Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Víťazi a porazení Trade Deadline 2019

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ešte síce nie je koniec, ale topic už vykopávam.
Môžete diskutovať na nasledovné témy:

Ktorý tím urobil najlepšie zmeny v tíme?
Ktorý tím urobil najhoršie zmeny v tíme?
Ako hodnotíte svojho GM za vykonanú prácu počas TDL?

len tka pre zaujímavosť pridávam petrikovu predpoveď pre Avs, v chate sa to rýchlo stratí:
Moja oficialna Avs predpoved na dnes:
Potesil by som sa hayesovi ak by nebol moc drahy (napr za cenu aku dostali drw za neskvika). Ocakavam ze namiesto neho u nas skonci brassard za 3rd rounder... ex-blue jacket hrac za zenitom... to je pre Sakica a MacFarlanda vacsinou neodolatelne :giggle: neprekvapil by ma ani nejaky “change of scenery“ hockey trade – napr. Andrighetto za podobneho trageda. No a samozrejme nemoze chybat tradicny AHL deal nejakeho no-namera za ineho no-namera.
Vítězem je určitě Petrik s jeho předpovědí. A překvapivě Benning k němu :giggle:
Dojal mě Kekelainen tradem McQuaida, neobětoval sice extra moc, ale za takového dřeváka bylo i sedmé kolo za které ho dostali Rangers v létě moc.
Mohutně nakupoval také Winnipeg, uvidíme jak se posily vyplatí. Čekal se větší výprodej u Philly a Detroitu, to někdy člověk nechápe lpění GM´s na svých často vysněných protihodnotách (Howard za první kolo :giggle: ), když hráči stejně odejdou v létě zadarmo.
Vítěze a poraženého vyloženě nemám, ale určitě nejen mě pobavil GM Pens za příchod Gudbransona, že Blues obětovali vůbec něco za Del Zotta je taky zajímavé.
Kroner trade odmítl a asi ať to dokope už (nějak niterně necítím re-sign), u Howarda nevím, tyhle nastřelené požadavky nejsou k diskuzi, je to prostě startovací pozice. Nikdo ho asi nechtěl dost, aby se šlo s cenou hýbat. Pustili jsme Jensena, pick sem, jsou nějací mladší obránci do budoucna, takže to asi nebyla priorita. U Neskvika je možná otázka, zda nechtěl free market po sezoně...

Tuhle sezonu tedy navíc 5. kolo za Wilsona, 2. kolo za Tatara (:)), 2. kolo za Nyquista, hm, no ok..

Nemáme valuables, takže se nedaly čekat zázraky, za mě tak 6/10 tdl, ten bodík směrem ke spokojenosti je to, že jsme vůbec něco dělali.

Pikoška na závěr je odchod Jurča do Caroliny za future consideration. MEH!
JKL píše:
úte 26. úno 2019 18:48
Pikoška na závěr je odchod Jurča do Caroliny za future consideration. MEH!
future consideration je Cliff Pu. A Cliff Pu bol vymeneny do Panthers takisto za future consideration. Trejd bol totiz rozdeleny na dva z nejakych formalnych dovodov.
ty future cinsiderations mě dojímají.
To si jako někdo vede tyhle budoucí vyrovnání a hlídá , jestli pak k tomu vyrovnání dojde, nebo je to prostě jen kec a jde zadarmo? :-D
Logan píše:
úte 26. úno 2019 22:15
To si jako někdo vede tyhle budoucí vyrovnání a hlídá , jestli pak k tomu vyrovnání dojde, nebo je to prostě jen kec a jde zadarmo?
Je to kec a je to zadarmo.
Jen musí bejt prostě formálně nějaká protihodnota.
Myslim, ze Rangers ziskali velmi slusne protihodnoty za vsetkych svojich rentalov. Kazdopadne, stale je podla mna skoda, ze sa s Hayesom a Zuccarellom museli rozlucit. Obaja disponuju takou kvalitou a skusenostami, ze mohli hrat vyznamnu rolu nielen v procese prestavby, ale aj o dva-tri roky v dobe, ked Blueshirts budu opatovne aspirovat na SC.
Connor McDavid píše:
úte 26. úno 2019 22:57
stale je podla mna skoda, ze sa s Hayesom a Zuccarellom museli rozlucit
Tak není vyloučeno, že by se nemohli v létě vrátit.
To ano, ale z toho, co publikoval Brooks, sa mi zda tak, ze doslo k spaleniu mostov medzi tymito dvoma hracmi a klubom. Myslim si, ze obaja pojdu po co najvyhodnejsich zmluvach resp. najvyhodnejsich podmienkach (peniaze, sanca na SC, atd.) a v tom pripade budu Rangers z hry. Rad sa budem mylit...
víťazom TDL sú podľa mňa Rangers, ktorí z rentalov dokázal získať najviac (samozrejme okrem Sens, ale to bola trochu iná kategória hráčov), keďže už nelietajú na TDL také zbesilé draft picky ako pár rokov dozadu, a Jim fucking Benning :giggle: Možno by som medzi víťazov zaradil aj Vegas, síce dali ze Stonea veľa, ale keďže hneď re-signol, tak :good: job a Canes, za to, že nič neurobili (síce nikoho nezískali, ale ani nepúšťali hráčov - teda najmä Ferlanda, ktorý sa dosť spomínal v špekuláciách)

každopádne zaujali Jets, ktorým už vlani chýbalo málo, a najmä all-in Columbusu, tomu sa hovorí odvaha, som zvedavý, či im to výjde

loser TDL sú podľa mňa pens, síce neprišli Cecky, ale Grittbranson to vyšperkoval k dokonalosti :lol2: a medzi porazených, ale v širšom kontexte (t. j. ťahov v posledných dňoch) by som zaradil aj Ducks (každý asi vie, prečo)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS