Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NHL All Stars Game 2019

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Zrušili by ste All Stars Game?

Můžete vybrat 1 možnost


Dospeli sme do obdobia sezóny, ktoré mňa osobne nudí :tired: a neteším sa naň. All Stars Game už dávno nie je tak atraktívna, ako predtým a radšej by som sledoval obyčajné zápasy.
Vy to sledujete ešte, alebo by ste to tiež radšej zrušili?

Zahlasujte aj v ankete. Diskutovať tu môžete na všetko súvisiace s ASG.
Myslím, že pro ASG nejsme my tou správou cílovou skupinou. Ten je určen pro ty fandy, kterým jde spíš o show než o hokej. A taky věřím, že se na to dají nalákat nějací noví fanoušci.
Dávám, že bych měnil formát. Proti samotnému 3 na 3 snad ani nejsem - to se totiž podle mě hodí právě jenom na ASG. Ale zrušil bych povinné zastoupení každého týmu a hodně překopat by chtěly ty dovednostní soutěže. Tam bych mimo jiné vzal i hráče, kteří na ASG nebyli vybráni, ale jsou pověstní svou rychlostí / tvrdostí střely , ...
Ja sa tesim. Súťaže schopnosti sú zaujímavé, zopár ich uz bolo aj takých zvláštnych ( napríklad streľba zo všetkých čiar do vymedzeneho miesta v bráne nebola moc podarena, hoci to zachránil fantastický Smith).

Prvýkrát som ASG zápas videl v roku 2015 a bol som vcelku sklamaný... A aj NHL to tak videla a zmenila formát hned na ďalší rok sa mi zda. A mne osobne sa hodne paci, hlavne finále uz ma to, čo si od takéhoto eventu predstavujem, solídny mix show a súťaživosťi.
Rethon píše:
čtv 24. led 2019 23:19
Ale zrušil bych povinné zastoupení každého týmu
Nesouhlasim. Naopak bych zavedl nějaké hlasování na stadionu pro lokální hvězdu.
Rethon píše:
čtv 24. led 2019 23:19
Tam bych mimo jiné vzal i hráče, kteří na ASG nebyli vybráni, ale jsou pověstní svou rychlostí / tvrdostí střely
Souhlasim
Jsem pro zavedení staronového formátu. Výběr nejlepších z každé konference (tudíž ani každý tým nemusí mít zastoupení) a Eastern X Western. Simple.
Já bych se z nostalgie rád podíval na severoamerický výběr vs. zbytek světa. :slintac:

Současný 3v3 turnajový formát se mi ale líbí.
AS nesledujem uz roky. Zapasy, v ktorych o nic nejde ma nebavia. Asi posledna moja spomienka na AS je z 1997: Owen Nolan vs. Dominik Hasek.

(zacina v case 0:47)
Už jsem to tu asi psal.
V MLB rozhodoval o domácim hřišti výsledek ASG východ západ.
Akorát jsem zjistil, že to před pár lety zas opustili.
Ale mně by se to docela líbilo.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS