Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Najlepsi two-way wingeri v lige

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

vrabejka píše:
Captain Crunch píše:
vrabejka píše:Tarasenko nastupoval proti jednému z najlepších two-way wingerov v lige - Mariánovi Hossovi,
Pomoc :lol: :-D
Bratia zase hypuji svoje hráče. Napočítal bych ti na prstech 1 ruky 5 lepších TW wingeru.
Uff :vrabec: ... tak teď si na tenkém ledě. Počkám, co z tebe vypadne... :kajo:
To bude Jágr, Bjugstad, Huberdeau, Smith a Kindl.
vrabejka píše: ...Nadcházející zápasy vám dokážou že jsem měl zase pravdu.
:vrabec: #zejsemmelzasepravdu
Ja furt cekam, jak vysvetli ten trade Hudlera.. :dup:
AndyF píše:Ja furt cekam, jak vysvetli ten trade Hudlera.. :dup:
Dívám se, že má podporu, :vrabec: nic vysvětlovat nemusí... :lol2:
Mi tohle strašně připomíná ten vtip, kdy jede ten chlápek v autě po dálnici v protisměru a v rádiu hlásí "dejte si pozor, na dálnici jede šílený řidič v protisměru".

A chlápek si říká: "Jeden? Všichni!"

:)
vrabejka píše:
Captain Crunch píše:
vrabejka píše:Tarasenko nastupoval proti jednému z najlepších two-way wingerov v lige - Mariánovi Hossovi,
Pomoc :lol: :-D
Bratia zase hypuji svoje hráče. Napočítal bych ti na prstech 1 ruky 5 lepších TW wingeru.
Marián Hossa je most underrated superstar v NHL a jeden z najlepších two-way forwardov v histórii NHL. V lowest-scoring ére má 0,88 PPG. Tvoja neschopnosť oceniť jeho defensive skills poukazuje na tvoj plytký a neznalý pohľad na tento krásny šport. Najhoršie, že si neuvedomuješ to, ako si na smiech. Paláta si zaradil medzi obľúbených hráčov, pričom som v chate ocenil tvoj výber. Teraz znižuješ kvality Mariána Hossu. Hovorí sa, že neser tam kde ješ ale ty si zasvinil celý vozík s dezertami a ešte sa tváriš, že je to na parádu.

To cepi: Empirický výskum dokázal, že behaviorálny prístup úplne zlyháva a schopnosť niektorých jedincov napredovať neexistuje. Pre lepšiu orientáciu náhodných okoloidúcich navrhujem, aby pod nick dostal status TLČHUBA, čo je definované ako človek, ktorý rád hovorieva bezobsažné, prázdne, zbytočné alebo nepravdivé reči. Náhodný návštevník tohto fóra tak automaticky bude chápať prudšie reakcie na tohto fenomenálneho užívateľa, ktorý neustále posúva svoju latku.
Ja ako neviem, ale on si len trolli, to fakt si myslite, ze on vie, co to znamenaju vyrazy ako most underrated, lowest-scoring, two-way forward? :-D
Bratia zase hypuji svoje hráče. Napočítal bych ti na prstech 1 ruky 5 lepších TW wingeru.[/quote]
Marián Hossa je most underrated superstar v NHL a jeden z najlepších two-way forwardov v histórii NHL. V lowest-scoring ére má 0,88 PPG..[/quote]
Ale tak je to slovák chápu. Jste na něho hrdí a trošku ho hypujete.
Je fajn, že ho hejtuješ, ale ještě si pořád nevyjmenoval ty lepší hráče :-)
Stars in 6. Hitch to proste posere :)
vrabejka píše:Ale tak je to slovák chápu. Jste na něho hrdí a trošku ho hypujete.
Každý, kto ma pozná vie, že som nikdy nefandil žiadnemu hráčovi na základe národnosti ale tebe, čo sympatizuješ s Floridou na základe Jágra to asi nevysvetlím. Nemám rád slovenských pseudofanúšikov Blackhawks ale pravdou zostáva, že Hoss the Boss je skutočne výnimočný hokejista. Nedokážeš argumentovať a píšeš len svoje utkvelé idealizované myšlienkové pochody, ktoré nemajú žiadnu informačnú alebo výpovednú hodnotu. Pravidelne píšeš veci, ktoré nedokážeš preukázať, ustáť pádnymi argumentami a si absolútne neschopný akejkoľvek konštruktívnej diskusie. Prototyp zbytočnej existencie v kyberpriestore.
Kreatura, která fandí klubům jen na základě toho, že tam hraje jeho oblíbený hráč, vyčítá Slovákům, že hypujou jednoho z nejlepších slovenských hráčů, kteří kdy hráli NHL.

Captain Crunch má co se týče Hossy samozřejmě pravdu, Vra-bye-ko.

Každopádně je škoda, kam se tahle diskuze kvůli té kreatuře stočila. :neviem:
Captain Crunch píše:
vrabejka píše:Ale tak je to slovák chápu. Jste na něho hrdí a trošku ho hypujete.
Každý, kto ma pozná vie, že som nikdy nefandil žiadnemu hráčovi na základe národnosti ale tebe, čo sympatizuješ s Floridou na základe Jágra to asi nevysvetlím. Nemám rád slovenských pseudofanúšikov Blackhawks ale pravdou zostáva, že Hoss the Boss je skutočne výnimočný hokejista. Nedokážeš argumentovať a píšeš len svoje utkvelé idealizované myšlienkové pochody, ktoré nemajú žiadnu informačnú alebo výpovednú hodnotu. Pravidelne píšeš veci, ktoré nedokážeš preukázať, ustáť pádnymi argumentami a si absolútne neschopný akejkoľvek konštruktívnej diskusie. Prototyp zbytočnej existencie v kyberpriestore.
Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
vrabejka píše:Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
Tak sa tu rozpíš :dup: , ja si to veľmi rád prečítam.
vrabejka píše:Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
Dobře, podlož pádnými argumenty proč je podle tebe Hossa vyhypovaný a proč není elitní two-way winger. A rovnou napiš i těch pět lepších, když už v tom budeš. :)
imp píše:
vrabejka píše:Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
Dobře, podlož pádnými argumenty proč je podle tebe Hossa vyhypovaný a proč není elitní two-way winger. A rovnou napiš i těch pět lepších, když už v tom budeš. :)
Ok za 2 hodiny to bude.
imp píše:
vrabejka píše:Až na to že já mám vždy své názory podložené padnymi argumenty ale nevadí.
Dobře, podlož pádnými argumenty proč je podle tebe Hossa vyhypovaný a proč není elitní two-way winger. A rovnou napiš i těch pět lepších, když už v tom budeš. :)
Ale domácí úkoly mají samozřejmě přednost! :nono2:
Refreshuju jako blázen...
Taky už mám samou netrpělivostí vychozenou f5-ku.
Hodina fuč a :vrabec: stále nikde. Asi dělá ty úkoly fakt poctivě, aby mu mohla učitelka říct: Wellness done! :frajer2:
Blues in 6 :frajer2:
:neviem: :rtfm:
Obrázek
Srdce by chtelo Dallas, hlava říká, že STL. Tipuji 4:2 pro STL, ale jsem velmi prekvapen, jak malo lidi hlasovalo pro DAL. Podle me je to i objektivne hodne tezky tip.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS