Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zápas Philadelphia - Chicago v Prahe

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

FLYERS FAN píše:
stř 27. bře 2019 10:29
Ja som chcel ist, ale teraz som sa prebral po vcerajsej chlastacke a tie ku*vy uz vsetko vykupili.
Vip Fan za 10 je furt volnej
Omlouváme se, ale toto místo již vybral někdo jiný. Klepněte na tlačítko OK a vyberte si prosím jiné místo


este raz uvidim tuto hlasku a niekto pride o zuby
Prodám 2 lístky sektor 111 a dva sektor 113 (je to přesně nad modrou čárou, takže skoro uprostřed) ařada 21 a 23. Lístky jsou hometicket a cena za jeden je 15 litrů.

Hahaha uz zacinaju
FLYERS FAN píše:
stř 27. bře 2019 11:45
Lístky jsou hometicket a cena za jeden je 15 litrů.
proč bych si proboha kupoval lístek za 15, .když za 14 můžu mít VIP nad střídačkou.. :-D
VIP balíčky ještě jsou, ale ty zajímavý za střídačku už jen v řádu jednotek.
Kto má ešte záujem, tak predám dva lístky k ľadu za pôvodnú cenu :wink:
Prodávám jeden lístek, sektor 424, řada 16.
Zápas se nám blíží. Již za 9 dnů :!: :!:

Prosil bych vyjádření těch, co na zápas jsou, nebo bydlí v Praze a chtěli by se sejít, jestli před zápasem by si šli někam sednout na pivko. Třeba dvě, tři hodiny před zápasem, že bychom hodili řeč. :moj:
Jedu ze severních čech, tak když něco domluvíte, tak dejte vědět čas a místo abych věděl, jakým tím vlakem vyrazit. :pivo2:
Jedu s kámošem vlakem, kolem půl třetí bychom měli být v Praze. Skočíme se ubytovat a pak se uvidí :prines_pivo:
Tak ještě když by šli dva, tři, tak bychom mohli pak někde zarezervovat nějakou hospodu. A asi ideálně na někoho z vás, já nevím, kdy budu propuštěn, buď budu volný už v 15h a nebo taky až někdy v 17-18h.
ja na zápas nejdem, ale na pivo by som možno došiel, vidím to tak na 50%.
Já přijedu do Prahy někdy po obědě, takže pak už budu mít čas.
Takže rethon, selly+kámoš, arek maybe, dejf a já (jen nevím kdy).

Já už bych teda klidně zarezervoval nějaké místo v nějaké hospodě, ale v tomto se spíš shodněte vy. Já tam znám a miluju jen U Tygra. :giggle: A nevím co je blízko O2 a co která je dobrá, tak kdyžtak se pobavte a klidně to i někdo ze zúčastněných zarezervujte na své jméno, protože, jak jsem psal, já nevím, kdy dorazím.
Rono píše:
čtv 26. zář 2019 23:50
Takže rethon,
Rethon no nevím toho jsem tu nikde nic psát neviděl. :hmm: :-D
rambo of course :hroza: :D
Chlapi nakonec se přidám i já. :hfman: Měl bych být po 17h v okolí O2 areny.
:wave: :wave:

Takže jsem rozhodně pro, abychom si dali sraz někde na pivku. Ale okolí O2 jde úplně mimo mě. Takže nějaké doporučení na nějakou hospodu s dobrým pivem a případně někdo zarezervujete?

Rono, rambo, Selly a jeho kámoš, dejf, Redy .. + maybe arek? a teda co finch? :giggle:

Já jinak akorát nevím, kdy dorazím, no. Dozvím se to asi až ve čtvrtek. :-/
Tak mám v pátek ještě trénink 15:00-17:00.

Hned potom bych dojel, snad teda do 18h to nějak stihnu, no. Ale kdyby někdo měl možnost mě vyzvednout u hotelu Starý pivovar (plzeňská 229) a vzít mě na stadion, nebránil bych se. :jn: :D
Takže nikdo nic? :neviem:
Já to přiznám se neřeším, hlavně doufám že nebudem mít nějaké větší zpoždění. Ubytovat se a pak až budem řešit knajpu. Při minulé návštěvě Prahy s kumpánama tady z HFka jsme byli přímo naproti O2 aréně, ale tam to teď bude pasé. Spíš to vidím že sednem někde poblíž stanice metra u hotelu a pak pojedem už rovnou na zápas.
Selly8 píše:
stř 02. říj 2019 14:01
Spíš to vidím že sednem někde poblíž stanice metra u hotelu a pak pojedem už rovnou na zápas.
kde budeš v hotelu..?
Walt píše:
stř 02. říj 2019 16:43
kde budeš v hotelu..?
Spíš hostelu...Bell kousek od hlaváku, poblíž je dost hospod i zastávka metra Národní třída a můžem frčet rovnou na hokej.
Já právě se dostanu zřejmě do centra někdy až okolo 18h. Jsme s repre jak naschvál ubytovaní až na druhé straně Prahy, na plzeňské (hotel Starý pivovar), takže pojedu jen metrem asi 45 minut od motola až k O2. Takže bych asi jel rovnou tam a někde tam dal kdyžtak sraz.

Prej tam bude fanzone od 18h, čísla mám na Redyho, sellyho a ramba, tak se kdyžtak s vámi nějak spojím.

Na dejfa a další, co tam budete, nemám, tak kdyžtak třeba PM a můžeme si kontakty vyměnit.

Jinak prostě oranžovej dres Girouxa ze sezony 11/12, tedy s "A"čkem na hrudi.

Woooooooooooooooo! Let's gooo Flyers!
ja to nedam chalani, pracovne mi to nevychadza. :-( Tak niekedy nabuduce, trebars v Brne.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES