Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najväčší bust draftu 2016

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Viacerí hráči z prvého kola draftu 2016 sa už v NHL uchytili, niektorí sú zatiaľ sklamaním a ostatní do NHL ešte nenazreli.
V prílohe prikladám zoznam hráčov z prvého kola aj s ich výsledkami.

Kto je pre vás zatiaľ najväčší bust? Juolevi, Puljujarvi alebo tu na HF často skloňovaný Jost?

Ja keď sa pozriem na to, čo majú Flames zo 6. miesta a čo my zo 4., tak je mi zle :hroza:

Přílohy

Puljujarvi za mna. A to najma vzhladom na to, co sa od neho ocakavalo. Tazko vycitat vedeniu Oilers, ze si ho vybrali. V tej dobe to bola pre drvivu vacsinu jasna trojka draftu a uz to, ze sa "prepadol" k Oilers bolo v tej dobe vcelku prekvapenie. Skauting Blue Jackets vsak ukazal svoju kvalitu a Duboisov pick je velky uspech. Inac, vraj mali Oilers s Rangers dohodnutu vymenu McDonagha za ten pick, ale stiahli sa, ked bol dostupny Puljujarvi.

Dalsim sklamanim, aspon oproti tomu, ako som to vnimal pocas draftu, je Alex Nylander. Nesledujem to, mozno sa mylim, ale podla cisel vcelku stagnuje a taka produkcia v AHL urcite nevesti produktivnu karieru v NHL
too soon to tell... niektorym skratka ten development moze trvat dlhsie, co ale neznamena ze z nich nemozu vyrast kvalitni borci (aj ked o 1-2 sezony neskor)

mudrejsi IMO budeme na konci sezony 2019/20, dovtedy nemam problem dat tymto hracom este sancu

v kazdom pripade nieco sa uz crta...
Prilis skoro na hodnotenie. Adekvatny cas na hodnotenie je mozno 5 rokov po drafte, kedy uz hraci maju za sebou kompletny ELC.
mitch asi niečo zle stlačil a namiesto odoslania príspevku mi nahlásil môj príspevok :-D
tak sem jeho text kopírujem:
mitch píše: On ten puljujarvi vypadal dobre pri drafte, ten finsky utok Laine-Aho-Puljujarvi bol silne dominantny a mne sa vtedy puljujarvi lubil a bral by som ho. Tkachuk hral v junioroch s matthewsom v utoku tak viacero ludi si myslelo ci to nie je byproduct. No ono je tazke povedat jak se kdo vyvinie ale bohuzial u oilers to uz nie je nahoda ze aj spickove talenty sa nepresadia, mozno v inom tyme by vypadal inak. keby ho oilers chceli strelit ja by som ho bral este, taky lindholm 2 efekt by sa hodil.
Ja ze kde mi to zmizlo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES