Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najhorší tréner vášho tímu

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Kto je/bol najhorším trénerom vášho obľúbeného tímu za dobu, čo to sledujete? :hmm:
Bill Barber
Mike Kitchen
Randy Carlyle. Já pamatuju částečně Babcocka, Randyho 1. angažmá, Bruce a zas Randyho. Takže nemůžu jinak. I když Bruce byl failer, na ten tým se parádně dívalo.
Joe Sacco
MinonkySK píše:
pát 21. pro 2018 18:32
Joe Sacco
no ale ma tvrdu konkurenciu... totalne doyebabrat sezonu v ktorej ma trener k dispozicii de facto all-star team s utokmi tanguay-forsberg-hejduk a kariya-sakic-selanne...
Za mna to vyhrava Tony Granato
tomasinho píše:
pát 21. pro 2018 16:07
Randy Carlyle. Já pamatuju částečně Babcocka, Randyho 1. angažmá, Bruce a zas Randyho. Takže nemůžu jinak. I když Bruce byl failer, na ten tým se parádně dívalo.
Borec vyhral sc to ho snad nemozes vybrat to sa neda
mitch píše:
pát 21. pro 2018 20:09
Borec vyhral sc to ho snad nemozes vybrat to sa neda
Co by nešlo. SC v době kamenné, který si pořádně ani nepamatuju. Hodnotím to, jak se ten tým prezentuje a pod ním je to prostě to druhé angažmá jedno velké utrpení. A nemůžu říct prostě Boudreaua prostě, on sice byl hrozný PO choker a nikdy nic nevyhraje, ale ten tým mě tak moc bavil, že pochybuju, že někdy bude ještě víc. Kdybych měl možnost, vyměním je teď bez mrknutí oka. Určitě před nimi byli i horší trenéři, ale otázka stojí, od doby, co to sledujeme. A od doby, co to sleduju, mě nikdy ten tým nebavil méně neže pod Carlylem teď a v sezoně, kdy ho vyhodili. Sorry, ale vyhrát SC s 2 z 3 nejlepších beků posledních 20 let snad, to není až takové umění.
Dallas Eakins, aj ked mne bol docela sympaticky :neviem:
Dave Lewis
Nejhorsi "trener" je byl a bude Holland :hehe:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS