TV: Sezona za vodou

Všechno možné ohledně zámořské NHL.

Neobyčejný pohled na obyčejný život českých a slovenských hokejových hvězd v zámoří. Premiéra docusoap z prostředí kanadsko-americké NHL. Účinkují: Patrik Eliáš, Martin Havlát, Jiří Hudler, Ondřej Pavelec, David Pastrňák, Michael Frolík, Zdeno Chára a další.

Docusoap, který se během jedné sezóny NHL 2014/2015 zaměří na životní zápasy, jež neprobíhají jen na ledě, ale také v soukromí českých a slovenských hokejistů.
Šestidílný cyklus z prostředí NHL poodhaluje působení českých a slovenských hokejistů v USA a Kanadě, kde našli svůj druhý domov. Byť pro mnohé jen přechodně. Svět velkého hokeje je cíl, který si všichni vytyčili, ale který není snadné si udržet. Nahlédneme do úplných začátků kariéry hráče, který prožívá svůj první zápas. Ale také do rodin hokejistů, pro které už je přece jen na prvním místě rodina a zároveň obava z toho, že každé jejich zranění může mít fatální důsledky.


:arrow: kazdu stredu -> CT1 -> 21:00 (v dnesnej epizode -> http://www.ceskatelevize.cz/porady/1103 ... 340230002/" onclick="window.open(this.href);return false;

:arrow: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1103 ... i-stranka/" onclick="window.open(this.href);return false;
Viděl jsem oba dva díly, vcelku allright seriál, ale když řekli, že Pavs patří dlouhodobě mezi nejlepší gólmany ligy, tak jsem se docela nasmál, no. :neviem:
Cesi (CT) skratka sport vedia :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS