Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chýbajú vám v NHL bitky hráčov?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Chýbajú vám bitky a bitkári v NHL?

Počet bitiek v NHL v posledných sezónach konštantne klesá. V tejto sezóne sme videli ešte len 86 bitiek a predikovaných je 238 bitiek, čo je najmenšie číslo za posledných minimálne 18 rokov (štatistiky ďalej ako do sezóny 00/01 som si nezisťoval). Liga sa ubrala iným smerom a prednosť pred tvrdosťou dostal skill.

Tu je graf vývoja počtu bitiek na zápas v posledných sezónach.



Mne to popravde nechýba. Jasné, že počas vypätých zápasov alebo Playoff je bitka zaujímavým prvkom v hre, ale to, čo tu bolo ešte 10 rokov dozadu, by som dnes už nechcel. Tým myslím borcov, ktorí odkorčovali 7 minút za zápas a vrcholom ich výkonu bola vopred dohodnutá bitka. Tá zámienka, že bitka mala vyburcovať ostatných hráčov k otočeniu nepriaznivého skóre, tiež vo väčšine prípadov nefungovala. :giggle: Okrem toho, že namiesto bitkárov-drevákov dnes vidíme na ľade šikovných hráčov, je pozitívom dnešného stavu samozrejme aj to, že nemáme ďalších Boogardov, Belakov atď. (a to bol podľa mňa i hlavný dôvod toho, prečo sa NHL ubrala týmto smerom)
ja som tiez spokojny s tym ako sa to vyvinulo.
hraci ktory za zapas viac hokejkou kroscekovali, sekali a hakovali ako hrali s pukom mi vobec nechybaju
Bitky by mali zostat na urovni "policajnych". Dohodnute bitky mi nechybaju, ale ak niekto osekava hviezdu, brankara, atp., ma dostat do zubov :box:
Ten graf se mi líbí ze dvou hledisek - zaprvé, že vypadá pěkně, a zadruhé, že ukazuje pěkný trend.
dnes to uz ani nie su bitky, ale skor zapasenie. Mnohokrat nepadne ani jeden uder, len sa snazia supera zvalit na lad. Ako deti na pieskovisku.
ja nedokazem povedat objektivne ja si myslim ze urcite mi budu chybat len tuto sezonu to nejak nevadi kopa golov dobre vysledky ale bitky by som bral ak by neboli na ukor golov jak je tuto sezonu co si myslim ze sa da spravit. vadi mi ze jak sa vycistilo hitovanie do hlavy tak po kazdom silnejsom ale cistome hite do hrude je hrac atakovany a chcu ho bit. to su bitky nahovno.

inak stara dobra dedpuk era:

Nechybaju mi hraci typu Brashear, Laraque, Simon atd, to vobec nie, ale bitky chybaju no, nastastie my mame Wilsona :-D ale uz si ani nepamätam nejaky brawl poriadny a presne jak pisie Scorpion, dnes uz to z 90% ani nie su bitky, len nejake pretlacovanie, ale tak hokej sa posuva a asi je logicke, ze v dnesnej dobe miznu aj bitky..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS