Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zdeno Chára - kariéra, HHOF

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Asi môj momentálne najobľúbenejší hráč a najúspešnejší Slovák v NHL (pre niekoho jeden z najúspešnejších). To, čo dosiahol je obdivuhodné a popravde som nečakal, že bude hrať ešte aj v tomto veku. Včera ubehlo 8 rokov od Chárovho jediného hetriku v NHL a dnes preskočil v počte odohraných zápasov (1452) Selänneho (1451). Spomedzi Európanov je pred ním už len Lidstrom (1564) a Jágr (1733). Lidstroma by mohol ešte dať, ale Jágra už neočakávam :-D

Čo na Cháru vravíte vy?
Obdivujete ho, máte radi, nenávidíte?
Na aké momenty jeho kariéry si spomínate?
Má Ottawa ľutovať, že ho vtedy pustila?
Keby ste boli hokejista, chceli by ste hrať s ním alebo proti nemu?
Dosiahol dosť na to, aby ho raz uviedli do hokejovej siene slávy?
keby poskocil na druhe miesto, tak by sme mali na prvych miestach peknu ceskoslovensku dvojicu :cool: . Chara je extra trieda. Dufam, ze bude kapitanom Bruins az do konca kariery.

Najpamatnejsie momenty su urcite Stanley Cup



a "McCabe kolotoc" :-D



Myslim, ze je tak na hrane do HHOF. Kludne sa tam moze dostat.
33 bude pod stropem TD Garden. HHOFer.
Skorpion píše:
sob 19. led 2019 17:26
Myslim, ze je tak na hrane do HHOF. Kludne sa tam moze dostat.
Norris trophy, 6x finalista :cup: , 6x All Stars game.. Haha, to je HHOF lock
Nepatřil a ani nepatří mezi mé nejoblíbenější hráče, ale má můj neskonalý respekt. Neměl to ve vínku jako jiné hvězdy NHL, musel si to vydřít sám, pokora a neskonalá touha dostat se na vrchol z něj udělaly pana hokejistu. A jak píše Andy, o jeho vstupu do síně slávy bych určitě nepochyboval.
Vsetko bolo povedane, akurat co ma najviac zaujalo je, ze on v 40tke uplne presiel na cisto rastlinnu stravu a i bez mäsa dokaze hrat v takom veku nhl, to je zaujimave no.
ked vies ziskat vsetky mineraly, vitaminy a ine zlozky inak ako z masa, tak preco nie? Na veltrhu CES v Las Vegas predstavili burger maso na cisto rastlinnej baze. Masove proteiny vytazili z rastlin a burger vraj chuti, vonia a krvaca ako maso. Ma menej tuku, ziaden cholesterol a zhruba rovnaku energeticku hodnotu. Zatial je drahsi ako maso, ale cena klesa. Predava sa dva roky. Mozno je prave taketo burgre.
Pali_Caps píše:
pon 21. led 2019 17:44
on v 40tke uplne presiel na cisto rastlinnu stravu
je to obdivuhodné vzhľadom na to, že je vrcholový športovec. Na fotkách sa zdá byť aj o niečo štíhlejší ako voľakedy, čo mu môže pomáhať v rýchlosti.
AndyF píše:
sob 19. led 2019 19:36
Norris trophy, 6x finalista, 6x All Stars game..
a to je kto?
Zdeno to ukoncil. :klobuk: Som zvedavy, co bude robit dalej.

https://twitter.com/NHLBruins/status/15 ... 4347840512
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS