Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHLExpert - Analýzy, statistiky, zajímavosti.

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Tak jsme se s arekem dohodli na vzájemné spolupráci, díky které si můžeme založit zde topic a sdílet naše články, které (zatím) sepisují sami uživatelé HF.com.

Kdo ještě na stránku nenarazil, inspirovali jsme se NHLExpert, která bohužel ale zanikla, chceme tedy se věnovat podrobnějším číslům, modernímu pojetí hokeji, převádět je do jednotlivých analýz.

A abych nezapomněl. Důležitá osoba se jmenuje kisin. To on byl zřejmě prvním HF userem, který tady začal argumentovat s podrobnějšími čísly, ukazoval veliký přehled napříč celou ligou a i sám byl jedním z autorů na NHLExpert. A k našemu štěstí nyní udržuje kontakt i s námi.


www.nhlexpert.cz / www.facebook.com/nhlexpertcz

Topik mimojiné samozřejmě neslouží jen pro mě (a naše autory), ale i pro vás. Jakékoliv připomínky uvítáme, i diskuze k jednotlivým hráčům je naprosto otevřena a například si můžete zkusit i zažádat o analýzu na určitého hráče a pokusíme se vyhovět.
___________________________________________

Ať nestrádáme. Včera večer vyšel již jedenáctý článek, týkal se zadáka New Jersey Devils, a sice Willa Butchera.

Enjoy!
V dnešním článku se andy_hawk zaměřil na výměnu mezi Wild a Predators. Fiala for Granlund. Zřejmě dosud náš nejdelší/nejpodrobnější článek. Enjoy!

http://nhlinfo.mzf.cz/zajimavosti/trade ... -granlund/
V nové analýze jsem se rozhodl zaměřit na Dmitryho Kulikova z Winnipegu, o kterém už tady asi ještě kisin stihl říct, že je overrated. :giggle: So, enjoy!

http://nhlinfo.mzf.cz/analyzy/bad-class-dmitry-kulikov/

Jinak pokud byste chtěli vyloženě analyzovat nějakého konkrétního hráče nebo sami sepsat nějakej článek, ozvěte se, neměl by to být asi problém.
Rono, na koho cílíte? Kdo je čtenář, kterého vašimi články chcete oslovit? Máte i nějak vyřešenou inzerci, aby o vás bylo vidět a slyšet?
honziss píše:
ned 03. bře 2019 18:50
Rono, na koho cílíte? Kdo je čtenář, kterého vašimi články chcete oslovit? Máte i nějak vyřešenou inzerci, aby o vás bylo vidět a slyšet?
Cílem je propagovat moderní analytiku, moderní statistiky od podvědomí československých fanoušků a změnit jejich starý pohled na hokej a posunout celkově náš hokej dopředu.

Momentálně řešíme jen nějaké sdílení s FB fan stránky a tak podobně. Ale čtenáři stoupají, články jsou chváleny, tak snad to tak bude pokračovat. Pokud by trend stoupal, měla by přijít i doména .cz a pak i nějaké možná placené reklamy a tak podobně.
Yanni Gourde - Tampa Bay Lightning

http://nhlinfo.mzf.cz/analyzy/good-class-yanni-gourde/
Na přání jedné fanynky (ano, fanynky! :giggle: ) jsme sepsali analýzu na Matta Dumbu.

http://nhlinfo.mzf.cz/analyzy/good-class-matt-dumba/
Ak mozem, objednal by som si podobnu analyzu Tysona Barrieho...
Unho su aj samotni fanusikovia Avs rozpolteni - na jednej strane spickove ofenzivne cisla, na druhej strane ma nalepku "defensive liability", tak by ma zaujimalo ako to vidite vy...
Zvlast preto ze zmluvu ma uz iba na dalsiu sezonu a na forach avs sa vasnivo diskutuje ci by bolo lepsie ho predlzit (a kolko je vlastne hoden) alebo v lete vymenit a dufat ze ho v zostave nahradi Makar...
petrik píše:
čtv 07. bře 2019 17:10
Ak mozem, objednal by som si podobnu analyzu Tysona Barrieho...
Unho su aj samotni fanusikovia Avs rozpolteni - na jednej strane spickove ofenzivne cisla, na druhej strane ma nalepku "defensive liability", tak by ma zaujimalo ako to vidite vy...
Zvlast preto ze zmluvu ma uz iba na dalsiu sezonu a na forach avs sa vasnivo diskutuje ci by bolo lepsie ho predlzit (a kolko je vlastne hoden) alebo v lete vymenit a dufat ze ho v zostave nahradi Makar...
Neměl by to být problém. Do týdne by mohl být.
Rono píše:
čtv 07. bře 2019 19:30
Neměl by to být problém. Do týdne by mohl být.
ehm...
:jn:
petrik píše:
pát 22. bře 2019 16:26
ehm...
:jn:
No, andy_hawk to už měl mít, asi mu do toho něco přišlo. Hlavně ale řešíme teď něco ohledně projektu celkového, tak není čas moc na analýzy. :D :jn:
Keď už tam máte andyho, tak pre neho by nemal byť problém napísať niečo o Erikovi Gustafssonovi z Chicaga... vo fante som ho pickol z FA ako nenápadného a nechceného beka a chlapec spraví 60b :shock: ... tak by ma zaujimalo či to je len nejaká náhoda alebo sa dá podobný prídel očakávať aj v dalsich sezónach .. (keep/nekeep over “sexy names” Werenski/Ekblad)
Sorry guys, mám toho teď mega a sotva si stíhám svoje věci. Nechci nic slibovat, ale možná, fakt možná, by Barrie mohl být tento týden.

Gus je určitě interesting, píšu si ho. Kdy se bude keepovat, abych měl termín? :-D
Máš čas, sám neviem či budem pokračovať , frustrácia z nepostúpenia do PO už vyprchala... je to tak 50/50 teraz .. V obrane už mám Chabota a k nemu keepnem max 1 zo štvorice Werenski, Gustafsson, Ekblad alebo aj Spurgeon má veľmi dobrú sezónu ale to môže byt tým že bez Dumbu má viac príležitostí ...
Co ten Barrie?
:-/
petrik píše:
úte 07. kvě 2019 15:46
Co ten Barrie?
:-/
Omlouváme se za delší neaktivitu.

Řešili jsme přesun webu na staronovou NHLexpert, která už má zajištěnou sledovanost, FB page má přes 30K fans, což pro nás bude mnohem větší motivace něco psát.

Jednání dopadla úspěšně!

Teď teda ještě prosím o trpělivost, musí se doladit ještě šablona a další věci ohledně webu a analýzy budou opět spuštěny.
Rono píše:
úte 04. čer 2019 10:44
Řešili jsme přesun webu na staronovou NHLexpert, která už má zajištěnou sledovanost, FB page má přes 30K fans, což pro nás bude mnohem větší motivace něco psát.
:hroza: :hroza: treba mať motiváciu aj pri nízkej sledovanosti a niečo dosiahnuť :lol: :lol:
petrik píše:
úte 07. kvě 2019 15:46
Co ten Barrie?
:-/
uz sa s tym az tak ponahlat nemusite... :jn:
petrik píše:
úte 02. črc 2019 22:17
uz sa s tym az tak ponahlat nemusite...
já si říkal včera, že asi pass :lol2:
To znám z práce. Když mě někdo nutně potřebuje, ale nezastihne mě, tak se to buď nějak vyřeší samo a nebo to udělá někdo jinej.
petrik píše:
pát 21. čer 2019 09:19
Najviac sa sklonuje Vancouver...
snad ho nepustia
AndyF píše:
stř 03. črc 2019 09:29
To znám z práce. Když mě někdo nutně potřebuje, ale nezastihne mě, tak se to buď nějak vyřeší samo a nebo to udělá někdo jinej.
vyhnívacia kopa :D :D
Udělám vám místo Barrieho Donskoie :ninja:

Jinak debut piece pro nhlexpert máme připravený, stay tuned :cinka:
andy_hawk píše:
stř 03. črc 2019 19:14
Udělám vám místo Barrieho Donskoie
Kludne mozes aj toho Barrieho, stale ma to zaujima :wink:
Ale asi tusim aky by bol vysledok
S radostí oznamujeme comeback:

http://nhlexpert.cz/analyzy/good-class-timo-meier/

od andyho(_hawka) parádní práce. :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS