Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Play-off race na západe

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Polovica západu je tento rok tak tragická, že na wild card sa prepracovali nenápadní Coyotes. Alebo to nie je iba náhoda a v Coyotes sa naozaj deje niečo pozitívne?
Ja osobne by som to Coyotes doprial a keby sa tam dostali, tak by to pre mňa bolo najväčšie prekvapenie sezóny.
Všetko ale ešte môže byť inak, karty môže premiešať Minnesota, Colorado i Chicago.
Diskutujte.
Já bych to Arizoně na úkor Wild rozhodně přál, podobný finish měli i loni, jen s ním začali příliš pozdě. :) A to mají dlouhodobě zraněného Raantu, Stepana, Schmaltze.

Věřím, že to ještě bude zajímavé. Do konce března hrajeme v MIN, doma s ARI a dvojzápas s CHI. Obávám se ale, že ztráta Landeskoga pro nás bude fatální, upřímně už v postup nevěřím.
Pripajam sa… ak nie my tak urcite radsej arizona ako wild.
My sme v situacii ze ak to este s PO myslime vazne tak si uz nemozeme dovolit ziadne zavahania… jasne ze kompletnych 12 poslednych zapasov nevyhrame, ale minimalne musime vyhrat tie proti priamym konkurentom a celkovo potrebujeme zrejme minimalne 16+ bodov (mozno aj 18+)
Ja este stale dufam, ale racionalne mi je jasne ze optimizmus asi nie je prilis namieste. Viac napovedia najblizsie 3 zapasy (ANA, NJ, @MIN) – 6 bodov nas udrzi v realnej hre, 4/5 udrzi nadej (ale v MIN je must win), 3 a menej je koniec
Fun fact – je celkom mozne ze v zapadnej konferencii postupi do PO minimalne 1 team s menej ako 90 bodmi (mozno aj 2)...
nechce sa mi to checkovat, ale zda sa mi ze to sa uz pekne davno nestalo (vacsinou treba cca 95)

Tento rok to vychod zapadu celkom slusne natrel
Stranka sportsclubstats sa uz par dni neaktualizuje, ale na inej stranke som nasiel taketo aktualne sance na postup do PO:

Dallas 87,5% (1-3-1 = 3b v poslednych 5 zapasoch)
Colorado 64,2% (4-0-1 = 9b)
Arizona 23,2% (0-3-2 = 2b)
Minnesota 19,1% (2-2-1 = 5b)
Chicago 5,5% (2-2-1 = 5b)
Edmonton 0,5% (2-2-1 = 5b)

Vyzera to pre nas slubne, mame dobru poziciu a aktualne s prehladom najlepsiu formu, uz to len nedoyebat :pray:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES