minnesota Wild
13. Florida Panthers
14. Arizona Coyotes
15. Montreal Canadiens

Colorado :smutok:
Ste spokojní? Ja som rád, že Hughes i Kakko nebudú v našej konferencii.
Ja som sa k vysledokm vyjadril u nas v timovej teme.
Tu by som mozno skor ako o vysledkoch hovoril radsej o loterii ako takej. Myslite ze sucasny system zrebovania je fer? Ze tie najhorsie timy mozu spadnut az o 3 miesta? (co je v niektorych rocnikoch sakra rozdiel, vyberat 1st/2nd alebo 4th/5th)
Co to samotne vyhlasovanie vysledkov? Mne to pride ako zo stredoveku, manualne otacat karty s logami timov? V dnesnej dobe? WTF?
Ja by som si to osobne predstavovaol tak ze by sa zrebovalo live. Zrebuje sa kombinacia 4 cisel. Takze by sa vyzrebovalo prve cislo a okamzite by sa prepocitali sance vsetkych timov podla toho kolko kombinacii s tym prvym vyzrebovanym cislom maju pridelenych. Trosku by to obkecali ako sa zmenili sance jednotlivych timov a zrebovalo by sa druhe cislo. Vsetko by sa zopakovalo, prepocitali by sa sance timov podla toho kolko kombinacii im zostalo v hre, par minut obkec a zrebovalo by sa tretie cislo. Po nom by zostalo v hre uz iba 11 kombinacii, niektore timy by uz boli bez sance, niektore by mali 1 zostavajucu kombinaciu, niektore 2, mozno 3... na monitore by sa ukazali zostavajuce kombinacie a ktory tim ktoru vlastni (ake posledne cislo ktory tim potrebuje na vyhru) a potom by sa vyzrebovalo to posledne cislo...
Cele by sa to zopakovalo 3x
Bolo by to napinave a urcite viac entertaining ako tento bullsh*t co nam kazdy rok ponukaju... :neviem:
Mně se ten systém líbí, byť jsme dopadli jak jsme dopadli a pořád to rozdýchávám. Jen bych vítěze loterie nějakým způsobem znevýhodnil do příštích let. Třeba následující 3 roky a klidně to odstupňovat.
Ja by som vyhradil top pick iba pretymy co este nikdy v historii top pick nemali. A tymy co mali x top pickov by nemali mat vobec sancu.
Redy píše:
stř 10. dub 2019 10:02
en bych vítěze loterie nějakým způsobem znevýhodnil do příštích let.
Podla mna fajna myslienka.

Inak je skoda plakat ci 2, 3 alebo 4. Treba vybrat zo 4.kola Gaudreau ver.2.0,,, :-D :-D :-D
mitch píše:
stř 10. dub 2019 10:23
Ja by som vyhradil top pick iba pretymy co este nikdy v historii top pick nemali. A tymy co mali x top pickov by nemali mat vobec sancu.
ale Edmonton by mohol, ci ?
Když už loterie, tak všichni mimo play-off stejné šance. Respektive jen ti, kteří z dané pozice za posledních 15 let ještě nevybírali. A losovat všechna místa mimo play-off.
Ten současný systém mi nevyhovuje.

A letošní loterie? No mohlo to dopadnout i hůř, ve škole bych to oznámkoval 4-.
S loteriou prirodzene maximalna spokojnost. Ale som rád aj za Ottawu, aspoň niečo im konecne vyšlo, aj ked chapem, ze to znie bizarne. Ale ľahšie sa im pôjde dopredu s tým, ze neprišieli o Hughesa.
Connor McDavid píše:
čtv 11. dub 2019 12:46
Ale som rád aj za Ottawu, aspoň niečo im konecne vyšlo, aj ked chapem, ze to znie bizarne. Ale ľahšie sa im pôjde dopredu s tým, ze neprišieli o Hughesa.
ak to ma byt pre nich nejaka utecha tak OK, ja im ju doprajem :giggle:

Faktom zostava ze vymenili 4th OA + 3rd round pick (63rd OA) + Turrisa + Bowersa (1st round) + Hammonda (cap dump) a po 1,5 roku z toho maju 1st round pick (16th OA or worse), cond. 1st round pick (ak duchene re-signe v buse), Abramova (3rd round) a Davidssona (6th round)

Ten trejd bol, je a zostane pre Sens strasnym pruserom. Este strasnejsim ak Duchene v buse nepodpise :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS