Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zrušiť shoot-outy?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Súhlasíte tu s Tortsom alebo by ste shootouty ponechali?
Nejvíc se mi nelíbí, že výhra při 3 na 3 má větší váhu než při nájezdech - pro mě je to totéž a nic z toho není hokej. Kdybych si přecijen byl nucen vybrat, tak nájezdy jsou lepší než 3 na 3. Takže za mě zrušte nájezdy i 3 na 3 a vraťte remízy. Fakt nechápu, že je nutné, aby někdo musel vyhrát.
Rethon píše:
pon 04. bře 2019 21:49
Nejvíc se mi nelíbí, že výhra při 3 na 3 má větší váhu než při nájezdech - pro mě je to totéž a nic z toho není hokej. Kdybych si přecijen byl nucen vybrat, tak nájezdy jsou lepší než 3 na 3. Takže za mě zrušte nájezdy i 3 na 3 a vraťte remízy. Fakt nechápu, že je nutné, aby někdo musel vyhrát.
A to já zase chápu, že chtějí určit vítěze. Ale měl by se ten systém rozhodně změnit. Buď přejít na 3-2-1 body, a nebo, o čem teď psal LeBrun, že by se mělo řešit mezi GMs, a to je přejít místo ROW jen na RW a potom by měla výhra v OT stejnou váhu jako v nájezdech.

Za mě bych udělal to prodloužení delší, tím by se počet nájezdů zmenšil. (viz. https://theathletic.com/847351/2019/03/ ... time-plan/
8 min 3x3, potom najazdy, do PO pocitat RW
andy_hawk píše:
úte 05. bře 2019 11:12
Buď přejít na 3-2-1 body
this.
stale nechapem preco sa v niektorych zapasoch udelia a 2 a v niektorych 3 body... je to bullsh*t. kazdy zapas by mal mat rovnaku "bodovu vahu"
petrik píše:
úte 05. bře 2019 13:03
stale nechapem preco sa v niektorych zapasoch udelia a 2 a v niektorych 3 body... je to bullsh*t. kazdy zapas by mal mat rovnaku "bodovu vahu"
Krom toho jsou tím bodem navíc odměněny zápasy, v nichž týmy ukázaly nemohoucnost vyhrát - za to bych jim spíš ty body sebral a hrál prodloužení o jediný bod z toho zápasu. ... když už nechtějí hrát na 3-2-1-0, což, pokud jsem dobře slyšel, by prý vedlo k menší vyrovnanosti ... :neviem:

zrušení ROW je rozhodně správným krokem.

Pak (a teď ne tak vážně) klidně to prodloužení protáhnut a taky klidně ještě postupně ubírat hráče. 4 minuty 4 na 4, pak 3 minuty 3 na 3, pak 2 minuty 2 na 2, pak 1 minutu 1 na 1 a nakonec by brankáří jeli proti sobě každý jeden nájezd. Jestli by nerozhodlo ani to, pak bych jim sebral všechny body i z předchozích zápasů :)
Nájezdy bych zrušil úplně, o ničem.

3-on-3 bych nechal klidně 10 minut. Zavedl RW a klidně i remízy, když by se ani během těch 10 minut nerozhodl.
Pamatuju časy kdy se za prohru v Ot nedával ani bod a když nepadl gól tak nechali plichty, ale dlouho to nevydrželo protože amíci vítěze potřebujou a remíza pro ně snad ani není výsledek. Mě by se jako většině líbilo bodování jako v extralize, ale to by se zas musely měnit historické tabulky a do toho se jim v zámoří taky nechce. A nájezdy klidně zrušit, stačí že jsou v Evropě.
Zaviesť systém, aký bol od sezóny 1999/2000 do 2003/2004:
- Po 60 minútach hry majú pri nerozhodnom výsledku oba tímy dva body.
- Nasleduje 5 min. sudden death predĺženie 4 na 4 (som ochotný akceptovať aj 3 na 3)
- Ak za 5 min. nepadne gól, tak zápas sa končí remízou a oba tímy majú po bode.
- Ak v predĺžení padne gól, porazený tím má 1 bod, víťaz 2.
- Za víťazstvo v základnej ćasti ponechať 2 body.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG