Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Případ Duchene

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Ta noční můra pro fanoušky Sens zdaleka nekončí. Melnyk prohlásil, že Ducheneovi dá max. 8M, pro něj ale tahle směšná částka není ani "starting point" pro vyjednávání... :hroza: Dá se teda v nejbližších dnech očekávat výměna a na protihodnotu jsem teda hodně zvědavej.

Zatím je tenhle trade pro Sens katastrofální. Připomenu z pohledu Ottawy:

Duchene (na necelé dvě sezóny strávené na dně NHL) <-> Turris + Bowers (nadějný centr z prvního kola 2017) + letošní TOP 1st rd + letošní 3rd pick + Hammond

Kdo Ducheneovi těch 10 mega v létě dá?
Redy, založil som z tvojho príspevku nový topic.

Ja by som takto problémového hráča v Edmontone rozhodne nechcel, ale nejaký blbec, ktorý to s ním riskne, sa vždy nájde.
Já bych mu nedal pomalu ani těch 8 mil. Za 10 mil. by to musel být leader a tahoun týmu a ne jen melancholický vozič. Stačilo vidět co jeho odchod udělal z Coloradem,ti by ten trade vyhráli u kdyby šel jen za puky.. V jeho případě je to opravdu velký risk, ale i možná velká výhra. Philla ruce pryč!! :D
Já bych ho za 8 bral hned, kdyby se dumbli někam Perry s Keslerem nebo Henrique. Ale je to sci-fi pro nás.
tipol by som to na jedneho z trojice devils / isles / canes
Letos Duchene je ale výbornej. Ale 1C tak pro týmy, co chtějí bojovat jen o PO. V contender teamu na 2C. Každopádně myslím, že někdo mu 9M dá. V takovém Montrealu, kde nemají 1C od Saku Koivua, hmm..
otazka je kam chce ist on..play off si moc nezahral a ak chce nejaky uspech tak si bude musiet dobre rozmysliet kam pojde

ak mu ide iba o prachy tak zoberie najlepsiu ponuku a nema co riesit..urcite sa najdu timy co mu 8+ daju na 5-6 rokov daju

nevidel som jeho vyjadrenia ved mozno by vzal aj pod 8 ak by to bol contader a nie zdecimovana Ottawa
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES