Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sú Colorado a Calgary top contendermi na západe?

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Asi sa všetci zhodneme, že hlavnými contendermi na západe sú Nashville a Winnipeg. Môžeme k nim pridať ale už aj Colorado a Calgary? Alebo sa v ďalšom priebehu sezóny ešte ukážu ich slabiny, ak nejaké majú? Kto sú contendermi na západe pre Vás?

Contender = súťažiaci, v tomto zmysle niečo ako favorit na :cup:
Osobne avs za cup contendera zatial nepovazujem. Akosi neverim ze by uz mali na to vyradit v PO preds a/alebo jets, a momentalne nevyzera pravdepodobne moznost ze by sa s nimi v PO nestretli. Tento rok by ma potesilo aj 2. kolo...

Off-season po tejto sezone bude dost dolezita - Varlamov moze byt UFA, barrie bude mat rok do konca zmluvy, v lete moze prist re-sign ale aj trejd, novu zmluvu dostane rantanen (zrejme poriadne tucnu), ale aj potom by sme mali mat dost cap space aj na podpis zvucnejsieho UFA hraca ak sa tak Sakic rozhodne. No a samozrejme draft v ktorom ocakavam minimalne top10 pick od sens, so slusnou sancou na top5... to by mohol byt dalsi impact hrac uz od sezony 19/20. A este by mal pribudnut do zostavy Makar...
Od nasledujucej sezony by som nas uz mozno do sirsieho okruhu contenderov asi zaradil (ak dobre dopadne off-season), ale tento rok by musela nastat velmi specialna zhoda okolkosti aby sme to v PO dotiahli dalej...

Calgary maju stastie na slabu diviziu, tam je sanca na deep run IMO vacsia. Ale tiez by ma to asi skor prekvapilo...
Nikoho kto hral minule sezony slabo po 30 zapasoch za ziadneho contendera nepovazujem. je to len podarenych 30 zapasov a mozno tie tymy to uz v dobrej nalade dotiahnu do playoff ale to je tak vsetko . colorado nevyhralo za poslednych 10 sezon jedinu playoff seriu, flames myslim jednu. samozrejme moze sa stat nejaky vegas pripad to je mozne vzdy. colorado tam po tej prvej lajne moc toho nema. a mytus o nejakej slabej divizii nechapem kde sa siri. sme bod za nashvilom a prve tri tymy pacifiku maju viac bodov ako prve tri timx metropolitan. to je aktualne slaba divizia.
Nejsou a nebudou. Calgary kvůli neryvonanosti výkonů, Colorado kvůli nevyrovnanosti řad.
Neříkám, že nemůžou uspět, ale těžko budou favority na Cup.
Dovolim si odhadovat ze obidva timy plejoff asi daju ci uz hypom ale core skillsami alebo kombinaciou. len tam potom nastava problem povazovat ich za favoritov je velmi tazke, ani jeden tym nie je prevereny v playoff subojoch, coloradu odstavia tu prvu lajnu, ked nie v prvom kole tak v druhom a potom uz to ide, flames maju isty depth v utoku ale prvy utok si da oponent bacha na gudra a to bude stacit, monahan je len role player ak mu nema kto nahrat je mimo takze budu musiet zabrat dalsie lajny co este len zistime ako su skuzocne natom.
mitch píše:
pát 07. pro 2018 19:33
flames maju isty depth v utoku
Ked pozriem na timove bodovania tak mi to pride az sarazajuco podobne...
Aj u nas aj u vas to ofenzivne taha 5-6 hracov. Ti su u vas vyrovnanejsi, u nas zase lepsi top end talent.
Za nimi je diera a potom zase podobne pocetna skupina 7-13b hracov...
Neviem ci by som skupinu bennett, frolik, neal, brodie uprednostnil pred nasou jost, compher, wilson, girard... ta nasa je aspon mladsia a s lepsim potencialom dalej sa zlepsovat :neviem:
No dobre bol to len dojem kukol som sa na statistiky a vyznamne lepsie je na tom v dalsich utokoch len tkachuk inak podobne.
No na titul to nebude,ale každopádne obidva týmy sa o dosť zlepšili oproti minulým sezonam a fanúšikom týchto dvoch týmov,ktoré si moc radosti z výsledkov neužili robia radosť a držím palce aby minimálne to po urobili. :wink: :)
v noci hrali COL i CGY proti velkym favoritom. Zatial co Avs dostali debakl, tak Lames si poradili s predatormi. Nic to ale neznamena, pretoze dnes ocakavam, ze dostanu naklad v Edmontone. :petrik:
Peters uz povolal bitkara Peluta z farmy na zapas keby nahodou chceli oilers nieco vymyslat.
Statisticky prehra sa da ocakvat kazdy zapas po tolkych vyhrach ale nie proti mastnym hlavam z edmontonu prosim to by ma velmi citovo zasiahlo.
mna citovo zasahuje toto a blbe je, ze sa to nezmeni minimalne do stredy rana :hroza:
Obrázek
Treba si ten obrazok niekde ulozit lebo ho zas 20 rokov neuvidime.
mitch píše:
ned 09. pro 2018 13:36
Treba si ten obrazok niekde ulozit lebo ho zas 20 rokov neuvidime.
ani 20 rokov netrebalo..Colorado says Hi
To mi pripomina ako netreba precenovat momentalnu formu a momentalny uspech, o dva mesiace moze byt vsetko uplne inak. Inak colorado trinast bodov za tie dva mesiace ....
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS